درباره فیبروز ابرو چه می دانید

فیبروز ابرو شاید اصطلاحی است که به گوش شما هم خورده باشد. در واقع، فیبروز ابرو شیوه ای نو برای هاشور و سایه زدن ابرو محسوب می شود. این کار با استفاده از یک دستگاه مخصوص که قلم میکروبلیدینگ است انجام می شود. روش فیبروز ابرو را اولین بار برانکو بابیچ در آکادمی فی ارائه کرده است. «فی» کلمه «فیبروز» همان نام شرکت است و «بروز» به معنای خط ابروهاست. شرکت فیبروز در صربستان قرار دارد. برای این که ببینید درباره فیبروز ابرو چه می دانید ، خواندن متن را ادامه دهید. خواندن مطلبی درباره میکروبلیدینگ را نیز به شما عزیزان توصیه می نماییم.

درباره فیبروز ابرو چه می دانید ؟

روش فیبروز ابرو از شیوه های تقریباً نیمه دائمی برای آرایش و زیباتر کردن ابروها است. به علت مزایای زیادی که در این روش مشاهده شده است، روز به روز بر استفاده کنندگان از آن افزودن می شود. می توان گفت، هدف از فیبروز ابرو بر طرف کردن و پوشاندن نواقصی است که در ابرو وجود دارد. با این روش خانم ها صاحب ابروهای دلخواه خود می شوند. این روش دائمی نیست و نباید نگران این مسئله باشید که ابروهای شما برای همیشه یک مدل باقی بماند. بعد از گذر زمان، شما می توانید متناسب با مد جدید مدل ابروهای خود را تغییر دهید. این که درباره فیبروز ابرو چه می دانید، می تواند شما را در انتخاب راه حل مناسب برای رفع نواقص ابروهایتان به شما کمک کند. فیبروز ابرو در مقایسه با تاتو ظاهر بسیار طبیعی تری دارد.   درباره فیبروز ابرو چه می دانید روش فیبروز ابرو از شیوه های تقریباً نیمه دائمی برای آرایش و زیباتر کردن ابروها است.  

مراحل فیبروز ابرو

درباره فیبروز ابرو چه می دانید ؟ آیا می دانید ده روز پیش از اجرای آن نباید ابروها را رنگ کرد. همچنین، رنگ انتخابی نباید زیاد روشن باشد. با توجه به جنس پوست، اجرای فیبروز در مراحل مختلفی انجام می شود. افراد دارای پوست خشک و نرمال برای این روش ایده آل هستند. مراحل اجرای فیبروز ابرو عبارت است از:

 • اجرای خطوط ابرو در بخش تاج (هر خط اجرا شده باید دو بار تمدید شود)
 • شوک دادن به رنگ (رنگ گرفتن ابروها بعد از ۳ تا ۴ دقیقه)
 • بی حس کردن
 • ترسیم آرک و دم ابرو

 

مدل هاشور ابرو بر اساس روش فیبروز

هاشور ابرو بر اساس روش فیبروز به شکل های مختلفی قابل انجام است. انتخاب مدل بر طبق سلیقه و خواست متقاضی خواهد بود. می توان این کار را به متخصصان واگذار کرد تا بتوان با توجه به فرم صورت و چشم ها بهترین مدل را برگزید. بعد از این که متوجه شدید درباره فیبروز ابرو چه می دانید ، باید اطلاعاتی درباره مدل هاشور ابرو به دست آورید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

 • هاشور spine-3 را هاشور تیغ ماهی نیز می گویند که در آن نقطه کانونی هاشور در انتهای ابرو است.
 • نام دیگر هاشور spine-5 نیز ابروی آسیایی است که نقطه کانونی هاشور در پایین ابرو و میان ابتدا و قوس ابرو است.
 • هاشور spine-6 را با نام کلاسیک می شناسند که در آن نقطه کانونی هاشور در بخش قوس پایینی است.
 • در هاشور upper spine تمام هاشورها در بالای ابروها قرار می گیرند و نقطه کانونی در بخش بالای ابرو است.

مدل ابرو باید کاملاً متناسب با دیگر اجزای صورت باشد. برای تعیین نسبت طلایی میان اجزای صورت می توان از خط کش مخصوص روش فیبروز استفاده کرد. قانون عدد پی نیز برای این فرآیند کاربرد دارد. برای این کار پس از طراحی ابرو، برای این که از تقارن میان ابروها اطمینان حاصل شود، از اپلیکیشن فی استفاده می شود. این اپلیکیشن کمک می کند که ابروها به طور کامل و به زیبایی با هم قرینه باشند، مسئله ای که در فرم ابروها بسیار اهمیت دارد.   درباره فیبروز ابرو چه می دانید روش فیبروز ابرو از شیوه های تقریباً نیمه دائمی برای آرایش و زیباتر کردن ابروها است.  

مزایای فیبروز ابروها

درباره فیبروز ابرو چه می دانید و مزایای آن کدام است؟ مهم ترین مزیت این روش این است که رنگدانه ها مانند تاتو به عمق پوست نفوذ نمی کنند و به همین دلیل یک روش دائمی نیست و در هر زمان فرد متقاضی می تواند مدل ابروهای خود را عوض کند. تاتو معایب بیشتری نسبت به این روش دارد و آن هم قابل تغییر نبودن آن در طولانی مدت است. وقتی مد روز تغییر کند، خانم ها دوست دارند به تناسب آن مدل ابروی خود را عوض کنند.

دیگر مزایای فیبروز ابرو عبارتند از:

 • ایجاد التهاب در زمان اجرای روش در مقایسه با روش های دیگر بسیار کمتر است.
 • سوزش و درد بسیار کمی به دلیل نفوذ نکردن سوزن به عمق پوست حس می شود.
 • طبیعی بودن ظاهر ابروها که تقریباً برای همه خانم ها مهم است از مزایای بسیار خوب این روش است.
 • دست فرد برای انتخاب مدل باز است و تنوع زیادی نیز برای اجرا وجود دارد.
 • هزینه این روش با توجه به مزایا و ماندگاری آن بسیار به صرفه است.
 • قرینه شدن ابروها بسیار پر اهمیت است و هر چقدر کار یک فرد خوب باشد، اما در نهایت ابروها قرینه از آب در نیایند، همه زحمات به هدر خواهد رفت. همان طور که توضیح دادیم، قرینه کردن ابروها در این روش با استفاده از یک اپلیکیشن انجام می شود و از این بابت باید خیالتان آسوده باشد.
 • امکان شکل دادن به تاج و آرک ابروها وجود دارد.
 • رفع نواقص ابرو بدون کشیدن قاب دور آن و خارج کردن آنها از حالت طبیعی ممکن است.

  روش فیبروز ابرو از شیوه های تقریباً نیمه دائمی برای آرایش و زیباتر کردن ابروها است.

معایب فیبروز ابروها

درباره فیبروز ابرو چه می دانید و معایب آن کدام است؟ مهم ترین عیب استفاده از این روش این است که افرادی که قبلاً تاتو کرده باشند، به هیچ عنوان نمی توانند از این روش استفاده کنند. به دلیل این که این روش با دست انجام می شود، نتیجه نهایی به اندازه بسیاری به مهارت فرد هاشور زننده بستگی دارد. هرچه فرد در کار خود تخصص و تجربه بیشتری داشته باشد، فرد متقاضی با مشکلات کمتری مواجه خواهد شد و بیشتر معایب این روش هم مربوط به همین مسئله است.

 • در آخر کار هاشور زدن با فیبروز ابرو که زور دست های هاشور زننده ابرو کم می شود، این احتمال وجود دارد که از کیفیت کار او نیز کاسته شود.
 • احتمال خطای فرد وجود دارد که در این صورت ممکن است موجب آسیب رساندن به فرد متقاضی شود.
 • استفاده از رنگ نامرغوب موجب می شود ماندگاری فیبروز کم شود.

درباره فیبروز ابرو چه می دانید روش فیبروز ابرو از شیوه های تقریباً نیمه دائمی برای آرایش و زیباتر کردن ابروها است.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟