رنگ تاتو تری دی ۳D

ویژگی های رنگ تاتو تری دی در کار هاشور ابرو بسیار مهم است. بهتر است که تا جایی که امکان دارد تاتوکاران عزیز وارد مقوله ترکیب رنگ تاتو نشوند چرا که بسیار کار دقیق و حساسی است. تاتو در ایران مشابه روشهای تاتو در جوامع غربی می باشد. سوزن الکتریکی، وسیله اصلی کار در تاتو کردن است. نوع رنگ مصرفی نیز بسیار مهم است. رنگ ها باید استاندارد، بهداشتی و سازگار با پوست بدن باشند. گاهی رنگ های گیاهی به جای رنگ های شیمیایی استفاده می شوند که اغلب باعث حساسیت پوستی و ناراحتی شخص می شود و حساسیت به رنگ های گیاهی بیش از رنگ های شیمیایی گزارش شده است. در انواع تاتوی درمانی اغلب از تک رنگ مشکی، آبی تیره یا قهوه ای استفاده می کنند، اما در “ تاتوی دکوراتیو” به دلیل تزیینی بودن از رنگ های مختلف برای رنگ آمیزی طرح بهره می برند.

ویژگی های رنگ تاتو تری دی :

-ماندگاری بالا و بدون ریزش -بدون ایجاد هیچ گونه حساسیت و بیماری پوستی -غلظت مناسب   در روش میکروپیگمنتیشن می توان با انتقال رنگدانه های زیست سازگار در عمق مشخصی از پوست، شکل ابروها را بسیار ظریف و پراکنده اصلاح کرد همچنین در جهت پرپشت نمودن به حالت طبیعی زیباتر نمود.در این تکنیک می توان با بالا بردن ناحیه خارجی ابرو، شکل دادن به ابرو یا باز کردن ابرو، چهره را زیباتر و جوانتر نمود و در موارد عدم تناسب، دو ابرو را یکنواخت کرده و رنگ و شکل ابروها را اصلاح کرد.      

اگر با دودی شدن در پیگمنتیشن ابرو مواجه شدید:

١-استفاده از رنگهای بی کیفیت وغیر استاندارد با سرب بالا(همین رنگهای فیکی که هر روز نوع جدیدیش به بازار میاد) ٢-سیگاری ویا قلیانی بودن مشتری (وجود نیکوتین در خون) ٣-فشار دست بیش از حد روی پوست مشتری(عمق سوزن در پوست بیشتر از حد استاندارد) ۴-تکرار بیش از حد خطوط هاشور توسط پیگمنتر ۵-انتخاب رنگ نامناسب برای مشتری(استفاده از رنگ سرد روی پوست سرد با پیگمنت ابی ) ۶-تابش مستقیم افتاب به پوست بدون کلاه وضد افتاب به مدت های طولانی ٧-مدام در معرض مواد ضدعفونی کننده وشیمیایی در روز مثل اب استخر که به کلر و وایتکس و……اغشته است  

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟