با ما تماس بگیرید

09129614010

دستگاه تاتو ارزان

دستگاه تاتو ارزان

 

دستگاه تاتو ارزان بسته به اینکه شما تا چه اندازه حرفه ای هستید و می خواهید از چه دستگاهی استفاده کنید، دستگاه های تاتو متنوعی موجود است که نیازهای افراد مبتدی تا حرفه ای را پوشش می دهد.

 

دستگاه تاتو ارزان چیست :

یک دستگاه تاتو ارزان ، در واقع وسیله ای دستی است که معمولاً برای ایجاد خالکوبی و طرح های تاتو مبتدی و پیشرفته به کار میرود . دستگاه های تاتو مدرن از کویل های الکترومغناطیسی برای حرکت یک نوار آرماتور به بالا و پایین استفاده میکنند. تعدادی سوزن به نوار آرماتور متصل هستند که وظیفه انتقال جوهر به داخل پوست را دارند. اکثر دستگاه های تاتو مدرن می توانند عمق، سرعت و نیروی کاربرد سوزن را کنترل کنند، این کار باعث می شود تا تاتو کاران بتوانند طرح های زیبا و دقیق را روی پوست بدن و حتی پوست صورت ایجاد کنند.

انواع دستگاه تاتو ارزان :

 در کل انواع زیاد و متنوعی از دستگاه های تاتو ارزان در بازار موجود است که هر کدام بسته به نوع ساخت و قطعاتی که مورد استفاده قرار داده اند، کاربردهای مخصوصی دارند . در ادامه به تعدادی از دستگاه تاتو ارزان اشاره خواهیم کرد.

  • روتاری
  • کویلی ( سیم پیچی )
  • دستگاه تاتو خط زن
  • دستگاه تاتو سایه زن
  • پنوماتیک

 

دستگاه تاتو ارزان

نکاتی که باید در استفاده از دستگاه تاتو ارزان مورد توجه قرار گیرد :

در اکثر مواقع، بعد از انجام این کار حالا با هر نوع دستگاه تاتو ارزان ، عوارض و خطراتی به صورت موقت و یا حتی در بعضی موارد به صورت دائم، ممکن است ایجاد شود که متقاضیان و همچنین تاتوکاران انجام این کار حتماً باید آگاه باشند تا بتوانند جلوی بروز این عوارض را بگیرند.

مهمترین عامل در بروز مشکلات احتمالی عدم رعایت اصول بهداشتی است. پس رعایت بهداشت هم از طرف تاتوکار و هم متقاضی امری واجب است. تاتو کاران میبایستی حتماً از دستگاه تاتو ارزان و ابزارهای ضدعفونی شده و تمیز استفاده کنند. بهتر است از سوزن های یک بار مصرف استفاده شود.متقاضیان تاتو هم حتماً بعد از انجام این کار محل مورد نظر را در چند روز اول به دلیل منع بودن استحمام، پانسمان کرده و بعد از آن حتماً محل را تمیز نگه دارند.

خرید دستگاه تاتو ارزان – مخصوص بدن :

دستگاه تاتو ارزان – تاتو مرکزی به عنوان بزرگترین و معتبر ترین وارد کننده تجهیزات و محصولات تاتو 15 سال است که به صورت کاملاً تخصصی فعالیت می کند این شرکت با بیش از 100 نمایندگی در سراسر ایران افتخار دارد نسبت به عرضه کلیه محصولات تاتو  و تجهیزات تاتو ایمن با بهترین کیفیت ومناسب ترین قیمت اقدام نماید.

با ما تماس بگیرید

09129614010

افکار خود را به اشتراک گذارید