درماپن خانگی نیدلینگ پوست

نیدلینگ امروزه یکی از پرطرفدارترین روش جوان‌سازی صورت است. این روش رفته‌رفته در بین مردم شناخته ‌شده است تا این‌که در این برهه از زمان طرفداران زیادی داشته باشد. با استفاده از نیدیلینگ پوست، می‌توانید جوش، لکه‌ها، آکنه و جای زخم‌های عمیق را از بین ببرید. یکی از مهم‌ترین اثرات میکرونیدیلینگ از بین بردن چین‌ و چروک صورت و دیگر قسمت‌های بدن خواهد بود. میکرونیدلینگ در طی مدت‌های اخیر با تأثیرات مثبتی که داشته اثبات کار خود را به همگان ثابت کرده است. اگر می‌خواهید پوستی شاداب و جذاب داشته باشید ما به شما درماپن خانگی نیدلینگ پوست را معرفی خواهیم کرد.  

درماپن خانگی نیدلینگ پوست  چیست ؟

  میکرونیدلینگ خانگی امروزه به آن دسته از مواردی تبدیل شده که با تأثیرات درمانی زیاد، افراد را راغب به انجام آن می‌کند. ما در این مقاله سعی کردیم تا با این روش، جوان‌سازی پوست به ‌خصوص صورت را با شما آشنا کنیم. همچنین نحوه کار با دستگاه نیدیلینگ درماپن در منزل که خودتان به ‌راحتی و بدون هیچ دغدغه‌ای آن را انجام دهید آموزش داده‌ایم. یکی از مؤثرترین درمان‌های پوستی در چند سال اخیر شناخته شده است و تأییدیه وزارت بهداشت و پزشکان برتر کشور را دارد. برای درماپن خانگی نیدلینگ پوست ادامه مطالب را دنبال کنید.   درماپن خانگی نیدلینگ پوست با درماپن خانگی نیدلینگ پوست نیز دیگر نیاز نخواهد بود تا ساعت‌ها وقت خود را در مراکز پزشکی صرف کنید بلکه با استفاده از دستگاه نیدلینگ در خانه می‌توانید   

آشنایی با درماپن خانگی نیدلینگ پوست

  میکرونیدلینگ روشی مدرن و تضمینی برای جوان‌سازی پوست در بین اقشار مختلف شناخته شده است. وسیله‌ای که با استفاده از آن عمل میکرونیدلینگ را انجام خواهند داد دستگاهی است که متشکل از تعدادی سوزن‌های بسیار ریز و کوچک که در کنار یکدیگر به شکل خاصی قرار گرفته‌اند. این سوزن‌ها با گردش دستگاه بر روی صورت در داخل پوست خواهد رفت و باعث ایجاد به وجود آمدن حفره‌های پیوسته در کنار هم بر روی پوست صورت خواهد بود. سوزن‌های میکرونیدیلینگ وقتی وارد پوست شود باعث به وجود آمدن کلاژن‌ها و الاستین در داخل بدن خواهد شد و این یکی از تأثیرات مثبت و مستقیم میکرونیدلینگ بر روی پوست خواهد بود. برخی از افراد با شنیدن نام سوزن احساس رعب خواهند کرد و یا فکر می‌کنند فرورفتن سوزن در پوست بدن با درد همراه است اما این تضمین به شما داده خواهد شد که این درمان همانند طب سوزنی در علم پزشکی است و جز حس قلقلک هیچ احساسی از جانب درد را در بدن خود حس نخواهید کرد. برای اطمینان خاطر کردن شما عزیزان قبل از انجام عمل میکرونیدلینگ از یک کرم بی‌حس‌کننده استفاده خواهند کرد. شما با استفاده از این روش می‌توانید جای تمام زخم‌ها و جوش را از بین ببرید. اگر بدنتان به‌تازگی دچار سوختگی و یا تب‌خال و زخم شده است توصیه خواهد شد فوراً اقدام به انجام میکرونیدلینگ نکنید زیرا باعث التهاب و جریحه‌دار شدن پوست خواهد شد. با درماپن خانگی نیدلینگ پوست نیز دیگر نیاز نخواهد بود تا ساعت‌ها وقت خود را در مراکز پزشکی صرف کنید بلکه با استفاده از دستگاه نیدلینگ در خانه می‌توانید اقدام به انجام این کار کنید.     درماپن خانگی نیدلینگ پوست با درماپن خانگی نیدلینگ پوست نیز دیگر نیاز نخواهد بود تا ساعت‌ها وقت خود را در مراکز پزشکی صرف کنید بلکه با استفاده از دستگاه نیدلینگ در خانه می‌توانید

 

 

آیا میکرونیدلینگ فقط در مراکز پزشکی و طب سوزنی قابل به انجام است؟

  خیر. میکرونیدلینگ خانگی نیز وجود دارد. خانم‌هایی که به پوست و شادابی صورت خود بسیار اهمیت می‌دهند می‌توانند از درماپن خانگی نیدلینگ پوست استفاده کنند. این یک خبر خوشحال‌کننده برای بسیاری از افراد خواهد بود. افرادی که زیبایی و جذابیت برایشان حائز اهمیت است و خانم‌هایی که وقت کافی برای رفتن به نزد پزشک و انجام این کار را ندارند به‌راحتی و اقدامی ساده می‌توانند در منزل میکرونیدلینگ را انجام دهند. با انجام نیدلینگ در منزل می‌توانید به بهبود جوش‌های صورت و رفع چین‌وچروک‌ها کمک‌های بسیاری کنید. میکرونیدلینگ خانگی گزینه‌ای عالی برای جوان‌سازی پوست خواهد بود که درمانی اثربخش است.  

دستگاه‌های میکرونیدلینگ خانگی

  خرید دستگاه‌های میکرونیدلینگ خانگی باید با توجه به اقداماتی انجام شود. تمام موارد مهم و استفاده از این دستگاه در دفترچه راهنما به‌طور کامل شرح داده شده است. دستگاه‌های میکرونیدلینگ به روش‌های خاصی عمل خواهند کرد. درماپن خانگی نیدلینگ پوست به دو مدل در بازار عرضه خواهد شد.

این دستگاه‌های خانگی عبارت‌اند از:

 • دستگاه پاف سیلیکون دستگاهی عالی برای روش جذب بهبود پوست و کوکتل‌های پوستی برای جوان‌سازی بهتر و شفافیت پوست استفاده خواهد شد.
 • نوع دیگر دستگاه پاف لاتکس است. این دستگاه نیز برای عمل زیرسازی پوست بدن و صورت و جذب شدن کرم بی‌بی مورد استفاده خواهد بود. این دستگاه با کارایی عالی خانگی طرفداران زیادی را مجذوب خود کرده است.

هنگامی‌که در منزل این عمل را بر روی صورت خود توسط دستگاه‌های میکرونیدلینگ خانگی پوست انجام دادید بهتر است بدانید که با استفاده از ژل مخصوص پس از ماسک‌هایی که بر روی صورت می‌گذارید بسیار مفید و تأثیرگذار خواهد بود.   مقاله ای با عنوان تاتو را مطالعه نمایید.   درماپن خانگی نیدلینگ پوست با درماپن خانگی نیدلینگ پوست نیز دیگر نیاز نخواهد بود تا ساعت‌ها وقت خود را در مراکز پزشکی صرف کنید بلکه با استفاده از دستگاه نیدلینگ در خانه می‌توانید

آشنایی با روش استفاده از دستگاه میکرونیدلینگ خانگی

  برای درماپن نیدلینگ خانگی پوست باید تمام موارد زیر را به ترتیب رعایت انجام دهید. در قدم اول باید تمام سوزن‌های دستگاه در داخل الکل و یا به‌وسیله پنبه الکل ضدعفونی و تمیز شود. در قدم بعدی باید صورت خودتان را با شامپو یا صابون شسته تا هیچ اثری از مواد آرایشی و شیمیایی بر روی صورت وجود نداشته باشد. در گام بعدی باید سوزن‌های متناسب با پوست صورت خود را در درون دستگاه قرار دهید. عمق فرورفتگی این سوزن‌ها تا ۳ میلی‌متر خواهد بود که دردی را با خود به همراه نخواهد داشت. اگر می‌خواهید درماپن خانگی نیدلینگ پوست به‌خوبی بر روی صورت شما انجام شود و تأثیر مثبتی بگیرید بهتر است تک‌به‌تک تمام قسمت‌های صورت مانند چانه، پیشانی و… به‌صورت کاملاً جدا انجام بگیرد.  

عوارض میکرونیدیلینگ

  روش میکرونیدیلینگ نیز همانند سایر روش‌های جوان‌سازی پوست دارای عوارض خواهد بود؛ اما نیدیلینگ برعکس آن‌ها تنها تا ۷۲ ساعت یعنی ۳ روز از عوارضش بر روی پوست ماندگاری دارد. هنگامی‌که شما وسیله میکرونیدیلینگ را بر روی صورت و بدن به حرکت در می‌آورید قسمت‌هایی که دارای جوش و یا زخم و التهابات پوستی است ممکن است دچار زخم‌های کوچکی شوند که طی مدت‌زمان کمی به ‌راحتی بدون ایجاد هیچ علامتی از بین خواهد رفت. پس نگرانی از جهت این موضوع نداشته باشید؛ و زمانی که در منزل این کار را با دقت انجام می‌دهید با این مورد مواجه شدید نیازی به اقدام و انجام عملی نیست زیرا به ‌راحتی پس از طی ۳ روز از بین می‌رود.   مقاله مرتبط : تأثیرگذاری میکرونیدلینگ بر روی صورت درماپن خانگی نیدلینگ پوست با درماپن خانگی نیدلینگ پوست نیز دیگر نیاز نخواهد بود تا ساعت‌ها وقت خود را در مراکز پزشکی صرف کنید بلکه با استفاده از دستگاه نیدلینگ در خانه می‌توانید

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟