برترین رنگ تاتو هادر ایالات متحده

  متخصصان تاتو باید انواع مختلف رنگ تاتو موجود را مورد بررسی قرار دهند زیرا این امر به آنها اجازه می دهد تا بهترین سبک هنری خود را پیدا کنند. این پنج علامت تجاری برتر در ایالات متحده آمریکا ساخته شده اند و بالاترین کیفیت را دارا هستند.

  • رنگ ابدی

رنگ ابدی یکی از قدیمی ترین مارک های تجاری است. این نوع  رنگ تاتو  در سال ۱۹۸۰ توسط Terry “Tramp” Welker تاسیس شد. این رنگ ها مبتنی بر آب، گلیسرول آزاد، مناسب برای گیاهان و غیر سمی است. رنگ تاتو های تیره ارائه شده توسط رنگ ابدی یکی از بهترین نمونه ها  در کسب و کار هستند، هم از لحاظ ظاهر و هم از لحاظ طول عمر

  • شدت

هدف این برند Intenze Tattoo Ink توسعه نوآوری است. این شرکت ایالات متحده با هنرمندان همکاری می کند تا خلاقیت را در صنعت تقویت کند. Intenze با تنوع رنگهای بیشتری در مقایسه با سایر مارک های دیگر موجود در بازار، به هنرمندان اجازه می دهد تا از طیف وسیعی از امکانات استفاده کنند.و لازم به ذکر است که  این نوع رنگ تاتو ها طولانی مدت هستند. این نوع مارک ایمنی است. برای اینکه رنگ تاتو واقعا استرلیزه باشد، باید از هر سمی و آمین های جهش زا آزاد شوند و Intenze این کار را با رنگش انجام می دهد. هر گروه با یک گروه شخص ثالث استریل تایید شده است تا بالاترین استانداردهای ایمنی را تضمین کند. آنها همچنین گیاهی و سازگار با E.U آمریکا و از نظرکیفیت و ایمنی در حد قابل قبولی هستند.  

  • رنگ پویا

هیچ کلمه ای بهتر برای توصیف Dynamic Ink وجود ندارد در حقیقت، رنگ تاتو هایی که از رنگ  پویا به دست  می آیند، بسیار روشن و متمرکز هستند که شرکت توصیه می کند با استفاده از سفید به آنها برش داده و از قهوه ای به رنگ زرد استفاده کنند. این رنگ های خالکوبی با کیفیت بالا در رنگ های متنوعی قرار می گیرند که هنرمندان را قادر می سازد تا هنر خود را به سطح بعدی برسانند. این رنگ تاتو در ایالات متحده با رنگدانه های برتر تولید می شود و برای هنرمندان خالکوبی کلاسی مناسب است. هدف ان زیبایی با کیفیت طولانی است. طرح ها با گذشت زمان رنگ خود را به درستی حفظ می کنند و رنگ ها را برای مشتریان بسیار زیبا نگه می دارد.  

  • مادران هزاره

این رنگ تاتو مادر شما نیست. این رنگ تاتو در اواسط دهه ۱۹۹۰ ساخته شده است و توسط هنرمندان تاتو به دلیل خط رنگی غنی و نوآورانه اش پذیرفته شده است. رنگ مامان با توجه به هماهنگی رنگ ارزیابی می شود. زیرا رنگ را به آرامی و زیبایی به پوست شما می رسد و اجازه می دهد هنرمندان طرح های زیبایی را  روی پوست ایجاد کنند آنچه که واقعا جالب است این است که رنگ مامان (به استثنای کیفیت بالا) از رنگ سیاه و سفید رنگ هسته ای است که در میان امن ترین و درخشان ترین موجود طبقه بندی می شود. رنگ مامان تخصص خود را در رنگ های مبتنی بر رنگدانه به ارمغان آورد.  

اگر شما به دنبال قدرت ماندید، استاربرایت مارک مناسب شما است. رنگ تاتو استاربریت رنگ های باور نکردنی را برای شما ارائه می دهد و تنوع به طور مداوم در حال گسترش است. استاربریت در ارتباط نزدیک با FDA برای پیروی از دستورالعمل های دقیق، توسعه یافته است که یکی از سخت ترین تست ها و ایمن ترین مارک های رنگ تاتو در بازار است. این رنگ با طیف گسترده ای از سبک های تاتو کار می کند و توسط طیف گسترده ای از هنرمندان تاتو برای ایجاد شاهکارهای خود استفاده می شود. این نام تجاری بر اساس کیفیت و وفاداری ساخته شده است و بسیاری از هنرمندان به طور انحصاری از استاربرایت استفاده می کنند. مهم است که توجه داشته باشیم که این نام تجاری بسیار محبوب است و به طور گسترده از آن سواستفاده می شود  پس مطمئن شوید که شما در حال خرید رنگ تاتو استاربرایت معتبر از یک منبع معتبر هستید.

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    فروشگاه بر اساس گروه