اگر شما به زیبایی خود اهمیت میدهید میکرونیدلینگ خانگی و بهبود پوست یک دستگاه مناسب خودکار میباشد که سه عملکرد میکرونیدلینگ، استمپ نیدلینگ و مزورولرها را بطور همزمان فراهم میسازد. دستگاه میکرونیدلینگ خانگی  برای بهبود پوست و از بین بردن چین و چروک های سطحی، بهبود منافذ باز، درمان رنگدانه های پوست و سفیدگنندگی پوست بسیار اثربخش و مفید میباشد. براساس تحقیقات انجام گرفته ایجاد سوراخ های کوچک به طریق میکرونیدلینگ موجب افزایش کلاژن سازی و در نتیجه موجب افزایش بافت همبند پوست می گردد.        

میکرونیدلینگ خانگی و بهبود پوست

 

۱ ــ  میکرونیدلینگ خانگی اثر بی نظیر در بهبود پوست :

یک دستگاه میکرونیدلینگ خانگی است که با استفاده از روشی علمی و رادیکال بوسیله ایجاد سوراخ های بسیار ریز بر روی سطح پوست باعث افزایش تولید کلاژن میشود ( که مکانیسم درمان طبیعی پوست برای این نقاط محسوب میشود). دستگاه میکرونیدلینگ خانگی موجب افزایش جذب کرم ها ی تقویتی و مواد مغذی آرایشی می گردد. دستگاه  میکرونیدلینگ دستگاه اتوماتیک با سرعت نفوذ ۴۷۰۰ بار بر دقیقه می باشد که برای تسهیل اثربخشی از ۲۰ سوزن استفاده می کند ( بدون ایجاد خراش های مرسوم روش غلتکی درمارولر )  

۲ ــ  بدون ایجاد آلرژی ــ بدون ایجاد هرگونه عارضه و مشکل :

دستگاه های میکرونیدلینگ از سوزن های پلاستیکی استریل شده با قطر ۰٫۲۵ میلیمتر که برای بدن انسان هیچگونه ضرر ندارد، استفاده شده است. یکی از بزرگترین مزایای دستگاه میکرونیدلینگ خانگی داشتن اثری مشابه با درد کمتر نسبت به دستگاه های کلینیکی به دلیل داشتن سوزن های پلاستیکی است.  

۳ ــ  سری های مختلف :

دستگاه خانگی میکرونیدلینگ دارای دو نوع سری مختلف برای جذب مواد آرایشی و زیرسازی پوست می باشد. استفاده از پاف سیلیکون برای جذب بهتر کوکتل های مغذی پوستی( روشن سازی، جوانسازی و …) و استفاده از پاف لاتکس برای زیرسازی پوست و کرم های BB، استفاده از سر مخصوص ژله ای تأثیر به سزایی در جذب مواد مغذی پس از استفاده از ماسک های مخصوص پوست دارد.( میکرونیدلینگ خانگی )      

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    فروشگاه بر اساس گروه