با ما تماس بگیرید

09129614010

خالکوبی با دستگاه تاتو

خالکوبی با دستگاه تاتو

بعضی از افراد بر روی قسمتهایی از بدن خود خالکوبی با دستگاه تاتو انجام می‌دهند. و اغلب در بین جوانان و زندانیان تاتو بیشتر شایع است. جوانان عموماً یا بر حسب سلیقه خود و یا بر اساس مد روز تاتو انجام می‌دهند. که گاهاً از تاتو خود بعد از مدتی خسته و یا پشیمان می‌شوند. و دوست دارند که تاتو خود را پاک نمایند. که البته این کار توسط دستگاه تاتو که يک دستگاه ساده است و براي ايجاد انواع تاتو انجام می‌شود.

به انجام ایجاد نقوش و یا تصاویر دائمی یا با ماندگاری طولانی بر روی پوست تاتو گفته می‌شود. برای اینکه بتوانیم بدرستی تاتو را انجام دهیم بهتر است انواع لوازم تاتو و دستگاه تاتو را بشناسیم. اما باید توجه داشت که فقط در مراکز بهداشتی  و همچنین زیر نظر متخصصین این کار و با دستگاههای بهداشتی این کار صورت بگیرد.

 

خالکوبی با دستگاه تاتو

نحوه کار دستگاه های تاتو به این شکل است که با استفاده از يک سري سيم پيچ هاي الکترومغناطيسي که براي کمک به حرکت ميله سوزن و بالا و پايين شدن بر روي سطح پوست مي باشد. همانطور که ميله سوزن به سطح زيرين پوست وارد مي شود، جوهر به داخل پوست تزريق مي شود.

دستگاه تاتو امکان تنظيم سرعت سوزن و همچنين کنترل مقدار جوهر را دارد در نتيجه تاتو کار مي‌تواند بيشتر توجه خود را طرح تاتو مورد نظر اختصاص دهد. در حالي که تاتو کاران حرفه اي در اغلب موارد استفاده از خالکوبی با دستگاه تاتو حرفه اي استفاده ميکنند دستگاه هاي تاتو ساده با مدل هاي مختلف وجود دارد که در منزل مورد استفاده قرار مي گيرد. توصیه ما به شما عزیزان این است که در يک طراحي پيچيده براي تاتو از يک تاتو کار حرفه اي با دستگاه تاتو حرفه اي استفاده شود.

یک دستگاه تاتو هر بار که یک قطره جوهر را به پوست تزریق می کند، یک زخم پانچ ایجاد می کند. از آنجایی که هر زخم پانچ دارای پتانسیل برای انتقال عفونت و بیماری است، بیشتر پروسه های کاربردی بر ایمنی تمرکز دارند. هنرمندان تاتو از استریلیزاسیون، مواد یکبار مصرف و بهداشت دست استفاده می کنند تا از خود و مشتریان خود محافظت کنند.

برای از بین بردن احتمال آلودگی، اکثر مواد تاتو  از جمله رنگ تاتو ، فنجان جوهر، دستکش و سوزن، تنها برای یک فرد استفاده می شود. بسیاری از اقلام تک نفره به بسته بندی استریل وارد می شوند که هنرمند قبل از شروع کار در مقابل مشتری باز می شود.

مواد قابل استفاده مجدد، از قبیل نوار سوزنی و لوله، قبل از هر استفاده، استریلیزه می شوند. تنها روش استریلیزاسیون قابل قبول اتوکلاو است – واحد گرما / بخار / فشار اغلب در بیمارستان ها استفاده می شود.

خالکوبی با دستگاه تاتو

 

موارد استفاده از دستگاه تاتو :

طرح های ساده – قاب گرفتن طرح – و پر کردن قاب تاتو

موارد استفاده خالکوبی با دستگاه تاتو سه کاره :

 1. میکروپیگمنتیشن
 2. میکروبلیدینگ
 3. مراقبت های پوستی

ویژگی های خالکوبی با دستگاه تاتو ایمن pm

 • دستگاه مجهز به سیستم بلوتوث
 • تنظیمات هوشمند و پیش فرض جهت کار در نواحی مختلف صورت
 • طراحی زیبا و دقت، سرعت و قدرت بالا
 • دارای صفحه نمایش لمسی 7 اینچی
 • طراحی ارگونومیک هندپیس
 • ارتباط بی سیم قلم با دستگاه جهت راحتی کاربر در حین کار
 • بدون صدا و لرزش
 • قابلیت پخش موزیک
 • دارای موتور بسیار قدرتمند نسبت به مدل های موجود در بازار میباشد
 • دیجیتال  بوده و بعلت داشتن  موتور قوی بدون لرزش و دارای کاشت رنگ بسیار عالی
 • دارای درجه بندی دیجیتال و نمایشگر قدرت دستگاه برای قسمت های مختلف پوست

 

خالکوبی با دستگاه تاتو

 

قطعات همراه خالکوبی با دستگاه تاتو :

گریپ:  این قطعه با اتصال به دستگاه گان جهت نگه داشتن سوزن و تنظیم ارتفاع آن استفاده می شود.

ترانس: این قطعه برای تنظیم سرعت و تنظیم برق دستگاه ها استفاده میشود که دارای دو نوع تگ گان و دو گان میباشد. همچنین میتوان به یک ترانس همزمان دو دستگاه گان و روتاری را متصل و استفاده کرد.

ترانس شامل خروجی پدال(shader)  دو خروجی برای دستگاه (foot  و liner) میباشد در صورتیکه خروجی دستگاه به liner وصل شده باشد توسط اهرم کوچک روی ترانس روشن و خاموش میشود  و در صورتیکه خروجی دستگاه به foot وصل شده باشد دستگاه با پدال روشن و خاموش خواهد شد .

انواع خالکوبی با دستگاه تاتو :

انواع مختلفی از ماشین تاتو در بازار وجود دارد. ماشین های سیم پیچ متداول ترین نوع آن است. برخی ماشین ها برای اهداف خاصی هستند مانند سایه زن و رنگ آمیز بقیه ماشین ها :

 • ماشین های تاتو کویلی
 • ماشین های تاتو روتاری
 • ماشین های تاتو پنوماتیک
 • ماشین های تاتو سایه زن
 • ماشین های تاتو خط انداز

 

خالکوبی با دستگاه تاتو

 

با ما تماس بگیرید

09129614010

افکار خود را به اشتراک گذارید