تعداد جلسات مزوتراپی صورت

تعداد جلسات مزوتراپی صورت

تعداد جلسات مزوتراپی صورت:مزوتراپی از دیگر روش های درمانی و جوان سازی پوست و مو است. البته این روش کاربردهای درمانی دیگری نیز در پزشکی دارد که در این مقاله صرفا  در مورد مزوتراپی پوست صورت صحبت خواهیم کرد.

عملکرد مزوتراپی در درمان پوست:

تعداد جلسات مزوتراپی صورت:با استفاده از دستگاه های مخصوص مزوتراپی که شامل تعدادی سورن برای تزریق مواد مورد نظر می باشد، بر حسب هدف در نظر گرفته شده ،مواد دارویی از جمله مواد معدنی و ترکیب های از ویتامینها و هیالورونیک اسید ، زیر پوست تزریق می کنند. البته این کار به صورت دستی و با استفاده از سرنگ هم صورت می گیرد که البته استفاده از دستگاه مخصوص مزوتراپی اصولی تر است. توسط این دستگاه که معمولا دارای چهار پروپ است ، ویتامین ها و موارد معدنی را توسط این پروپ ها به درون پوست تزریق می کنند .

تاثیر مزوتراپی در جوان سازی صورت :

تعداد جلسات مزوتراپی صورت:معمولا با بالا رفتن سن و داشتن عادت های بد مثل جمع کردن چشم ها و یا اخم کردن زیاد، چین و چروک های سطحی و گاهی عمیق روی این نواحی ایجاد می شود که باعث پیرتر شدن چهره افراد می گردد. مزوتراپی صورت در راهی است برای از بین بردن این چین و چروک ها . به این صورت که  مواد معدنی و وینامین ها را زیر ین نواحی از پوست صورت تزریق می کنند . که البته این کار باید چندین با ر صورت گیرد.

تعداد جلسات مزوتراپی :

تاثیر مزوتراپی  روی پوست در جلسه اول هم به خوبی قابل مشاهده است اما این تاثیر موقتی است و می بایستی هر چند وقت یک بار تمدید شود. معمولا پیشنهاد می شود که بعد از انجام اولین مزوتراپی ، طی یک الی دو هفته بعدی مجددا مزوتراپی صورت گیرد و بعد از آن هر ۳ ماه یک بار انجام شود تاثیر بهتری میگذارد.  

نکات مثبت در مزوتراپی :

 • این روش کاملا بدون درد است و اشخاصی که از عمل های جراحی جهت کشیدن پوست خود ، وحشت دارند و یا آستانه درد پایینی دارند ، این روش بسیار مناسب است و حتما پیشنهاد می شود. در روش مزوتراپی  بدون دستگاه ، افراد ممکن است درد کوچکی را متوجه شوند که البته با استفاده از بی حسی این حس درد نیز به حداقل خود خواهد رسید.
 • شما می توانید روش مزوتراپی  را به همراه بوتاکس انجام دهید.
 • محدودیت خاصی برای استفاده از این روش وجود ندارد. معمولا اشخاصی که در قسمت پیشانی ، گوشه چشم ، گردن ، خط لبخند و جاهای دیگر بدن دارای چین و چروک هستند ، می توانند از این روش استفاده کنند. اما لازم است برای اطمینان از اینکه با توجه به سطح توقعات هر شخص ، مزوتراپی  می تواند پاسخگوی نیاز آن ها باشد یا نه ، حتما با پزشک پوست مربوطه ، مشورت صورت گیرد.

 

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟