میکروبلیدینگ ابرو یکی از روش های هاشور ابرو است ولی ظریف تر از آن است ولی تاتو ابرو کل سطح ابرو تاتو کشیده می شود. ولی هاشور خط هایی هستند مثل ابرو که با جوهر و با سوزن هایی مخصوص کشیده می شود. میکروبلیدینگ ابرو دائمی و موقت نیز میباشد.

میزان درد میکروبلیدینگ  چه قدر می باشد ؟

میکروبلیدینگ ابرو  به طور کامل بدون درد نیست، اما به طور کلی به عنوان درد شناخته نمی شود. با توجه به آخرین تجهیزات کامپیوتری و کرم های بی حس کننده، ناراحتی کمتری وجود دارد. هر مشتری متفاوت است، بعضی از آنها ارتعاش یا خراش را احساس خواهند کرد و بعضی از آنها هیچ چیز را احساس نخواهند کرد.

برای چه کسی میکروبلیدینگ ابرو مناسب است؟

تقریباً همه. زنان و مردان که می خواهند در هر لحظه ای از روز، برای افرادی که نیاز به اصلاح دارند، برای افراد مبتلا به آلرژی به آرایش منظم، برای افرادی که در ورزش فعال هستند، نگاه کنند. میکروبلیدینگ ابرو توسط هر گروه جمعیتی پذیرفته می شود.

مدت زمان ماندگاری میکرو بلیدینگ ابرو  چقدر است ؟

به طور کلی، میکروبلیدینگ  همیشه حضور خواهد داشت. شدت آرایش دائمی شما در طول زمان از بین می رود. با این حال، این کاملاً وابسته به فرد است. این به علت بازسازی سلولهای طبیعی، سیستم ایمنی بدن و تأثیر نور UV است.

میکروبلیدینگ ابرو دائمی و موقت

این هرگز اتفاق افتاده است. قبل از شروع برنامه، شکل کشیده خواهد شد. همراه با حرفه ای Nouveau Contour شما می توانید رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. تنها زمانی که همه چیز به رضایت کامل شما بستگی دارد، روش رنگ آمیزی آغاز خواهد شد.

بهترین رنگ برای تاتو ابرو و میکروبلیدینگ کدام است ؟

شماره حرفه ای نیو کانورت شما یک آموزش ویژه در مورد نظریه رنگ دنبال کردید و می توانید به شما مشاوره متخصص بدهید که کدام رنگ مناسب شما باشد. انتخابی بیش از ۶۶ رنگ برای تمام انواع پوست وجود دارد، حتی ممکن است رنگ سفارشی را به دلخواه خود ترکیب کنید.

بعد از میکروبلیدینگ میتوان از آرایش با لوازم آرایشی روی تاتو انجام داد ؟

کاملاً. میکروبلیدینگ به عنوان جایگزینی برای آرایش شبانه در نظر گرفته نمی شود، مخصوصاً برای تشدید خستگی. آرایش اضافی همیشه می تواند برای یک شب استفاده شود.

مدت زمان میکروبلیدینگ ابرو دائمی و موقت

به طور کلی طول می کشد حدود ۱ تا ۱½ ساعت، از جمله مشاوره، رسم شکل، انتخاب رنگ و روش رنگ آمیزی .

مدت زمان بهبود جای میکروپیگمنتیشن چقدر است ؟

( ۹ ) هفته اول، رنگدانه به طور چشمگیری تیره تر از نتیجه نهایی است. در هفته اول بهبودی، شدت رنگ حدود ۴۰٪ نرمتر خواهد شد. با توجه به تجدید سلول های طبیعی، نتیجه نهایی رنگ آمیزی پس از حدود ۳ تا ۵ هفته قابل مشاهده خواهد بود.

آیا میکروبلیدینگ ابرو همان تاتو ابرو است؟

این اصل شبیه به یکدیگر می باشد. با استفاده از هر دو روش رنگدانه با سوزن ها به پوست می رسد ، اما این تنها شباهت میباشد. تجهیزات و همچنین ترکیب رنگدانه ها و تکنیکها کاملاً متفاوت می باشد.  

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟