بهترین رنگ برای تاتو

پوست شما بسیار پیچیده است و عوامل مختلفی برای رنگ منحصر به فرد شما وجود دارد. سه ماده شیمیایی بیولوژیکی رنگ شما را تعیین می کند: هموگلوبین که قرمز است؛ ملانین که عامل محافظت از پوست شماست و قهوه ای یا قرمز است؛ و کاروتن، که رنگ نارنجی است پس بهتر این می باشد که بهترین رنگ برای تاتو را جهت انجام تاتو برای خود انتخاب نمایید.

 

انتخاب بهترین رنگ برای تاتو

 

هنگامی که تصمیم به انجام تاتو می گیرید عوامل زیادی در نظر گرفته می شود:

۱- طراحی

  ۲- مراحل قرار دادن طرح و اندازه آن

۳ – سبک هنر تاتو. اما یک عامل حیاتی که اغلب نادیده گرفته می شود، رنگ تاتو شماست که انتخاب رنگ تاتو مناسب بستگی زیادی به نوع پوست شما دارد.

  دو نوع پوست وجود دارد: گرم، سرد و از ۳ لایه تشکیل شده است، از جمله اپیدرم (لایه بالا)، درم (لایه میانی) و لایه چربی زیر پوستی(از نظر فنی زیر پوست) رنگ تاتو و ملانین در لایه درم قرار می گیرند، اما ملانین در بالای لایه قرار می گیرد، در حالی که رنگ تاتو زیر آن قرار دارد. این بدان معنی است که اگر شما فقط غلظت های کمی از ملانین را داشته باشید (رنگ خنک)، هر رنگدانه جوهر تقریبا خوب نشان داده می شود، به طور مثال قرمز پررنگ در تاتو به خوبی نشان داده می شود، زیرا آن با پوست طبیعی شما مطابقت دارد واگر غلظت بالایی از ملانین داشته باشید، رنگدانه رنگ تاتو توسط رنگ ملانین تحت تاثیر قرار می گیرد.

 

مقاوم ترین رنگها برای ریموور تاتو

 

 

به طور کلی رنگدانه های زرد، سبز و نارنجی مقاوم ترین رنگها برای ریموور تاتو در برابر لیزرو رنگ تاتو سیاه، بنفش، نارنجی، آبی و سبز آسان ترین رنگ ها هستند. به عبارت دیگر رنگ های زنده غیر آلی پاک کردنشان به سختی امکان پذیر است اما در مقابلش جوهر سفید، سریع ترین رنگ برای پاک شدن است. اگر میخواهید خالکوبی تند و تیزتر وظریف داشته باشید، طراحی سفید یا سیاه و خاکستری بهترین گزینه است و این نوع رنگدانه ها را انتخاب کنید و اگر می خواهید تاتو خود را چشم نواز بکنید و حالت جسورانه، رنگارنگ و سرگرم کننده داشته باشید یک تاتو کامل رنگی یک انتخاب عالی است.  

 

انتخاب رنگ های مناسب برای پوست شما

 

پوست رنگ پریده

این نوع رنگ پوست به طور کلی از تمام رنگ تاتو به استثنای زرد پشتیبانی می کند.با این حال، شما می توانید از زرد برای پر کردن جزئیات جزئی الگوی یا طراحی خود استفاده کنید. رنگ تاتو مانند قرمز، نارنجی، آبی، سبز، بنفش و سیاه می توانند در رنگ پریده بسیارشگفت انگیز باشد

 

پوست قهوه ای

مشکل  این نوع تن پوست این است که تاریک است، به طوری که نارنجی و زرد به سختی در ان دیده می شوند. رنگ پوست قهوه ای مناسب برای رنگ تاتو های تیره آبی، قرمز، بنفش و سیاه است.

 

پوست تیره

کسانی که پوست تیره دارند باید از انتخاب رنگ تاتو های روشن به دور باشند زیرا آنها زیاد قابل مشاهده نیستند. مرز تاتو نیز باید جسور و نازک باشد.بهترین رنگ تاتو برای افراد با پوست تیره سیاه و قرمز است.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟