دستگاه تاتو جانسون و روش استفاده از آن

دستگاه تاتو جانسون اورجینال ۹ ولت فوق العاده قوی با قابلیت استفاده از کارتریج یکبار مصرف و بهداشتی بوده و دارای کاشت رنگ فوق العاده بالایی می باشد. این دستگاه ساخت کشور تایوان و تحت لیسانس امریکا ساخته شده است. دستگاه جانسون با قدرت بالا و لرزش و صدای کم یکی از بهترین دستگاه های تاتو موجود در بازار است .

از معایب دستگاه های قدیمی میتوان به غیر استریل بودن این دستگاه ها نسبت به دستگاه های کارتریج اشاره کرد .

تاتو عملی است که با رنگهای مختلف برای زیبایی و گاهی هم درمان از دیرباز انجام می‌گردد. شایع‌ترین انواع رنگهای تاتو ( سبز، قهوه‌ای و مشکی ) است البته رنگ‌ تاتو دیگری مانند ( سفید و قرمز ) هم ممکن است در تاتو استفاده شود. پس از چه رنگهایی در تاتو باید استفاده کرد ؟ در انواع تاتوی درمانی اغلب از تک رنگ مشکی، آبی تیره یا قهوه ای استفاده می کنند، اما در “ تاتوی دکوراتیو” به دلیل تزیینی بودن از رنگ های مختلف برای رنگ آمیزی طرح بهره می برند.    

نکاتی در مورد دستگاه تاتو جانسون

۱- هنگام  استفاده  از دستگاه تاتو جانسون اورجینال  باید  برای روشن  کردن دستگاه  از  دور ۳۰٫۰۰۰ شروع کنید و چنانچه دور موتور کم و پایین تر از ۳۰٫۰۰۰  نیاز دارید، باید اول دستگاه را روی دور موتور فوق روشن کرده و سپس کم کنید، در غیر اینصورت  ممکن است کارتریج دستگاه تاتو جانسون ارجینال قفل کرده وحرکت نکند  که در اینصورت باید کارتریج را یکبار باز و بسته کنید. ۲- برای تمیز نگه داشتن دستگاه تاتو جانسون اورجینال از شستشوی آن جداً بپرهیزید. ۳- برای استفاده  از شارژ باطری باید آن را برای اولین بار ۸ ساعت به برق متصل کنیدتا برای مدت یک ساعت شارژ شود، برای دفعات بعد ۲ ساعت به برق باشد شارژش کامل خواهد شد. ۴- شارژ باطری دستگاه تاتو جانسون را در حالت روشن از دستگاه جدا نکنید ( دقت کنید ) و در هنگام شارژ کردن چراغ آداپتور باید سبز باشد و اگر قرمز بود شاسی سفید شارژر را یکبار فشار دهید و چراغ ادابتور سبز خواهد شد ( اگر در حالت قرمز باشد شارژ نخواهد شد )  

از چه رنگهایی در تاتو باید استفاده کرد ؟

 1. رنگهای پایه آب بیشتر مخصوص بدن هستن
 2. رنگهای پایه روغن مخصوص صورت

البته در برخی موارد استثنا وجود داره و میشه از برخی رنگهای پایه آب برای صورت هم استفاده کرد. اطلاعاتی درباره این که چه رنگهایی پایه آب هستن و چه رنگهایی پایه روغن.

تفاوت رنگهای پایه آب و پایه روغن در دستگاه تاتو جانسون  :

۱_ رنگهای پایه روغن رو وقتی روی پوست دست می کشیم حالت چرب داره ولی رنگهای پایه آب روی پوست که میکشیم فوراً خشک میشه. ۲_ رنگهای پایه آب وقتی داخل یک لیوان آب یک قطره شو میچکونیم توی لیوان پخش میشه ولی رنگهای پایه روغن ته لیوان ته نشین میشه. ۳_ رنگهای پایه آب رقیق هستند و مثل آب هستند ولی رنگهای پایه روغن غلیظتر هستند. ۴_ رنگهای پایه روغن وقتی یه مدت ثابت یه جا می مونن روغنشون روی رنگ جمع میشه که برای مصرف باید تکونشون داد تا ترکیب بشن ولی رنگهای پایه آب یکدست هستند. ۵_ رنگهای پایه روغن با گلیسیرین رقیق میشن و رنگهای پایه آب با آب مقطر. ۶_ رنگهای پایه آب معمولاً کمتر تغییر رنگ میدن و رنگهای پایه روغن بیشتر. ۷_ رنگهای پایه آب مخصوص بدن هستند و رنگهای پایه روغن مخصوص صورت می باشند.   مدت زمانی است که رنگهای جدیدی با پایۀ ترکیبی به بازار آمده که ترکیبی از پایۀ آب و روغن هستند که برای آرایش دائم لب بسیار مناسب هستند. کلاً رنگهای پایه روغن و رنگهای میکسی مخصوص ابرو هستن.

شناخت پیگمنتهای پوست

پیگمنتهای موجود در پوست ۳رنگ آبی، قرمز، و زرد هستند اشخاصی که دارای پیگمنتهای آبی هستند سبزه پوستها میباشند واشخاصی که پیگمنت قرمز غالب دارند گندم گونها واشخاصی که رنگدانۀ زرد غالب دارن سفید پوستها میباشند شما با شناخت صحیح پوست و در نظر گرفتن خنثی کننده ها میتونید یک ترکیب مناسب برای پوست بسازید.

انواع دستگاههای میکروپیگمنتیشن

 1. دستگاه تاتو معمولی
 2. دستگاه تبلت دار

دستگاه میکروپیگمنتیشن تبلت دار ورساچ با قدرت موتور ۵۵۰۰۰ دور مخصوص استفاده در تاتو و کلینیک های پوست و زیبایی (قابلیت مزو تراپی)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟