بی حسی تاتو

اگر چه تاتو همراه با دستگاه تاتو عالی است اما متاسفانه این کار با درد نیز همراه است و برخی از مردم بدون استفاده از بی حسی موضعی در برابر دستگاه تاتو و انجام تاتو  هیچ آرامش و شجاعتی در استفاده از ان ندارند. خوشبختانه، یک راه حل وجود دارد که سطح  آن را تنظیم می کند و حتی آنهایی که دارای آستانه درد کم هستند نیز می توانند راحت تر تاتو کنند.

 

انواع بی حسی تاتو

 

 • کرم های ضد بارداری تاتو
 • کرم بیهوشی

یک بی حس کننده موضعی است که می تواند به طرز چشمگیری حساسیت مشتریان خود را به درد در طی فرایند تاتو و در مقابل دستگاه تاتو، روش های زیبایی، ریموور تاتو لیزر و غیره کاهش دهد.این فرمول بسیار موثر باعث کاهش التهاب و کاهش درد تا ۶ ساعت می شود. استفاده از کرم بیهوشی یک راه عالی برای خال کوبی شدن بدون درد است.

 • کرم بی حس کننده موضعی

 •  

این کرم بی حسی موضعی باعث کاهش درد، تورم و خونریزی در طی فرایند خالکوبی می شود.

 • کرم ابریشم فوری

 •  

یک بیهوشی خال کوبی قوی است که به طور خاص برای از بین بردن ناراحتی در ناحیه های حساس مثل لب ها، چشم و ابرو در طی مراحل آرایش دائمی طراحی شده است.

 • اسپری های بیهوشی تاتو

 •  

اسپری های خالکوبی تاتو یک جایگزین مناسب برای کرم های بی حس کننده موضعی هستند، زیرا لازم نیست ماساژ در پوست داشته باشند.

 • اسپری بی حس کننده تاتو

 •  

باعث کاهش درد، ایجاد کبودی و بهبود روند بهبود می شودو به مشتریان خالکوبی اجازه می دهد جلوی جلسات طولانی تر را به راحتی بگذراند و تاثیری بر رنگ تاتو ندارد. این اسپری بیهوشی موضعی به طور خاص برای خال کوبی فرموله شده است، می توان آن را در تمام قسمت های بدن استفاده کرد و در پوست حساس ملایم است.

 

آیا بیهوشی تاتو واقعا کار می کند؟

 

پاسخ کوتاه به این سوال بله است، محصولات بیهوشی خال کوبی می تواند بسیار موثر باشد، حتی اگر آنها فقط موضعی باشند! هرچند هیچکدام از اعضای بیهوشی خال کوبی برابر نیستند. در حالت ایده آل بهتر است از بیهوشی خال کوبی که حاوی یک یا چند عنصر کلیدی زیر باشد استفاده کنید که هر کدام تاثیرات متفاوتی روی سیگنالهای درد که در طی فرایند خال کوبی برای مغز شما ارسال می شود دارد: لیدوکایین، تتراکائین، بنزوکائین و یا اپی نفرین. همچنین افزودنی های طبیعی وجود دارد که می تواند قدرت یک بیهوشی موضعی مانند مونول، کافور، روغن چای و ریشه کامپوزیت را افزایش دهد.

 

چگونه بهترین نوع بی حسی تاتو را انتخاب کنید

 

فقط خودتان این سؤالات را مطرح کنید و مطمئن شوید که پاسخ هر سوال بله است. شما ممکن است یک نام تجاری خاص را ترجیح بدهید اما اطمینان حاصل کنید که با سوالات راهنمایی واجد شرایط باشید.   آیا اثبات شده توسط پزشک من ایمن، موثر و توصیه شده است؟ آیا به راحتی در فروشگاه ها موجود است؟ آیا برای من مقرون به صرفه است؟ آیا استفاده از آن راحت است؟

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟