تاتو لب

لب ها یک از ویژگی زیبایی در قسمت دهان هستند. آنها لبخند و احساسات را نشان می دهند. آنها به “فشردن” دندان های شخصی کمک می کنند و نقش زیادی در جذابیت فرد دارند.در واقع  لب فوقانی و لب پایین باید با هم مطابقت داشته باشند و متناسب باشند. تاتو دائمی لب و رنگ تاتو می توانند باعث بهبود لب های زن و مرد بشود. این روش به لب ها کمک می کند تا بدون عمل جراحی مشخص شوند و به لب هایی که بیش از حد کم رنگ است، رنگ می دهد. رنگ لب دائمی نیاز به دوباره استفاده از رژ لب و یا لب براق را کاهش می دهد. تاتو لب به منظور اصلاح و تعادل تقارن لب هایی که ناهموار، خیلی نازک، ضخیم و یا ضعیف است، کمک می کند. همچنین می تواند رنگ طبیعی و شکل “کامل” لب را افزایش دهد.

تکنیک های تاتو لب

Liner Blended Lip این روش برای هر کسی که میخواهد لایه ای از رنگ لب داشته باشد مناسب است. در این روش یک لاینر را روی مرز لب ایجاد می کنند و سپس به سمت داخل کمی سایه می زنند، به طوری که به نظر می رسد که رژ لب فرد خورده شده. با این روش می توان مرزهای یکسانی لب را متعادل کرد. Full Lip Color With Liner این روش برای هر کسی که می خواهد ظاهر رژلب را با یک خط لب مشخص کند  مناسب است. در این روش ابتدا یک لایه بر روی لبه لب ایجاد می شود و پس از آن رنگ تاتو در داخل قسمت گوشتی لب ها وارد می شود. در صورت بهبودی، براق کننده لب می تواند به تنهایی زده شود یا رنگ های مختلف رژ لب را می توان بر روی آن قرار داد. اندازه لایه بی اندازه را می توان با تاتو درست در داخل و خارج از لبه لب ها تنظیم کرد تا ضخامت آن متعادل شود. با این روش می توان مرزهای یکنواخت لب را نیز متعادل کرد.

اقداماتی قبل از انجام تاتو لب

باید چند روز قبل از انجام  تاتو لب موهای صورت خود را اصلاح کنید (تیغ زدن، تراشیدن، نخ ریختن و یا مومیایی کردن ) اگر الکترولیز انجام دادید حتما ۵ تا ۷ روز بعد برای تاتو لب اقدام کنید ( هر چه تعداد روزها بیشتر باشد بهتر است) دوری از اشعه فرا بنفش مصرف داروهای ضد ویروسی توصیه می شود به خصوص اگر سابقه زخم های سرد داشته باشید. قبل از انجام تاتو لب با دستگاه تاتو  فرم صورت و لبهای شما بررسی می شود از جمله تقارن و انبساط آن ارزیابی خواهد شد. سپس متخصص درباره تکنیک ها و رنگ ها با شما صحبت خواهد کرد. بعد از اینکه بهترین طراحی و رنگ تعیین شد، بی حسی موضعی برای بی حس کردن لب ها اعمال خواهد شد و سپس الگوی نهایی روی صورت شما اجرا خواهد شد.  

مراقبت بعد از تاتو لب

درست پس از عمل لبهای شما به طور موقت متورم می شود.و ممکن است یک کبودیهایی اطراف آن ایجاد شود که پس از طی چند روز از بین خواهد رفت ولی انچه که باید بعد از تاتو لب به ان توجه داشته باشید دوری از آفتاب و نرفتن به استخر است و تا حد ممکن از دستکاری نقاط پرهیز کنید و تا چند روز هم به لب های خود هیچ آبی نزنید. ممکن است رنگ تاتو لب شما روشن تر و یا تیره تر از آنچه شما می خواهید باشد یعنی بعد از ۳ تا ۶ روز بعد از عمل مقدار زیادی روشن می شود. این رنگ تاتو در چند هفته آینده برای شما به حالت تثبیت میرسد.   در حالت ایده آل، مراجعه دوم شما به متخصص باید بین ۴ تا ۸ هفته پس از عمل انجام شود. از آنجایی که آرایش دائمی در طول زمان می تواند از بین برود، می توانید برنامه های تعمیر و نگهداری هر هفته را برنامه ریزی کنید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟