جادویی بنام میکرونیدلینگ

اطلاعاتی در مورد میکرونیدلینگ که میتوان گفت چه قسمتهایی از بدن را میتوان درمان کرد؟ همه قسمت‌های بدن شامل صورت، گردن، بالای سینه و شانه‌ها (دکولته)، بازوها، دست‌ها، پاها، شکم و کمر استفاده کرد.    

 

 

چطور با روش میکرونیدلینگ می توانیم مشکل ریزش مو را درمان کنیم؟

میکرونیدلینگ از طریق آزادسازی فاکتور رشدی اندوتلیال که در بهبود رشد مو، افزایش اندازه فولیکول‌ها و افزایش ضخامت مو تأثیر دارد، باعث جلوگیری از ریزش موها می‌شود.  

اطلاعاتی در مورد میکرونیدلینگ که باید رعایت شود.

بعد از انجام میکرونیدلینگ پزشک متخصص کرم و پمادهایی را تجویز می کند که باید به طور مرتب مورد استفاده قرار بگیرند. مهم ترین نکته ای که باید به آن اشاره کنیم استفاده از کرم ضدآفتاب است. همچنین اسپرى آب درمانى، کرم ترمیم کننده و در صورت نیاز پماد آنتى بیوتیکى باید به موقع مصرف شود. فراموش نکنید که تا  ٢۴ ساعت از زدن آب و ۴۸ ساعت از مصرف مواد آرایشی در محل میکرونیدلینگ خودداری کنید.  

این نکات را در مورد میکرونیدلینگ جدی بگیرید :

قبل از هر اقدامی اگر از بیماری پوستی خاصی رنج می برید یا داروی خاصی مصرف می کنید، حتماً پزشک معالج خود را از این موارد مطلع سازید. در صورتی که اخیراً از روش درمانی دیگری جهت جوانسازی پوست استفاده کرده اید می بایست به پزشک خود اطلاع دهید. حتماً نکاتی را که پزشک در مورد این روش ذکر می کند، جدی بگیرید تا به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید.  

چند جلسه درمان نیاز است؟

برای رسیدن به نتیجه مطلوب یک جلسه درمان کافی نیست و بسته به نوع درمان تعداد جلسات متغییر است. معمولاً به مشتریان توصیه می‌شود که این جلسات درمانی در سه جلسه با فواصل ۶ تا ۸ هفته‌ای ادامه داده شود تا بهترین نتایج دست یابند. نکته مهم ! حتماً توجه داشته باشید استفاده از سوزن( کارتریج ) مشترک برای چند فرد و حتی استفاده از یک کارتریج برای یک فرد در چند جلسه می تواند سبب تخریب بافت و عفونت شده.    

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟