دستگاه میکرودرم ابریژن خانگی دایموند

میکرودرم ابریژن خانگی دایموند از تکنیک خاصی برای لایه برداری از پوست استفاده می کند، سرهای الماسه دستگاه میکرودرم ابریژن خانگی دایموند با روش پیشرفته ای به ضخامت های مختلف منبت کاری شده اند که موجب بهبود کارایی دستگاه شده است. دستگاه دایموند امکان لایه برداری در مسیر رفت و برگشت را می دهد و با تنظیم مکش دستگاه امکان کنترل عمق و شدت لایه برداری پوست را به روش غیر تهاجمی مهیا می کند. روش بکار رفته در دستگاه میکرودرم ابریژن خانگی دایموند یک روش کاملاً فیزیکی و مکانیکی است که برخلاف لایه برداری شیمیایی و اسید که موجب صدمه به پوست می گردند این روش بسیار امن می باشد و حتی برای پوست های بسیار حساس قابل استفاده است. اندازه سایش و لایه برداری توسط اندازه مکش و ضخامت الماسه های دستگاه میکرودرم ابریژن خانگی دایموند قابل کنترل است. خراش های ایجاد شده بعد از میکرودرم بسیار سطحی می باشند و جای هیچگونه نگرانی بابت مراقبت های بعدی وجود ندارد. دستگاه میکرودرم ابریژن خانگی دایموند برای سرعت بخشیدن جهت بازسازی پوست بسیار مؤثر است به طوری‌که یکدست و صاف شدن پوست بلافاصله بعد از استفاده کاملاً مشهود است. بعد از درمان با دستگاه میکرودرم ابریژن خانگی دایموند می توانید از کوکتل و کرم های سفید کننده و کمپرس یخ برای رضایتمندی بهتر استفاده نمایید. در پکیج دستگاه میکرودرم ابریژن خانگی دایموند علاوه بر سر الماسه، ابزارهای مجهز و اختصاصی برای مکش جوش‌ها، دانه های سر سیاه و چربی اضافی پوست برای شاداب و تمیز نگهداشتن پوست در نظر گرفته شده است.

 

دستگاه میکرودرم ابریژن خانگی دایموند

 

ویژگی های دستگاه میکرودرم ابریژن خانگی دایموند :

کوچک، سبک، امکان حمل آسان، وزن دستگاه فقط ۱۶۰ گرم است سه درجه متفاوت از ضخامت های  سر الماسه دستگاه میکرودرم ابریژن خانگی دایموند عبارتند از:

 • سر الماسه با ضخامت کم برای مناطق حساس و لطیف پوست استفاده می شود مثل دور چشم.
 • سر الماسه با ضخامت متوسط برای صورت و گردن استفاده می شود.
 • سر الماسه با ضخامت زیاد برای پوست خشن و چین و چروک استفاده می شود.
 • دستگاه دارای دو فیلتر است و به آسانی قابل تمیز کردن می باشند.
 • برای پوست های مختلف و حتی پوست های حساس قابل استفاده است
 • موجب تحریک پوست نمی‌شود.
 • عوارض جانبی ندارد و بسیار ایمن می‌باشد.
 • غیر تهاجمی- بدون درد و تحریک
 • بعد از تمام شدن درمان، اثری روی فعالیت روزمره ندارد.
 • اثر قابل توجه

طرز استفاده از دستگاه میکرودرم ابریژن خانگی دایموند:

۱-      ابتدا پوست را شسته، و با یک حوله مرطوب پاک کنید، صورت خیلی خشک نباشد. ۲-      دکمه start/pause نگه دارید تا دستگاه روشن شود، ساعت کار و شدت کار را تنظیم کنید. ۳-      سر دستگاه را به پوست خود نزدیک کرده و در این زمان دستگاه را بر روی صورت حرکت دهید.  

توجهات و نکات بعد از استفاده دستگاه میکرودرم ابریژن خانگی دایموند :

۱-      می توانید از کمپرس یخ و یا محصولات کلاژن ساز برای آرامش و بازسازی پوست استفاده کنید. ۲-      از یک روش خوب برای جلوگیری از نور آفتاب استفاده کنید. ۳-      اگر شما به آرایش نیاز دارید، لطفا از مواد آرایشی مناسب استفاده کنید. ۴-      لطفاً صورت خود را با آب سرد بشویید. ۵-      بعد از درمان تا ۱۰-۱۵ روز سونا نروید ۶-      با توجه به شرایط پوست خود، میزان شادابی و عمق محل درمان در فواصل بین یک تا سه هفته از دستگاه استفاده شود.     دستگاه میکرودرم ابریژن خانگی دایموند  

عملکرد دستگاه میکرودرم ابریژن خانگی دایموند:

۱-  میکرودرم ابریژن خانگی دایموند در بازسازی و احیا لایه میانی پوست (درم) نقش بسیار مفیدی دارد

( دستگاه میکرودرم ابریژن خانگی دایموند از طریق افزایش میکروسیرکولاسیون ( تغذیه، مکان مبادله زباله) موجب ارتقا سوخت و ساز پوست و بهبود بخشیدن اکسیژن رسانی در پوست می گردد و همچنین با ایجاد گردش لنفاوی آرام و حذف رطوبت اضافی و مواد غیر مفید از چرخه سوخت و ساز پوست و افزایش عملکرد تامین مواد مغذی، موجب بهبود عملکرد پوست می گردد. دستگاه میکرودرم ابریژن خانگی دایموند موجب ارتقا عملکرد غدد جانبی( غدد سباسه، فولیکول مو) نیز می گردد)

۲-  برای درمان آکنه:

– پاکسازی عمیق منافذ در اطراف محل تجمع سبوم و جلوگیری از مسدود شدن منافذ و تقویت پوست برای حذف سلولهای مرده –  تحریک متابولیسم و ارتقا دادن خروج چربی و باکتری ها و سموم وسلول های مرده و افزایش سرعت احیای سلول های پوست –  افزایش نفوذ پذیری و جذب سلولی، با فعال کردن عوامل موثر در سلول پوست، رشد باکتری های عامل آکنه رو مهار می کند و سیستم درمان زخم را بهبود می بخشد. –  بهبود بخشیدن بازسازی و احیای سلول های پوستی، محو کردن آکنه و تازه شدن پوست و بهبود جای آکنه.

۳-   درمان پوست های خشک:

–  دستگاه میکرودرم ابریژن خانگی دایموند با حذف کراتین های فرسوده و پیر و جلوگیری از تجمع بیش از حد سلول های پوست موجب می شود که پوست صاف و لطیف بماند. –  بهبود گردش خون و لنف موجب بهبود جذب آب و اکسیژن شده و روشنایی و درخشش پوست افزایش می یابد. –  رطوبت و اثربازسازی، با افزایش نفوذ پذیری سلول، جذب مواد زیبایی آسان می شود و رطوبت پوست را بهبود می بخشد. – بازسازی سلول های پایه اپیدرم را ارتقا می دهد، سرعت نوسازی پوست را افزایش می دهد. و بافت پوست را به حالت عادی بر می گرداند.

۴-  درمان برای پوست های ضعیف شده و دارای چین و چروک:

– آلاینده ها و رادیکال های آزاد به سلول های پوست صدمه می زنند، حذف سریع گرد و غبار و رادیکال های آزاد از سطح پوست موجب ارتقا دفاع طبیعی سلول ها و جلوگیری از واپاشی الیاف کلاژن می گردد. –  بهبود گردش خون و غدد لنفاوی و متابولیسم به لایه درم این اجازه رو می دهد که مواد غذایی لازم برای حذف چین و چروک رو داشته باشد. –  با افزایش نفوذ پذیری پوست، محصولات زیبایی می توانند به عمق بیشتر نفوذ کنند که موجب ارتقا سیستم دفاع طبیعی سلول ها و درمان چین و چروک می گردد. –  تسریع کلاژن در فیبروبلاست قدرت دفاعی پوست را افزاش می دهد و از صدمه زدن رادیکال های آزاد جولوگیری می نمایید و پوست را جوان و قابل انعطاف نگه می دارد.

۵-  درمان هیپر پیگمانتاسیون پوست

    دستگاه میکرودرم ابریژن خانگی دایموند

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  فروشگاه بر اساس گروه