ریمورها به دو دسته تقسیم میشوند اسیدی های ضعیف و قوی ریموورهای ضعیف اصولاً غلیظ و ژله ای شکل و ریموور های قوی مایع و آبکی متداولترین روش در پاک کردن تاتو و هاشور ابرو استفاده از سوزن سه سر گرد یا همون پاور.   ریمورها  و یا همان حلال های رنگ به دو دسته کلی تقسیم میشوند : اسیدی های ضعیف اسیدی های قوی به طور کلی ریموور های ضعیف اصولاً غلیظ و ژله ای شکل و ریموورهای قوی مایع و آبکی میباشند.  

نحوه اجرای پاک کردن تاتو و هاشور ابرو

متداولترین روش در ریمور استفاده از سوزن سه سر گرد یا همون پاور میباشد. ابتدا خراش سطحی تا جایی که خون ببینیم بعد گذاشتن مواد ریمور با میکرو براش به دلیل اسیدی بودن ریمورها هیچ گاه سوزن رو در تشتک نمیزنیم این کار را سه بار تکرار کرده هر بار فشار دست کمی بیشتر در ریموور خون دیده میشود نباید ترسید در ضمن تنها از روش دورانی و لوپ لوپ استفاده میشود .

مراقبت های بعد ریموور تاتو دایم :

 • ۴ روز در آن ناحیه آب نخورد
 • روزی ۲ بار  پنبه و الکل سفید زده شود
 • روزی ۲ بار پماد تتراسایکلین
 • تا زمان افتادن پوسته ها پماد و الکل زده
 • بعد ۴ روز حمام
 • بعد از افتادن پوسته پماد ترمیم کننده قوی
 • هر ۴۵ روز تکرار بیشتر از ۳ تا ۴۵ روز ممنوع

ریموور لحظه ای

در ریمورهای لحظه ای یعنی همون موقع مشکلی پیش اومده و یا مشتری از قبل یه تکه کم رنگ داره که اضافی هست و هم میخواد تاتو کنه و هم پاک کنه در این روش سه پاف لیدوکایین همراه با یک قطره اسکین به صورت رقیق روی اون محل با سوزن تمیز کار کرده در این روش فقط در لحظه عمل میکنه در واقع زمانی که ما حین کار بخوایم جایی رو پاک کنیم مشتری در خانه با پنبه و الکل ناحیه را پاک میکند.

کاور ریموو

ممکن هست در ریمورهای ضعیف بعد از چهل و پنج روز ته رنگی یا قرمزی و هاله بزاره که اون هاله رو با رنگ بژ یا اسکین و رنگهایی هانی یک رنگ کرم پودری البته یک درجه روشنتر از رنگ پوست مشتری را درست کرده و ناحیه را تاتو میکنیم. نباید  تکرار زیاد  داشته باشیم باید همون لحظه که تمیز شد دست از کار کشید در اصل مثل کرم پودر ناحیه را  پوشانده    پماد A چشمی روزی ۲ بار.    

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟