رنگ تاتو وگنر

موسسه رنگ تاتو وگنر wagner با افتخار بهترین و معتبرترین رنگ تاتو در این صنعت را برای شما به ارمغان آروده است. ماموریت ما اطمینان دادن به شما برای بهترین تاتو جهت مشتریان تان است. پیگمنتی عالی با تضمین کیفیت و رعایت استاداردهای این صنعت چیزی هست که این برند رنگ تاتو به شما ارائه تا بهترین تجربه تاتو را با مشتریان تان داشته باشید. این برند بیش از ۱۹ رنگ و سایه برای انتخاب دارد. وگنر نیازهای شما را در تاتو براورده می کند.  

توضیح انواع رنگ تاتو وگنر wagner :

 

Beige:

اگر قصد دارید ایجا نقاشی مانند مناظر ساحل، صدف و هر چیزی که مرتبط با آن باشد می بایست از این رنگ استفاده کنید.  

Black:

مناسب برای ایجاد خطوط ملایم روی پوست است. این رنگ کاملا سیاه و برای استفاده بعنوان طرح و طراحی سایه های خیره کننده مناسب است.  

Brick red:

قرمزی تیره و خیلی خوب روی پوست استفاده می شود. این رنگ را برای تیره تر شدن با مقداری رنگ مانند مشکی و برای روشن تر شدن با رنگ روشن مخلوط کنید.  

Dark brown:

که برای زیرسازی بکار می رود. در هنگام ترکیب با شیرشکلاتی خیره کننده می شود. این رنگ در هنگام ایجاد بافت های چوبی به شما تنی ملایم را می دهد.  

Burgundy:

قرمز عمیق که با دیگر رنگهای صورتی و قرمز مخلوط می شود. مناسب برای تاتوهای گل، خون, جواهر و کارتونی. این رنگ خیلی غنی و می تواند تقریبا در هر نوع کاری استفاده شود. این رنگ را با ارغوانی جهت ایجاد رنگی تیره تر مخلوط کنید.  

Bronze:

قهوه ای تیره مایل به قرمز که برای زیرسازی رنگ استفاده می شود. در هنگام ترکیب با شیرشکلاتی به نتایج جالبی می رسید و می توانید از آن برای بافت های چوبی, پوست درخت یا خز استفاده کنید.  

Chocolate:

قهوه ای مایل به قرمز تیره است که با تاتوی تصاویر خوب کار می کند. این رنگ در هنگام مخلوط با رنگ قرمزمی تواند در وضعیت های مختلف زیادی استفاده شود. در هنگام ترکیب با رنگ های شیرشکلاتی و قرمز به نتایج جالبی می رسید.  

Dark brown:

رنگی عمقی که زیرسازی قوی برای رنگ های گرم و سایه های مختلفی بدون نیاز به مشکی ایجاد می کند. این رنگ در هنگام ترکیب با شیرشکلاتی، قرمز و نارنجی واقعا خوب است.  

Forest brown:

ضمینه ای از قهوه ای تیره که در ترکیب با دیگر رنگ های قرمز که به شما تن های خیره کننده ای هنگام استفاده روی پوست می دهد. برای ایجاد رنگ های عمقی با رنگ های سیاه خوب کار می کند.  

Honey brown:

روی صورت مشتری بدون این رنگ نمی توان کار کرد. می توانید این رنگ را بعنوان هایلایت استفاده کنید. این رنگ تیره و متضاد زرد است.  

Light brown:

رنگی عمقی که بعنوان زیرسازی قوی برای رنگ های گرم و جهت ترکیب سایه ها بدون نیاز به مشکی است.  

Martini olive:

بهمراه سبز روشن و زرد که می تواند هر گونه طرح زیتونی را ایجاد کنید. رنگی عالی و محبوب.  

Medium brown:

برای رنگ زیرسازی استفاده می شود. در هنگام ترکیب با شیرشکلاتی به رنگ خیره کننده ای می رسید و برای بافت های چوبی استفاده می شود.  

Mustard:

رنگی تیره زرد که روی تن پوست خیلی خوب کار می کند.  

Olive:

ایده آل برای موضوعات گل و طبیعت. برای رسیدن به رنگ آبی خیره کننده با آبی ترکیب کنید.  

Orange:

نارنجی با توجه به ترکیب با دیگر رنگ های تاتو در سبک های مختلفی ایجاد می شود. این رنگ خیلی خوب با سفید، زرد قناری و انبه ای ترکیب می شود.  

Red:

در تاتوهای سنتی و خون بخوبی کار می کند. این رنگ خیلی خوب با دیگر رنگهای قرمز مخلوط می شود.  

Sausage:

از خانواده صورتی است. اگر خواستار ایجاد گل, حس خورشید روی پوست هستید این رنگ مناسب است.  

طریقه مصرف رنگ تاتو وگنر wagner :

قبل از مصرف خوب تکان دهید.  

کشور سازنده

آمریکا

حجم

۳۰ میلی لیتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟