رنگ تاتو آمیا

انتخاب رنگ های تاتو آمیا amiea مناسب در میکروپیگمنتیشن جهت آرایش دائمی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در صورت استفاده از رنگ هایی که براساس اصول بهداشتی تولید نشده اند، سلامتی افراد با مخاطره جدی مواجه خواهد شد.   براساس متد میکروپیگمنتیشن، رنگدانه ها می بایست توسط کارتریج های استریل از اولین سد دفاعی بدن – اپیدرم – عبور کنند و به لایه درمیس پوست منتقل گردند.   به همین دلیل اطمینان از استریل بودن رنگ، عدم سمیت و عاری بودن از هرگونه مواد سرطان زا بسیار حائز اهمیت می باشد.   باید خاطر نشان کرد که رنگ های بهداشتی و استاندارد به دلیل رعایت اصول زیست سازگاری و عدم آلودگی و عدم سمیت محصول، ممکن است در مقایسه با رنگ هایی که جهت تولید آنها از فلزات سنگین و مواد فاقد استاندارد استفاده شده است ماندگاری کمتری داشته باشند،اما باید توجه داشت در ازای ماندگاری بیشتر رنگ، مشتری چه بهای گزافی را پرداخت خواهد نمود.  

نکته

برای تشخیص رنگ ایمن و بهداشتی از سایر رنگ ها می بایست به این نکته مهم توجه داشت که رنگ، دارای تائیدیه از مراجع ذی صلاح همچون وزارت بهداشت هر کشور باشد که مصرف کننده، چه فردی که میکروپیگمنتیشن برای او انجام می گردد و چه پیگمنتر (اجرا کننده میکروپیگمنتیشن ) هر دو می بایست به این موضوع بسیار مهم توجه ویژه ای داشته باشند.  

کمپانی رنگ های تاتو آمیا amiea

کمپانی رنگ های تاتو آمیا amiea آلمان به عنوان بزرگ ترین تولید کننده محصولات میکروپیگمنتیشن در اروپا، با ارائه مجموعه متنوعی از رنگ های ایمن و با کیفیت به کاربران این امکان را می دهد تا به نتایجی فوق العاده و کاملاً طبیعی دست پیدا نمایند.   کلیه رنگ های تاتو آمیا amiea براساس اصول پزشکی و مطابق با استانداردهای ISO 9001:2000، ISO 13485 و CE پزشکی تهیه و تولید گردیده اند.   علاوه بر استانداردهای ذکر شده، رنگ ها دارای تائیدیه از مؤسسه Dermatest و وزارت بهداشت کشور آلمان می باشند. این رنگ ها فاقد هرگونه مواد سمی، شیمیایی، نگهدارنده و فلزات سنگین سمی بوده و با شرایط پوست و بدن انسان کاملاً سازگار هستند.  

طیف رنگ های تاتو آمیا amiea

طیف گسترده رنگ های تاتو آمیا amiea در ۵۴ رنگ مختلف، به کاربران این امکان را می دهد تا رنگ مورد نظر خود را به صورت دقیق انتخاب نموده و همچنین در صورت نیاز، رنگ ها را بدون هیچگونه نگرانی از ایجاد تغییرات شیمیایی آنها، به نسبت های لازم با یکدیگر ترکیب نمایند.

مهم ترین دلایل خطرناک بودن رنگ های غیراستاندارد برای سلامتی مصرف کننده عبارتند از:

 • استفاده از مواد اولیه آلوده/ سمی/ مضر در تولید رنگ
 • تولید محصول به صورت غیراستاندارد و غیر بهداشتی
 • استفاده از ظروف آلوده برای نگهداری رنگ ها
 • استفاده از پیگمنت های شیمیایی مضر و نگهدارنده
 • استفاده از رنگ های تاریخ مصرف گذشته

 

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟