ریموور تاتو و سوالات متداول در مورد آن

خط کش دیوایدر تاتو

ریموور تاتو و سوالات متداول در مورد آن: نقش و نگارهای ناشی از تاتو گاهی آنقدر فریبنده است که هرفردی را وسوسه می کند درحالی که تاتو می تواند یکی از زیبایی های پرخطر باشد چرا که می تواند انتقال دهنده بیماری های بسیاری باشد؛ از عفونت و حساسیت گرفته تا برخی بیماری های خطرناک اما از سوی دیگربیشتر افراد خیلی زود از داشتن این نقش و نگارها خسته می شوند و به دنبال راه هایی برای ریموور تاتو هستند، اما آنقدر که تاتو کردن آسان است،پاک کردن آن ساده و ممکن نیست تا جایی که حتی در روزگار نه چندان قدیم از جراحی برای پاک کردن این تاتوها استفاده می کردند.

 

پرسش و پاسخ هایی درباره ریموور تاتو :

 

  من امروز ابروهایم را تاتو کردم ولی از نتیجه راضی نیستم. میتوانم آن را پاک کنم؟ چقدر باید صبر کنم؟ با استفاده از لیزر می توانید تاتوی ابرو خود را پاک کرده و یا اصلاح کنید. البته تعداد جلسات درمانی برای بیماران بستگی به رنگ و عمق تاتو دارد و بین هر کدام نیز باید ۶ هفته فاصله بیفتد. البته قبل از انجام هر کاری باید ۳ماه صبر کنید تا تاتو بهبود یافته و سپس برای ازریموور تاتو اقدام کنید.

البته بستگی به عمق و زخم ایجاد شده ۸ هفته زمان نیز برای صبر کردن در پروسه بهبودی تاتو کافیست.       غیر از لیزر چه کاری برای از ریموور تاتوی ابرو می توان انجام داد؟ در صورت حاد بودن شرایط می توان با کمک جراحی تاتو را از بین برد. البته این کار با توجه به پهنای و رنگ به کار رفته در تاتو، محل اسکار و زخم روی پوست باقی می گذارد. به همین دلیل قبل از هر اقدامی باید با متخصصین پوست در این مورد مشورت کرده و سپس دست به هر اقدامی زد.

همینطور میتوان از روش ارگانیک برای ریموور تاتو حتی تاتوهای قدیمی استفاده کرد. این روش نیز یک روش مطمئن و طبیعی به شمار می آید. مراقبتهای بعد از ریموور تاتو ارگانیک بسیار مهم است. ممکن است ریموور تاتو به روش ارگانیک در دو مرحله صورت گیرد که بین دو مرحله باید حدود ۴ تا ۷ هفته فاصله بیفتد. در ریموور تاتو به روش ارگانیک، کادر و فرم ابرو بطور طبیعی باقی میماند.

 

آیا برای کم رنگ کردن تاتو می توان از روشی غیر از لیزر استفاده کرد؟

 

برای این کار می توان از کرم های سفید کننده و یا درمان های مخصوص میکرودرمابسیون استفاده کرد. اما این روش ها تنها تاتو را کمرنگ کرده و به طور کامل از بین نمی برند. تنها کاری که برای از پاک کردن کامل تاتوی ابرو می توان انجام داد، استفاده از لیزر است.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟