تاتو مرکزی

09129614010
 

تاتو مرکزی

09129614010

جوان سازی پوست با درماپن

جوان سازی پوست با درماپن

آیا می‌خواهید ظاهر خطوط و چین‌وچروک‌های عمیق را بهبود ببخشید؟ منافذ باز را منقبض کنید یا باعث بهبود ظاهر زخم‌های آکنه روی پوستتان شوید؟ جوان سازی پوست با درماپن می‌تواند ظاهری جدید به صورتتان ببخشد. درخشش، شفافیت و بافت صاف از ویژگی‌های بارز پوستی جوان است اما گذشت زمان، بروز اثرات پیری و قرار گرفتن در معرض آفتاب می‌تواند عوارضی را به همراه داشته باشد و عیوب پوستی مانند چین‌وچروک، خطوط ریز، لکه‌های آفتاب، ضایعات رنگدانه، ناهمواری پوست و سستی پوست را به همراه داشته باشد و شما را به دنبال راه حلی برای رفع مشکل بکشاند. درماپن بهترین راه حل برای معکوس کردن علائم پیری است.  

جوان سازی پوست با درماپن

  با افزایش سن، به دلیل شکستن کلاژن و الاستین در پوستمان، خطوط و چین‌وچروک‌هایی روی صورت خود مشاهده خواهیم کرد. حتی اگر بهترین نوع پوست را دارید، زمانی خطوط پیری آن را فرا می‌گیرد و با مشکلات پوستی روبرو می‌شوید. در این زمان آرزو می‌کنید که پوست شما ظاهری جوان‌تر داشته باشد و عاری از چین‌وچروک و خطوط ریز باشد. برای این کار، شما باید روش‌های زیبایی آرایشی جدید مانند جوان سازی پوست با درماپن را امتحان کنید که با القای تولید کلاژن و الاستین به پوست شما، علائم پیری را در شما درمان می‌کند. جوان سازی پوست با درماپن جوان سازی پوست با درماپن را امتحان کنید که با القای تولید کلاژن و الاستین به پوست شما، علائم پیری را در شما درمان می‌کند.

درماپن چیست؟

  درماپن یک روش غیر جراحی است که شامل یک کارتریج با سوزن یک‌بار مصرف (12 سوزن میکرو) است. از این روش در ترمیم، تجدید و جوان‌سازی پوست با تحریک طبیعی اصلاح كلاژن استفاده می‌شود. دستگاه درماپن وسیله موتوری با امکان کنترل سرعت و عمق قابل تنظیم است و در عین حال به صورت عمودی در پوست نوسان می‌کند. با کنترل پیشرفته خود، این امکان را فراهم می‌کند که یک درمان اختصاصی برای هر فرد انجام شود و به طور مؤثر روی دسترسی به اماکن دشوار متمرکز شود. از نظر سطح درد، بسته به عمق سوزنی که انتخاب شده است، ممکن است در مناطق خاصی لرزش روی پوست یا احساس ناراحتی جزئی ایجاد شود، با این وجود هنگام انجام این روش استفاده از کرم بی‌حسی موضعی توصیه می‌شود.  

کارکرد جوان سازی پوست با درماپن

  درماپن همچنین به عنوان درمان القاء کلاژن شناخته می‌شود و سریع‌ترین روند رشدی است که در درمان‌های آرایشی و ضد پیری مشاهده خواهید کرد. جوان سازی پوست با درماپن صورت بسیار بی‌خطر، بدون استفاده از مواد شیمیایی و درمان با حداقل تهاجمی است که علائم پیری را در هر نوع پوستی محدود می‌کند. درماپن صورت یکی از بهترین روش‌های جوان‌ سازی پوست است که با دستگاهی که سوزن‌های ریزی دارد، انجام می‌شود. درماپن زخم‌های کمی ریز روی لایه بالایی پوست ایجاد می‌کند که به پوست شما کمک می‌کند تا شروع به بهبودی کند و بدن را به سمت تولید کلاژن و الاستین جدید سوق دهد. بهترین بخش درماپن صورت این است که محدود به نوع خاصی از پوست نیست. این درمان را می‌توان در هر نوع پوست با هر رنگی انجام داد و نتایج فوق‌العاده‌ای را مانند آنچه از لیزر دریافت می‌کنید ارائه می‌دهد.   مطلب تازه ای درباره تاتو نیز برای شما عزیزان آورده ایم.  

نتیجه جوان سازی پوست با درماپن چیست؟

  درماپن به عنوان یک روش پیشرفته برای مراقبت از پوست، باعث کاهش ظاهر چین‌وچروک، خطوط ریز، زخم، آسیب آفتاب، باعث بهبود رنگ پوست و بافت آن می‌شود و پوست شما را نرم‌تر می‌کند. از آنجا که این درمان با تولید کلاژن و الاستین جدید، توانایی ترمیم پوست شما را دارد، نتایج استثنایی را با حداقل عوارض مشاهده خواهید کرد. شما با این روش درمانی بی‌خطر و بدون مواد شیمیایی، پوست‌های محکم‌تر و جوانی بیشتری خواهید داشت. نتایج جوان سازی پوست با درماپن را می‌توان با عمیق‌تر کردن ورود سوزن‌ها در قسمت‌های خاصی که آسیب پوستی بیشتری دارد، افزایش داد.

با شروع این درمان، پس از یک یا دو جلسه، علائم کاهش یافته زیر را مشاهده خواهید کرد:

  • حذف چین ‌و چروک و خطوط ریز
  • برطرف شدن منافذ بزرگ شده
  • رفع علائم کشش روی پوست

 

قبل از جوان سازی پوست با درماپن چه مراقبت‌هایی باید انجام شود؟

 

  • قبل از جوان سازی پوست با درماپن ، پوست باید بدون آرایش باشد و کاملاً تمیز شود.
  • از 12 ساعت قبل از درمان، از هرگونه روش درمانی یا ایمنی بدن خودداری کنید.
  • از قرار گرفتن طولانی مدت در معرض آفتاب 24 ساعت قبل از درمان خودداری کنید.

  جوان سازی پوست با درماپن جوان سازی پوست با درماپن را امتحان کنید که با القای تولید کلاژن و الاستین به پوست شما، علائم پیری را در شما درمان می‌کند.   

مراقبت‌های پس از جوان سازی پوست با درماپن

  شما باید 24 ساعت اول از محصولات مبتنی بر الکل خودداری کنید زیرا این امر می‌تواند پوست شما را بسیار خشک کند. تا 24 روز از قرار گرفتن در مقابل تابش مستقیم نور خورشید خودداری کنید و از ضد آفتاب، لوسیون برنزه یا سایر محصولات مراقبت از پوست استفاده نکنید، زیرا کانال‌های میکرو پوست شما باز است. همچنین به دلیل اینکه بسیاری از محصولات مراقبت از پوست دارای مواد سمی هستند حداقل 12 ساعت هیچ نوع مواد آرایشی را به کار نبرید. بعد از انجام عمل جوان سازی پوست با درماپن ، صورت خود را کاملاً بشویید و از قرار گرفتن در معرض مستقیم آفتاب به مدت حداقل 10 روز خودداری کنید.   مقاله ای مرتبط: مکانیسم تأثیرات درماپن  

در روش جوان سازی پوست با درماپن به چه تعداد جلسه نیاز دارید؟

  هنگامی که به سراغ روش جوان سازی پوست با درماپن می‌روید باید بدانید پس از اولین جلسه نتایج فوق‌العاده‌ای را به دست نخواهید آورد و چندین جلسه نیاز خواهید داشت. اینکه به چه تعداد جلسه شما نیاز دارید بستگی به این دارد که کدام قسمت از پوست را می‌خواهید درمان کنید و می‌خواهید به چه اهدافی برسید. به طور کلی برای درمان مشکلات اساسی پوست، برای رسیدن به بهترین نتیجه به سه تا شش درمان میکرونیدلینگ نیاز دارید. اگر می‌خواهید آسیب شدید آفتاب سوختگی، چین‌وچروک‌های عمیق یا زخم‌ها را درمان کنید، باید 6 جلسه یا بیشتر درماپن را انجام دهید.  

آیا جوان سازی پوست با درماپن صدمه‌ای به صورت وارد می‌کند؟

  از آنجا که در روش جوان سازی پوست با درماپن ، سوزن‌های ریزی دارد که با آن درمان انجام می‌شود، افراد زیادی وجود دارند که می‌ترسند سوزن‌ها به پوست آن‌ها آسیب برساند؛ اما در واقع، این فقط یک گمان بیهوده است. استفاده از درماپن فقط احساس سوزن سوزن شدن را به شما می‌بخشد. بدیهی است، شما احساس خوبی نخواهید کرد، اما در عین حال، به هیچ وجه دردی نخواهید داشت. 1-2 ساعت بعد از درماپن فقط قرمزی موقتی خواهید داشت.   جوان سازی پوست با درماپن جوان سازی پوست با درماپن را امتحان کنید که با القای تولید کلاژن و الاستین به پوست شما، علائم پیری را در شما درمان می‌کند.

مزایای جوان سازی پوست با درماپن چیست؟

  یکی از بهترین مزایای این روش درمانی این است که از هیچ راه حل شیمیایی برای احیای پوست شما استفاده نمی‌کند. درد و عوارضی وجود ندارد؛ در مقایسه با درمان با لیزر، میکرونیدلینگ باعث درد ناچیز، تورم و قرمزی شود زخم‌ها و ضایعات پوستی را برطرف می‌کند باعث بهبود تن پوست شما باعث افزایش رنگ پوست شما می‌شود که رنگدانه ناخوشایند پوست را کاهش می‌دهد  

بازده جوان سازی پوست با درماپن

  عمق سوزن درماپن را می‌توان در طول درمان تنظیم کرد و دستگاه را می‌توان به راحتی در اطراف محوطه‌های صورت و نقاط ظریف مانند چشم، بینی و دهان مانور داد. سوزن‌های چندگانه در همه انواع پوست، بافت‌ها و رنگدانه‌ها بدون خطر شکستن یا آسیب بیشتر اپیدرمی نفوذ می‌کنند. این منجر به تولید کلاژن و الاستین و جوان سازی پوست با درماپن می‌شود و این به معنی زمان کمتری برای ریکاوری برای مشتریان است. طیف گسترده‌ای از گزینه‌های درمانی برای همه انواع پوست همراه با استفاده از سوزن یک‌بار مصرف باعث می‌شود که درماپن یک سرمایه‌گذاری امیدوارکننده برای جراحان پلاستیک و متخصصین پوست باشد. هزینه‌های اجرای درماپن بسیار کم است و بازده خوبی برای سرمایه‌گذاری در مراقبت از پوست فراهم کند. درماپن واقعاً یک پیشرفت انقلابی برای زیباسازی پوست است.  

تفاوت جوان سازی پوست با درماپن و جوان ‌سازی پوست با لیزر

  صدمه حاصل از لیزر ناشی از اپیدرم است و باعث ایجاد آسیب حرارتی (تبدیل نور به گرم) می‌شود. این آسیب دیدگی حرارتی منجر به فرسایش و انعقاد پروتئین‌ها می‌شود که منجر به نکروز سلول‌ها (مرگ سلولی) می‌شود. روند نکروز برای بدن مختل کننده است و منجر به افزایش التهاب می‌شود. علاوه بر این، در انواع پوست تیره‌تر، ملانوسیت‌ها که سلول‌هایی هستند که رنگدانه ای به نام ملانین تولید می‌کنند، ممکن است آسیب دیده یا بیش از حد برانگیخته شوند، به همین دلیل، انواع پوستی تیره‌تر نمی‌توانند به طور مؤثر و ایمن با لیزر درمان شوند. از طرف دیگر، نوع آسیب دیدگی ناشی از درماپن حرارتی نیست. درماپن از سوزن‌های میکروسکوپی برای سوراخ کردن پوست جهت ایجاد کانال‌های میکرو استفاده می‌کند. این روش با فعال کردن آرام فرآیند احیای پوست طبیعی بدن کار می‌کند و آن را تشویق می‌کند تا عوامل رشد را از فیبروبلاست‌ها، کراتینوسیت‌ها و مونوسیت‌ها رها کند. از آنجا که در روش جوان سازی پوست با درماپن از گرما استفاده نمی‌شود، ملانوسیت‌ها خنثی باقی می‌مانند، این روش درمانی برای همه انواع پوست مناسب است. نکته آخر این است که جوان سازی پوست با درماپن ، بهترین درمان برای افرادی است که می‌خواهند علامت پیری را معکوس کنند اما نمی‌خواهند از لایه‌برداری شیمیایی استفاده کنند یا مایل به جوان ‌سازی پوست از طریق جراحی و درمان‌های تهاجمی نیستند.   در پایان مقاله ای تحت عنوان فرق میکرونیدلینگ و درماپن را نیز بخوانید. جوان سازی پوست با درماپن را امتحان کنید که با القای تولید کلاژن و الاستین به پوست شما، علائم پیری را در شما درمان می‌کند.