تاتو موقت

رنک تاتو موقت به شما این امکان را می دهد که الگوهای مختلف هنری و طرح های مختلف را در فرم بدن بدست آورید بدون اینکه پوست خود را به طور دائم علامت گذاری کنید. این که آیا شما می خواهید یک نگاه خالکوبی کوتاه مدت را امتحان کنید، یک شخصیت را نقاشی کنید یا پوست خود را با علامت های زیبایی عرفانی تزیین کنید، رنگ تاتو موقت به شما این امکان را می دهد بدون هیچ تعهد بلند مدتی!! تاتو کردن نیاز به فکر کردن دارد ویک تصمیمی است که باید گرفته شود.در واقع نمادی که انتخاب می کنیم برای زندگی در بدن ما نوشته می شود. تصمیم گیری همیشه آسان نیست خوشبختانه در حال حاضر یک جایگزین برایش پیدا شده است: تاتوموقت! که در حال حاضر فوق العاده مرسوم است و نیاز به دستگاه تاتو پیشرفنه نیز ندارد. تاتو موقت با رنگ تاتو و طرح زیبا و خاص علاوه بر داشتن مزایای بسیاری یک روند مد و زیبایی عالی است.

  • خال کوبی طولانی مدت بدون تعهد است!

برای شروع کنندگان، بر خلاف تاتو کلاسیک، یک تاتو کوتاه مدت فقط سه تا ده روز طول می کشد. بدون نیاز به گذر از جعبه لیزر برای ریموور تاتو. تاتویی موقت، با کمی آب و صابون پاک می شود!

  • بسیار ارزان تر از خال کوبی واقعی است

در جامعه امروزی هزینه حرف اول رو بعد از انتخاب خدمات مورد نظر ما می زند . یکی از مزایایی که تاتو موقت دارد بسیار ارزان تر از واقعی است.

  • آسان برای اعمال و بدون درد

آیا علامت های کودکی خود را به یاد می آورید؟ خوب، خالکوبی موقت همان روش استفاده را دنبال می کند. این بر روی پوست در محل مورد نظر قرار می گیرد، پس از از بین بردن فیلم، آن را با آب با یک اسفنج خیس می کند … خالکوبی موقت چه مدت طول می کشد؟ بین چند روز و چند هفته فقط بسته به تکنیک که برای خال کوبی موقت استفاده می شود.   در واقع، خال کوبی “نیمه دائمی” بارها و بارها برای شخصیت بی نظیرش ناسازگار بوده است. درست است که آنها رنگدانه های گیاهی یا معدنی هستند، اما آنها تحت پوست تزریق می شوند و در اکثریت قریب به اتفاق ردیابی آنها ادامه می یابد.  

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    فروشگاه بر اساس گروه