تاتو مرکزی

09129614010
 

تاتو مرکزی

09129614010

بهترین دستگاه تاتو و میکروپیگمنتیشن

برخلاف تاتو كه براي نقاشي كردن روي بدن استفاده مي‌شود، ميكروپيگمنتيشن براي بازسازي طبيعي، متعادل‌سازي و جلوه بخشيدن به چهره استفاده مي‌شود كه درنتيجه زيبايي بيشتر چهره در طولاني مدت را به ارمغان مي‌آورد و در حوزه آرايش دائم براي موارد زير می‌توان از این روش استفاده کرد . که در ادامه در مورد بهترین دستگاه تاتو و میکروپیگمنتیشن بیشتر توضیح داده شده است .  

  • طراحي و قرينه‌سازي ابرو با تكنيك‌هاي مختلف به عنوان مثال هاشور ابرو، سايه ابرو و …
  • خط چشم دائم پلك بالا يا خط مژه دائم پلك بالا، خط چشم پلك پايين، سايه چشم پلك بالا و پايين كه در اصطلاح عموم به آن هاشور خط چشم يا هاشور مژه هم گفته مي‌شود.
  • ميكروپيگمنتيشن رژلب و خط لب يا دراصطلاح هاشور رژلب جهت قرينه‌سازي لب يا حجيم‌سازي لب. گاهي از آن براي از بين بردن سفيدي بيش از حد لب‌ها هم استفاده مي‌شود. با این روش مي‌توان سياهي دور لب‌هاي افراد را نيز از بين برد.
  • كاربرد ديگر از بين بردن جاي بخيه، از بين بردن لك‌ها يا اسكارهاي پوستي است. درواقع با این روش مي‌توانيم دقيقا رنگ پوست مدل را ساخته و در قسمت‌هايي از پوست كه از نظر رنگ ناهمگون است كار كنيم، به عنوان مثال برای از بين بردن ماه گرفتگي.

     

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با  هر یک از دستگاه ها لطفا کلیک کنید.

 

  این دستگاه قدرت بیشتری نسبت به دستگاه های موجود در بازار دارد همچنین تمرکز و دقت بالای  سوزن و عدم لرزش و تنظیم سرعت به صورت دیجیتال از ویژگی های این دستگاه است و برای  سه رشته ی آرایش دائم صورت یا میکرو پیگمنتیشن و تاتو بدن و مزوتراپی یا جوان سازی پوست کاربرد دارد این دستگاه قابلیت تنظیم سوزن های مختلف را برای تاتو حرفه ای بدن داراست و تنظیم تنوع سوزن ها باعث اسان تر شدن سایه کاری صورت و بدن می شود.  

ویژگی کارتریج دستگاه میکروپیگمنتیشن :

کارتریج این دستگاه به صورت پیچی است که اگه درست جا بخورد  به هیچ عنوان در حین کار باز نمی شود این کارتریج ها یک بار مصرف بوده و از قسمت انتها پلمپ شده است که برای هر فرد تعویض می شود و دارا بودن انواع مختلف فلت گرد RL و RS است.سوزن های فلت مخصوص سایه ابرو و هاشور ابرو و سوزن RL مخصوص پر کردن ابرو و خط لب,خط چشم است.   تفاوت این دستگاه با دستگاه های قدیمی:

  • در دستگاه تاتو قدیمی انتهای سوزن و سر پلاک پلمپ نشده است و قابل تعویض نیست و خون و ترشحات پوستی به داخل دستگاه بازگشته و باعث انتقال انواع بیماری می شود.
  • هندپیس های دستگاه های جدید  بسیار باکیفیت بوده و برای دستیابی به بالاترین استانداردهای استریلیتی و بهداشت از جنس آلومینیوم ساخته شده اند.
  • این هندپیس ها قابل اتصال به کارتریج های استریل و یکبار مصرفی هستند که تنها برای آنها ساخته شده اند به همین خاطر، ازجهت رعایت نکات بهداشتی هیچ جای نگرانی برای شما عزیزان باقی نمی ماند.
  • رنگدانه های زیست سازگار براساس اصول پزشکی و مطابق با استانداردهایISO 13485 ، ISO 9001:2000 و گواهی CE اتحادیه اروپا تهیه و تولید می گردد
  • مزیت دیگر آنها، انعطاف پذیری در حین انجام کار است زیرا به صورت کاملا ارگونومیک طراحی شده اند، بنابراین کار با آنها حتی برای مدت زمان طولانی بسیار راحت می باشد.

  در مقاله های بعدی در مورد بهترین دستگاه تاتو و میکروپیگمنتیشن بیشتر توضیح داده خواهد شد .

وبلاگ های مرتبط

رنگ تاتو جدید تری دی سفید - snow white 30ML میکروپیکمنتیشن ( هاشور ) 3D

مخصوص تاتو ابرو و خط چشم و تاتو بدن می باشد. اولین رنگ تاتو با مجوز از وزارت بهداشت شماره پروانه بهداشتی : 21/18228
تماس برای قیمت

رنگ تاتو جدید تری دی قهوه ای روشن - light brown 30ML میکروپیگمنتیشن ( هاشور ) 3D

مخصوص تاتو ابرو و خط چشم و تاتو بدن می باشد. اولین رنگ تاتو با مجوز از وزارت بهداشت شماره پروانه بهداشتی : 21/18228
تماس برای قیمت

رنگ تاتو جدید تری دی نارنجی - orange 30ML میکروپیکمنتیشن ( هاشور ) 3D

رنگ تاتو نارنجی تری دی 30ML میکروپیکمنتیشن ( هاشور ) 3D مخصوص تاتو ابرو و خط چشم و تاتو بدن می باشد.
تماس برای قیمت

رنگ تاتو جدید تری دی زرد - yellow 30ML میکروپیکمنتیشن ( هاشور ) 3D

رنگ تاتو زرد تری دی 30ML میکروپیکمنتیشن ( هاشور ) 3D مخصوص تاتو ابرو و خط چشم و تاتو بدن می باشد.
تماس برای قیمت

رنگ تاتو جامد مشکی ( جت بلک ) تری دی 5ML میکروپیگمنتیشن ( هاشور ) 3D

رنگهای به اصطلاح جامد به علت دارا بودن غلظت بالا بسیار با دوام تر از رنگهای مایع هستند و برای تاتو هاشور بسیار مناسب و همچنین برای ترکیب با رنگهای مایع میتوان از آنها استفاده کرد
تماس برای قیمت

رنگ تاتو جامد قهوه ای تیره تری دی 5ML میکروپیگمنتیشن ( هاشور ) 3D

نگهای به اصطلاح جامد به علت دارا بودن غلظت بالا بسیار با دوام تر از رنگهای مایع هستند و برای تاتو هاشور بسیار مناسب و همچنین برای ترکیب با رنگهای مایع میتوان از آنها استفاده کرد.
تماس برای قیمت

رنگ تاتو جامد مشکی تری دی 5ML میکروپیکمنتیشن ( هاشور ) 3D

رنگهای به اصطلاح جامد به علت دارا بودن غلظت بالا بسیار با دوام تر از رنگهای مایع هستند و برای تاتو هاشور بسیار مناسب و همچنین برای ترکیب با رنگهای مایع میتوان از آنها استفاده کرد.
تماس برای قیمت

رنگ تاتو زیتونی الیو تری دی 30ML میکروپیکمنتیشن ( هاشور ) 3D

مخصوص تاتو ابرو و خط چشم و تاتو بدن می باشد.
تماس برای قیمت