ریموور تاتوی لحظه ای و دائم

ریموور تاتوی لحظه ای و دائم: ریموور تاتو ها به دو دسته تقسیم میشوند اسیدی های ضعیف اصولا غلیظ و ژله ای شکل مایع و آبکی اسیدی های قوی نحوه اجرای ریموور تاتو و هاشور متداولترین روش در ریموور تاتو استفاده از سوزن سه سر گرد یا همون پاور است.

 

ریموور تاتوی لحظه ای و دائم

 

ابتدا خراش سطحی تا جایی که خون ببینیم و سپس گذاشتن مواد ریموور تاتو با میکرو براش. به دلیل اسیدی بودن ریموور تاتو ها هیچ گاه سوزن رو در تشتک نمیزنیم این کار را سه بار تکرار کرده و هر بار فشار دست را کمی بیشتر میکنیم. در ریموور تاتو خون دیده میشود پس نباید ترسید در ضمن تنها از روش دورانی و لوپ لوپ استفاده میشود .

 

مراقبت های بعد ریموور تاتو دایم 

 

۱. به مدت چهار روز در آن ناحیه آب نخورد

۲. روزی دو بار پنبه و الکل سفید زده شود

۳. روزی دو بار پماد تتراسایکلین

۴. تا زمان افتادن پوسته ها پماد و الکل بزنید

۵. بعد چهار روز حمام و بعد از افتادن پوسته پماد ترمیم کننده قوی

۶. هر ۴۵ روز تکرار بیشتر از ۳ تا ۴۵ روز ممنوع  

 

ریموور تاتو لحظه ای 

 

در ریموور تاتو های لحظه ای یعنی همون موقع مشکلی پیش اومده ویا مشتری از قبل یه تکه کم رنگ داره که اضافی هست و هم میخواد تاتو کنه و هم پاک کند. در این روش سه پاف لیدوکایین همراه با یک قطره اسکین به صورت رقیق روی اون محل با سوزن تمیز کار کرده در این روش فقط در لحظه عمل میکنه در واقع زمانی که ما حین کار بخوایم جایی رو پاک کنیم مشتری در خانه با پنبه و الکل ناحیه را پاک میکند.  

 

کاور ریموور تاتو

 

ممکن هست در ریموور تاتو های ضعیف بعد از چهل و پنج روز ته رنگی یا قرمزی و هاله بزاره که اون هاله رو با رنگ بژ یا اسکین و رنگهایی هانی یک رنگ کرم پودری البته یک درجه روشنتر از رنگ پوست مشتری را درست کرده و ناحیه را تاتو میکنیم .نباید  تکرار زیاد  داشته باشیم باید همون لحظه که تمیز شد دست از کار کشید در اصل مثل کرم پودر ناحیه را پوشانده. پماد A چشمی روزی ۲ بار.

 

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟