با ما تماس بگیرید

09129614010

تنوع رنگهای تاتو

تنوع رنگهای تاتو

برای اینکه تاتوهای زیبایی داشته باشیم و رنگ تاتو دلخواه خود را به دست آوریم ، حتماً باید از تنوع رنگهای تاتو شناخته شده در بازار استفاده نمایید. زیرا در غیر این صورت اگر از مارکهای معتبر و یا رنگهای غیر استاندارد برای تاتو خود استفاده نمایید میتواند صدمات جبران ناپذیری به پوست و یا بدن خود وارد نمایید.

تنوع رنگهای تاتو با رنگهای کامو ( Camo )

تاتو همرنگ پوست برای پاک کردن تنوع رنگهای تاتو قدیمی و یا از بین بردن خطاهای سطحی در حین کار استفاده می‌شود. برای انجام تاتو همرنگ پوست می‌توان از رنگهای کامو آمیا که به همین منظور تولید شده‌اند استفاده کرد.

تنوع رنگهای تاتو با رنگ‌های کامو ( Camo ) آمیا:

رنگهای کامو جزو گروه رنگهای پوشانندگی و ترمیمی هستند این رنگها برای پوشاندن تاتوهای قدیمی یا از بین بردن خطاهای سطحی در حین کار و بدون تکرار بسیار مناسب هستند. این رنگها به خاطر ترکیبات‌شان که حاوی تیتانیوم می‌باشد دارای ماندگاری بسیار بالایی هستند.

 

تنوع رنگهای تاتو

 

تنوع رنگهای تاتو کامو:

تنوع رنگهای تاتو کامو را می‌توان به دو نوع درماسیف ( Derma Safe ) و ارگانیک لاین ( Organic Line ) تقسیم کرد:

الف) رنگهای درماسیف آمیا ( Derma Safe )

رنگهای درماسیف آمیا بر پایه ترکیبات معدنی ساخته شده است و فاقد هرگونه مواد سمی، شیمیایی، حساسیت‌زا ، فلز نیکل و دیگر فلزات سنگین سمی می‌باشند.

  • رنگ Camo 030 : رنگ طبیعی پوست، این رنگ برای پاک کردن تاتو قدیمی و همینطور پاک کردن تاتویی که در همان لحظه کار شده است بسیار مناسب می‌باشد.
  • رنگ Camo 040 : رنگ طبیعی پوست، این رنگ برای پاک کردن تاتو قدیمی و همینطور پاک کردن تاتویی که در همان لحظه کار شده است بسیار مناسب می‌باشد.

ب) رنگهای ارگانیک لاین آمیا ( Organic Line ) :

رنگهای ارگانیک لاین نسل جدید رنگهای آمیا هستند. این رنگها دارای کیفیت و ماندگاری بیشتری نسبت به رنگهای نسل قبلی یعنی رنگهای درماسیف می‌باشند.

  • رنگ Organic Camo 10 : رنگ بسیار روشن، این رنگ کامو بیشتر برای ترکیب با دیگر رنگهای کامو و روشن کردن آنها استفاده می‌شود.
  • رنگ Organic Camo 20 : تن متوسط و خنثی پوست، این رنگ برای پاک کردن تاتو قدیمی و همینطور پاک کردن تاتویی که در همان لحظه کار شده است بسیار مناسب می‌باشد.
  • رنگ Organic Camo 30 : رنگ روشن و خنثی، این رنگ برای پاک کردن تاتو قدیمی و همینطور پاک کردن تاتویی که در همان لحظه کار شده است بسیار مناسب می‌باشد.
  • رنگ Organic Camo 40 : رنگ پوست گرم، این رنگ برای پاک کردن تاتو قدیمی یا از بین بردن خطاهای سطحی در حین کار برای افرادی که دارای رنگ پوست روشن هستند بسیار مناسب می‌باشد.

 

تنوع رنگهای تاتو

 

ماندگاری تنوع رنگهای تاتو کامو آمیا:

ماندگاری رنگهای آمیا بستگی به نوع پوست فرد و عوامل مختلفی دارد ولی به طور کلی ماندگاری رنگ‌های کامو آمیا به خاطر ترکیبات آن بالا است. البته رنگهای ارگانیک آمیا ماندگاری بالاتری نسبت به رنگهای قبلی یعنی رنگهای درماسیف آمیا دارند.

 

ملانین چیست ؟

ملانین یک اصطلاح گسترده‌ای برای گروهی از رنگدانه‌های طبیعی موجود در بسیاری از موجودات زنده  است. ملانین مشتق شده از اسید آمینه تیروزین است، با این حال از اسیدهای آمینه ساخته نشده ‌است و یک پروتئین نیست. رنگدانه‌ای است که در یک گروه تخصصی از سلول‌های شناخته شده به عنوان ملانوسیت‌ها تولید می‌شود. سه نوع اساسی از ملانین وجود دارد: eumelanin، pheomelanin، و neuromelanin است. رایج‌ترین نوع eumelanin است که به رنگ “سیاه ” و “قهوه‌ای” تولید می‌شود. Pheomelanin سیستئین حاوی پلیمر قرمز – قهوه‌ای از واحدهای بنزوتیازین تا حد زیادی مسئول رنگ قرمز مو و کک و مک است. Neuromelanin در مغز یافت می‌شود، هر چند عملکرد آن مبهم باقی می‌ماند.

ملانوسیت در پوست و مو

تراکم ملانوسیت‌ها در پوست و مو بین نژادهای مختلف یکسان است، اما تفاوت رنگ پوست در نژادهای مختلف به علت تفاوت درمیزان تولید رنگدانه توسط ملانوسیت‌ها است. میزان آن با نژاد، عوامل ژنتیکی، عوامل هورمونی و تماس با آفتاب رابطه دارد.

تنوع رنگهای تاتو

 

با ما تماس بگیرید

09129614010

افکار خود را به اشتراک گذارید