تاتو مرکزی

09129614010
 

تاتو مرکزی

09129614010

تناسب فرم چشم و صورت

تناسب فرم چشم و صورت

چشم و ابرو مهم ترین اجزای صورت خانم ها هستند. مدل ابروی انتخابی هم باید با فرم صورت و هم با فرم چشم ها هماهنگی داشته باشد. یک مدل ابروی متناسب زیبایی خود را سریع به رخ می کشد و یک مدل ابروی نامتناسب به سرعت نازیبایی خود را نشان خواهد داد. پس باید به تناسب فرم چشم و صورت خود زیباترین ابرو را انتخاب کنید. حتی نواقص بینی با مدل ابروی مناسب قابل اصلاح هستند. برای اطلاع بیشتر در مورد میکروبلیدینگ بر روی لینک کلیک نمایید.  

به تناسب فرم چشم و صورت خود زیباترین ابرو را انتخاب کنید

برای این که بتوانید به تناسب فرم چشم و صورت خود زیباترین ابرو را انتخاب کنید، باید صورت و چشم های خود را خوب نگاه کنید و فرمت آنها را بشناسید. فرم ابروها این نقش را دارند که روی بلندی، پهنا، چاقی و لاغری چهره اثر بگذارند. همچنین، می توان روی فرم چشم ها مؤثر باشد و تا حدی روی پهنا و باریکی و نواقص بینی اثرگذار باشد. ابروها از قد به دو بخش و از پهنا به سه بخش تقسیم می شوند. از قسمت ابتدایی ابرو که به آن تاج گفته می شود تا آرک که منظور همان شکست ابرو یک بخش محسوب می شود و از آرک تا دم انتهای ابرو که دم آن است، یک بخش است. بخش اول دو برابر بخش دوم است. ابرو از پهنا نیز قابل تقسیم بندی است. در صورتی که ابرو در تاج به سه بخش تقسیم شود، در بخش آرک دو بخش خواهد داشت و در انتها و دم ابرو تنها یک بخش آن باقی می ماند. به این نسبت ۱،۲،۳ باید در زمان مدل دادن به ابرو توجه شود.   مدل ابروی انتخابی هم باید با فرم صورت و هم با فرم چشم ها هماهنگی داشته باشد.

مدل ابروها متناسب با فرم صورت

فرم صورت به شش دسته تقسیم می شود که باید به توجه به آنها و به تناسب فرم چشم و صورت خود زیباترین ابرو را انتخاب کنید.

1- صورت های بیضی

فرم بیضی در میان خانم ها طرفداران زیادی دارد. خانم هایی که صورت های بیضی دارند، نباید مدل ابروهای خود را هشتی و رو به بالا بکنند. مدل ابروهای متناسب با این صورت بهتر است در قسمت 2/3 به طرف گوشه های صورت یا متمایل به پایین باشد. به این ترتیب، به تناسب فرم چشم و صورت خود زیباترین ابرو را انتخاب کنید و ابروهای زیبا داشته باشید.   تناسب فرم چشم و صورت مدل ابروی انتخابی هم باید با فرم صورت و هم با فرم چشم ها هماهنگی داشته باشد.

2- صورت های کشیده

این مدل صورت برعکس صورت های مثلثی، با ابروهای صاف زیبایی خود را نشان می دهد. مدل ابروهای شکسته و هلالی با این فرم صورت تناسبی ندارند. اگر به تناسب فرم چشم و صورت خود زیباترین ابرو را انتخاب کنید، می توانید نقایص صورت خود را پنهان کنید.  

3- صورت های گرد

بهترین مدل ابرو برای صورت های گرد، ابروهای هشتی یا رو به بالا است. اگر صورت گرد دارید و می خواهید به تناسب فرم چشم و صورت خود زیباترین ابرو را انتخاب کنید، هرگز نباید ابروهای خود را به صورت هلالی در بیاورید زیرا صورت را گردتر نشان خواهد داد. این فرم صورت با فرم دادن مناسب به ابروها به سمت بیضی شدن می رود. تناسب فرم چشم و صورت مدل ابروی انتخابی هم باید با فرم صورت و هم با فرم چشم ها هماهنگی داشته باشد.

4- صورت های مثلثی

بهترین مدل ابرو برای خانم های با صورت مثلثی، ابروهای رو به بالا و دنباله دار است. اگر در این فرم صورت ابروها صاف و بی حالت باشند، صورت خسته و بی رمق دیده می شود و از زیبایی آن کاسته خواهد شد.  

5- صورت های قلبی شکل

خانم هایی که صورت های قلبی شکل دارند از بقیه خوش شانس تر هستند، زیرا انواع فرم ابروها به غیر از ابروهای رو به پایین برای صورت آنها مناسب خواهد بود.   تناسب فرم چشم و صورت مدل ابروی انتخابی هم باید با فرم صورت و هم با فرم چشم ها هماهنگی داشته باشد.

6- صورت های مربع

این فرم صورت مانند صورت گرد است با این تفاوت که در بخش های شقیقه و چانه چهار ضلع دارد. باری صورت های مربع نیز مانند صورت های گرد نباید ابروهای هلالی انتخاب شود و بهترین مدل ابرو برای آنها ابروهای حالت دار و رو به بالا است. مدل ابروی انتخابی هم باید با فرم صورت و هم با فرم چشم ها هماهنگی داشته باشد.   

مدل ابروها متناسب با فرم چشم ها

برای این که به تناسب فرم چشم و صورت خود زیباترین ابرو را انتخاب کنید، علاوه بر دانستن فرم صورت خود باید به فرم چشم های خود نیز دقت داشته باشید. انواع فرمت چشم ها در ادامه توضیح داده شده اند.  

1- تناسب فرم چشم و صورت برای چشم های گرد

خانم های با چشم های گرد باید مدل ابرویی را برای خود در نظر بگیرند که از گردی چشم های آنها کم کند. ابروهای کمانی اصلاً مناسب این نوع چشم ها نیستند. ابروهای شکست دار نیز به علت این که به چشم ها حالت می دهند با این فرم صورت تناسبی نخواهند داشت. زیباترین ابرو برای این فرم چشم، ابروهای صاف است که جلوه زیبایی به آنها می دهد. تناسب فرم چشم و صورت مدل ابروی انتخابی هم باید با فرم صورت و هم با فرم چشم ها هماهنگی داشته باشد.

2- تناسب فرم چشم و صورت برای چشم های درشت و خمار

مدل ابروی انتخابی برای این نوع چشم ها باید بتواند نقص آنها را رفع کند و بازتر نشانشان دهد. به این ترتیب باید بر عکس چشم های گرد عمل شود. ابروها باید شکست زیاد داشته باشند و آرک ابرو باید به داخل یعنی وسط حرکت داده شود. برای این کار نیاز است که دم ابرو کوتاه تر و شکست ابرو بیشتر شود. ابروهای پهن با این چشم ها تناسبی ندارند. تناسب فرم چشم و صورت مدل ابروی انتخابی هم باید با فرم صورت و هم با فرم چشم ها هماهنگی داشته باشد.

3- تناسب فرم چشم و صورت برای چشم های کشیده و درشت

برای این که با چشم های کشیده و درشت به تناسب فرم چشم و صورت خود زیباترین ابرو را انتخاب کنید، باید نسبت 2 به 1 در (یعنی فاصله تاچ تا آرک و دم) را در آن رعایت کرد. آرک ابرو در این فرم چشم ها باید در بخش یک سوم بیرونی چشم قرار گیرد. تناسب فرم چشم و صورت مدل ابروی انتخابی هم باید با فرم صورت و هم با فرم چشم ها هماهنگی داشته باشد.  

4- تناسب فرم چشم و صورت برای چشم های ریز

خانم های با چشم های ریز، اگر می خواهید به تناسب فرم چشم و صورت خود زیباترین ابرو را انتخاب کنید، باید ابروهایتان تا حد ممکن بلندتر و کشیده تر شوند تا نقص ریز بودن چشم ها پوشیده شود. به هیچ عنوان نباید از قد ابرو کم شود. تناسب فرم چشم و صورت مدل ابروی انتخابی هم باید با فرم صورت و هم با فرم چشم ها هماهنگی داشته باشد.  

5- تناسب فرم چشم و صورت برای چشم های افتاده

برای خانم های با این فرم چشم، اول باید بالای تاج ابرو را کوتاه و کمی از پهنای آن کم کرد. بعد هم باید در بخش آرک شکست به وجود آورد و زیر دم ابرو را خالی کرد. هر چه ابرو کوتاه تر باشد، برای این خانم ها مناسب تر است. تناسب فرم چشم و صورت مدل ابروی انتخابی هم باید با فرم صورت و هم با فرم چشم ها هماهنگی داشته باشد.  

وبلاگ های مرتبط

رنگ میکروبلیدینگ چیک - رنگ جامد مخصوص میکروبلیدینگ

بهترین رنگ برای میکروبلیدینگ رنگی است که دوام بالا و ماندگاری خوبی داشته باشد. در کل برای میکروبلیدینگ بهتر است که از رنگ جامد میکروبلیدینگ استفاده شود، زیرا رنگ جامد غلظت بالایی دارد و به همین علت ماندگاری آن بالا می رود در غیر اینصورت میکروبلیدینگ از ماندگاری پایین تری نسبت به میکروپیگمنتیشن برخوردار است.

30 گرم

190,000 تومان

میکسر رنگ تاتو

45,000 تومان

رنگ تتو تیوپی اسپای قهوه ای تیره - SPY

رنگ قهوه ای تیره غلیظ با رنگدانه های قوی مناسب میکروپینگمیشن و بلید
تومان

قلم بلید الماسی

قلم بلید الماسی دقیقا ظاهری شبیه قلم دارد و فقط برای هاشور ابرو مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از این دستگاه بسیار آسان و راحت است و به باتری و برق نیازی نیست، به همین دلیل اکثر پیگمنترها از آن استفاده می کنند.
تماس برای قیمت

قلم بلیدینگ و هاشور ابرو دوسر

استفاده از تکنیک بلید و قلم بلیدینگ به دلیل ظرافت بالای آن امروزه بسیار رایج می باشد. بسیاری از پیگمنترها به دلیل راحتی و ظرافتی که قلم های بلید ایجاد می کنند، سعی در افزایش تکنیک های خود در این زمینه دارند. به این نوع قلم ها، قلم های بلیدینگ، قلم هاشور و قلم تاچ نیز گفته می شود. کار با قلم بلید بسیار آسان و راحت می باشد.
تماس برای قیمت