روش های ساده پاک کردن تاتو

اگر به هر دلیل از تاتوی قدیمی خود خسته شدید، می‌توانید با استفاده از روش های ساده پاک کردن تاتو از شر طرح قدیمی روی پوست‌تان خلاص شوید. اغلب افراد پس از طی مدتی از طرح تاتو و یا نوشته خود دل‌زده خواهند شد که قصد پاک کردن آن را دارند. پاک کردن یا همان ریموور تاتو به روش‌های کلینیکی و لیزری با درد و هزینه‌هایی همراه است.  

روش های ساده پاک کردن تاتو

  افراد دارای شخصیت‌ها و موقعیت‌های مختلفی هستند و به چیزهای متفاوتی علاقه دارند که تاتو بدن و یا به عبارتی خالکوبی یکی از آن‌ها محسوب خواهد شد. امروزه تاتو یا خالکوبی را در افراد مختلفی مشاهده خواهید کرد، خانم‌های جوان برای زیبایی خود در صورت از تاتو استفاده می‌کنند که این روزها طرفداران خاص خود را شامل می‌شوند و مردان نیز اغلب بر روی بدن خود هنرهای جسمی را طراحی کرده و به نمایش می‌گذارند. این فرایند در چند سال اخیر در بین عموم بسیار زیاد شده و افراد در هر قسمت از بدن خود این روزها یک طراحی از نماد و یا نوشته‌های خاص خود را غالباً به همراه دارند. قبل از انجام تاتو یک موضوعی که بسیار حائز اهمیت است و باید به آن توجه بسیار شود این است که تاتو و یا خالکوبی برای همیشه بر روی پوست ماندگاری دارد زیرا رنگ‌دانه‌ها که به وسیله دستگاه در زیر پوست نفوذ می‌کنند به راحتی قابل از بین بردن نیستند و به صورت دائمی اثری از خود بر جا خواهند گذاشت. حال بهتر است بدانید که اگر قصد پاک کردن آن را دارید باید از مسیر و مراحلی مختلف، پر هزینه و دردناک را سپری کنید. ما در این مقاله قصد داریم تا شما ما را با محتویاتی از روش های ساده پاک کردن تاتو آشنا نماییم تا علاوه بر هزینه، کم درد کمتری را نیز احساس کنید.  روش های ساده پاک کردن تاتو روش های ساده پاک کردن تاتو – اسکراب زرد آلو به همراه مقداری نمک اغلب برای لایه برداری و جوان‌سازی پوست انجام خواهد شد که تاتو کاران و تکنسین‌ها در سالن‌های

چند مورد از روش های ساده پاک کردن تاتو به شیوه آسان و طبیعی

 • روش سالابریژن
 • پوشاندن تاتو
 • لایه برداری شیمیایی و استاندارد
 • روش نور درمانی پالسی

این ۴ مورد از روش های ساده پاک کردن تاتو به شمار می‌روند که شما خودتان نیز می‌توانید به روشی کاملاً طبیعی انجامش دهید. در ادامه مطالب توضیحات هر یک را به صورت مختصر و کامل به اشتراک گذاشته‌ایم پس با ما همراه باشید.  

روش سالابریژن از روش های ساده پاک کردن تاتو

  فرایند سالابریژن یکی از ده‌ها مورد از پاک کردن ابرو به شیوه خانگی، کلینیکی و لیزر به حساب می‌آید که اغلب افراد وقتی با چالش پاک کردن خالکوبی مواجه می‌شوند این مورد را جزو یکی از گزینه‌ها و اولویت‌های خود قرار می‌دهند. فرد در این روش می‌تواند با استفاده از کمترین امکانات عملیات را به تنهایی انجام دهد. مقداری آب به همراه نمک و وسیله‌ای مانند چوب و یا قطعه‌ای سنگ می‌تواند به مدت زمانی بالغ بر ۳۵ تا ۴۰ دقیقه به طور مداوم سنگ یا چوب پیچیده بر باند و آغشته با نمک و آب را در محل تاتو و یا خالکوبی به طور یکنواخت در جهات مختلف به حرکت دربیاورد. (روش ساییدگی) برخی از افراد ممکن است این مورد را ناشایست و یا مورد قبول ندانند اما باید بدانید که سالابریژن یکی از روش های ساده پاک کردن تاتو به حساب خواهد آمد و شما گاها ملزم به انجام آن هستید. پس از ساییدگی مداوم قسمت تاتو شده با خراشیدگی همراه خواهد بود که با ید محلول آب و نمک را بر روی آن بریزید. بعد از گذشت مدت زمان ۴۰ دقیقه شما مشاهده می‌کنید که پوستتان قرمز شده و با التهاب همراه است در این زمان آنتی‌بیوتیک بهترین وسیله برای تسکین درد است بهتر است آن را با پانسمان ببندید و اجازه دهید تا ۲۴ ساعت بسته بماند. شما باید بعد از گذشت ۲ روز این کار را مجدداً در خانه بر روی قسمت تاتو شده انجام دهید به این روش ساده برای از بین بردن تاتو سالابریژن می‌گویند.  

پوشاندن قسمت تاتو شده

  در این روش شما می‌توانید تاتو پوست خود را بپوشانید. امروزه با روی کار آمدن تاتو کاران با کیفیت و خلاق که سابقه چند ساله‌ای در زمینه تاتو کردن دارند می‌توانند تاتو قبلی شما را که از آن دل‌زده شده‌اید با یک تاتو جدیدتر با شکل و اندازه دیگر بر روی تاتو شما ایجاد نماید. با انجام این کار علاوه بر یک تاتو جدید تاتو قبلی شما کاملاً محو و به زیر تاتو جدید خواهد رفت. البته دانستن این نکته نیز خالی از لطف نیست که رنگ‌ها در پوشاندن تاتو بی‌تأثیر نیست و شما برای این کار باید حتماً به تاتو کاری که بسیار مجرب و با استعداد است مراجعه کنید، کسی که بارها و بارها کار پوشاندن تاتو قبلی با تاتو جدید را انجام داده باشد. اگر این کار به درستی انجام شود منظره زیبایی بر روی پوستتان ایجاد خواهد شد اما اگر خلاف این باشد دیگر نمی‌توانید خرابی به وجود آمده را ترمیم کنید پس قبل از اقدام به انجام کار حتماً تاتو کار ماهری را برای خود در نظر بگیرید.   روش های ساده پاک کردن تاتو روش های ساده پاک کردن تاتو – اسکراب زرد آلو به همراه مقداری نمک اغلب برای لایه برداری و جوان‌سازی پوست انجام خواهد شد که تاتو کاران و تکنسین‌ها در سالن‌های

لایه برداری شیمیایی و استاندارد

  لایه برداری شیمیایی یکی از آن روش های ساده پاک کردن تاتو است که هزینه‌های گزافی را با خود به همراه دارد. علاوه بر هزینه شما باید وقت بسیاری را نیز برای آن صرف نمایید. لایه برداری شیمیایی اصولاً برای تاتوهایی با اندازه‌های بزرگ و رنگ‌های فراوان به کار خواهد رفت. لایه برداری شیمیایی لزوماً به این معنا نیست که از مواد شیمیایی برای از بین بردن تاتو استفاده شود بلکه مواد و ابزاری اولیه است که به راحتی می‌توانید آن را تهیه کنید.  

 برای انجام روش‌های لایه برداری شیمیایی مراحل زیر را طبق دستور گفته شده انجام دهید.

 

 • در مرحله اول شما باید ۳ تا از اصلی‌ترین مواد برای انجام این کار را تهیه نمایید که عبارت‌اند از: ژل آلوورا یا برگ آلوورا، اسکراب زرد آلو و ویتامین ای.
 • در مرحله بعد از هر کدام این مواد به مقدار اندازه در درون ظرفی بریزید و توسط گوش پاک کن به خوبی هر سه را با یکدیگر ترکیب نمایید. سپس مواد ترکیبی را بر روی پوست خود محل ایجاد تاتو به طور کامل پخش کنید تا کاملاً تاتوها در زیر سطح مواد ترکیبی شما قرار بگیرند.
 • در این مرحله ماده باید به مدت زمان حدود ۶ الی ۷ دقیقه بر روی پوست شما باقی بماند.
 • پس از گذشت زمان اعلام شده می‌توانید قسمت تاتو شده را در زیر آب سرد بشویید.
 • در آخر شما باید این عمل فرایند را یک ماه به صورت مداوم هرروزه تا ۳ بار تکرار کنید تا تاتو شما رفته‌رفته کم رنگ‌تر شود.

نکته‌ای که در این مورد باید به آن توجه شود این است که در لایه برداری شیمیایی بستگی به اندازه و ابعاد شما دارد، ممکن است اندازه تاتو کوچک و یا خیلی بزرگ باشد که طبیعتاً زمان‌های مختلفی را باید برای آن صرف کنید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.  

روش نور درمانی پالسی

  آی پی ال که همان روش نور درمانی پالسی است اغلب فقط در کلینیک‌ها و یا در مراکزی که تاتو انجام می‌دهند این شیوه مورد استفاده قرار می‌گیرد. در انجام این فرایند همان‌طور که از اسمش پیداست از نور پالسی استفاده می‌کنند. این کاری تقریباً مشابه لیزر درمانی خواهد بود که با استفاده از ژل‌های مخصوص قسمت تاتو را کاملاً یک دست می‌پوشانند در گام بعد پس از پخش ژل در قسمت تاتو شده پوست به صورت مستقیم در والس نوری قرار خواهد گرفت. لازم است بدانید که روش نور درمانی پالسی یکی از روش های ساده پاک کردن تاتو به شمار می‌آید که بسیار مرسوم بوده و نسبت به لیزر و یا فرایندهای دیگر درد کم‌تری را با خود به همراه خواهد داشت. هزینه‌ای که برای این روش درمانی در نظر گرفته شده بسیار بیشتر از لیزر است زیرا این روش مدرن و پیشرفته به همان اندازه که قدرت بالایی در از بین بردن تاتو و یا خالکوبی دارد هزینه گزافی را نیز در بر خواهد گرفت که متعاقباً نتیجه بسیار مثبتی را نیز به همراه خواهد داشت.   مقاله ای مرتبط : عوارض پاک کردن تاتو   روش های ساده پاک کردن تاتو روش های ساده پاک کردن تاتو – اسکراب زرد آلو به همراه مقداری نمک اغلب برای لایه برداری و جوان‌سازی پوست انجام خواهد شد که تاتو کاران و تکنسین‌ها در سالن‌های

روش های ساده پاک کردن تاتو با محصولات گیاهی در منزل

  روش‌های طبیعی زیادی وجود دارد که شما می‌توانید در منزل تاتوهای خود را از بین ببرید و یا آن را کم رنگ‌تر کنید. هر چند شیوه‌هایی که برای منزل در دست است بسیار زمان بر بوده و ممکن است در آخر به نتایج دلخواه و مطلوب خود نرسید. ما در این وب‌سایت مواردی از محو کردن تاتو در منزل را با شیوه‌های درست برایتان به اشتراک گذاشته‌ایم تا شما با انجام درست آن‌ها بتوانید خالکوبی های خود را از بین ببرید. بهتر است در انجام این فرایندها تمامی نکات را با دقت مورد بررسی قرار دهید تا آسیبی به پوستتان وارد نشود. تمامی موارد گفته شده در مراکز درمانی انجام شده و جواب درستی را با خود به همراه داشتند و هیچ‌گونه زیان و آسیبی از این طریق تاکنون به پوست وارد نشده است. روش های ساده پاک کردن تاتو در منزل را با دقت مطالعه نمایید.  

نمک، روشی آسان برای از بین بردن تاتو بدن

  نمک را می‌توان یکی از پردردترین مراحل از بین بردن تاتو بدن دانست؛ زیرا این محلول به دلیل سدیم و کلر بالایی که در خود دارد با نفوذ در پوست بر روی سلول‌ها اثر می‌گذارد تا باعث از بین رفتن رنگ‌دانه‌ها شود. شما با انجام این کار درد زیادی را متحمل خواهید شد اما اثر گذاری مثبتی که بر روی پوست از خود به جا می‌گذارد باعث شده تا طرفداران زیادی را در بین تاتو کاران داشته باشد. نمک علاوه بر این‌که یکی از شیوه‌های پر درد است می‌توان از آن به عنوان کم‌هزینه‌ترین نیز نام برد که در خانه به راحتی انجام خواهد شد.  

اسکراب زرد آلو از روش های ساده پاک کردن تاتو

  اسکراب زرد آلو به همراه مقداری نمک اغلب برای لایه برداری و جوان‌سازی پوست انجام خواهد شد که تاتو کاران و تکنسین‌ها در سالن‌های آرایشی از آن استفاده خواهند کرد. همان‌طور که می‌دانید اسکراب زرد الو قابلیت پاک کنندگی بالایی در برابر از بین رفتن رنگ‌دانه‌ها خواهد داشت و نمک نیز با توجه به گفته بالا قابلیت ساییدگی عالی دارد و این دو ترکیب در کنار یک دیگر می‌تواند از روش های ساده پاک کردن تاتو باشد. شما با داشتن این دو مواد خودتان می‌توانید به صورت مداوم هر روزه این کار را در منزل روزی دو الی سه بار انجام دهید.  

استفاده از لیمو یکی دیگر از روش های ساده پاک کردن تاتو

  مواد و فرایند زیادی وجود دارد که به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم بر روی پوست تأثیر می‌گذارد تا تاتو را از بین ببرد لیمو نیز یکی از آن موارد یاد شده‌ای است که با اثر گذاری بالا و وجود آنزیم‌های زیاد در نفوذ پوست و تأثیر بر روی سلول‌ها بسیار مؤثر است. اگر بر روی پوست بدن خود تاتوهایی با نمادهای کوچک و یا رنگ‌های تیره دارید و یا تاتوهایی که ترکیب رنگ آن‌ها بسیار کم است، لیمو می‌تواند یک گزینه مناسب و استاندارد خانگی باشد که جزو روش های ساده پاک کردن تاتو از آن یاد شده است. موارد بسیار دیگری هستند که با آن‌ها می‌توانید در کلینیک‌ها و یا در منزل تاتوهای خود را به صورت دائمی از بین ببرید که اغلب آن‌ها با هزینه‌های بالایی برخوردار هستند اما هستند فرایندهایی که در بالا اشاره شد بسیار کم هزینه و مقرون به صرف خواهند بود تا از شر تاتوهای قدیمی خود رهایی یابید.  

استفاده از برگ آلوورا از روش های ساده پاک کردن تاتو در منزل

  جوهر وقتی وارد پوست می‌شود به سختی از بین خواهد رفت و اغلب به صورت دائمی و یا مدت‌های طولانی در زیر سطح پوست باقی خواهد ماند. برگ آلوورا از روش های ساده پاک کردن تاتو خواهد بود که در منزل به راحتی می‌توانید انجام دهید بدون هیچ‌وقت و هزینه‌ای. یک قسمتی از برگ آلوورا را به همراه یک قرص ویتامین ای تهیه کنید و آن‌ها را با یکدیگر مخلوط کنید مقداری از ماده آن را بر روی قسمت تاتو شده بمالید شما می‌توانید مرتباً روزی ۵ الی ۶ بار این کار را انجام دهید تا به مرور از محل تاتو کم شود. بعد از آغشته کردن این محلول در قسمت تاتو شده پوست کمی حساس شده به همین دلیل باید در هنگام شستن با آب گرم بسیار ملایمت به خرج دهید و با صبر و حوصله محل آغشته به مواد را بشویید. دقت کنید که اشتباهی در این مرحله مرتکب نشوید تا آسیبی بر روی پوست شما ایجاد نشود.   در پایان نوشته ریمو ارگانیک تاتو را نیز مطالعه نمایید. استفاده از برگ آلوورا از روش های ساده پاک کردن تاتو در منزل روش های ساده پاک کردن تاتو – اسکراب زرد آلو به همراه مقداری نمک اغلب برای لایه برداری و جوان‌سازی پوست انجام خواهد شد که تاتو کاران و تکنسین‌ها در سالن‌های

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟