بیشتر افراد برای اینکه تغییری در ظاهر خود ایجاد نمایند اغلب در چهره خود که شامل ابروها و یا لبها می‌باشد تاتو انجام می‌دهند که در اکثر موارد این تاتوها ماندگاری خود را از دست می‌دهند و یا تغییر رنگ می‌دهند و اصولاً از بین رفتن انواع مختلف رنگ تاتو به کلی اذیت کننده نیست ولی تغییر رنگ تاتو به رنگ آبی و سبز و رنگ های عجیب ظاهر خوبی ندارد و اغلب افراد به دنبال دانستن علت آن و از بین بردن جای این نوع تاتوها هستند  

علت تغییر رنگ انواع مختلف رنگ تاتو

مهم نیست که تاتو کوچکی انجام داده اید یا یک طرح بزرگ روی بدنتان انداخته اید به مرور زمان تاتوها رنگ و کیفیت اولیه خود را از دست میدهند و باید پیش از انجام هرگونه تاتویی این موضوع را پیش بینی کنید. هرچه محیطی که روی آن تاتو انجام داده اید بافت گوشت و عضله کمتری داشته باشد و در معرض مواد مختلفی قرار داشته باشد پوست آن ناحیه زودتر تغییر حالت داده و شکل تاتو شما به کلی عوض می‌شود. بنابراین احتمال  تغییر تاتو در مناطقی که دیرتر پیر میشود کمتر است.   انواع مختلف رنگ تاتو  

علت تغییر رنگ انواع مختلف رنگ تاتو به سبز و آبی

البته آبی و سبز شدن تاتو برای تاتوهایی که با جوهر مشکی انجام شده اند رخ میدهد. رنگدانه های مشکی به مرور توسط بدن جذب میشود و همچنین به وسیله ریزش های طبیعی پوست از بین میرود. در این زمان با توجه به این که جوهر در چه کارخانه ای ساخته شده باشد رنگ بیس و پایه استفاده شده در آن که میتواند آبی یا سبز و حتی خاکستری باشد به جا می‌ماند. سرعت این اتفاق به فاکتورهای متعددی از جمله قرار گرفتن در معرض نور خورشید، محل تاتو و جنش جوهر استفاده شده بستگی دارد. بنابراین قبل از اینکه بدنتان را با انواع مختلف رنگ تاتو های مشکی یا سفید پوشش دهید این نکته را مد نظر قرار دهید.

برای افزایش عمر انواع مختلف رنگ تاتو نکات زیر را رعایت کنید

  • نقاط تاتو شده را در معرض نور خورشید قرار ندهید.
  • سعی کنید پوست ناحیه تاتو شده را نکشید و از چروکیده شدن جلوگیری کنید.
  • برای انواع مختلف رنگ تاتو کردن از جوهرهایی به جز جوهر مشکی استفاده کنید.

 

انواع مختلف رنگ تاتو  

رنگ تاتو مشکی بلک تری دی ۳۰ ML   میکروپیکمنتیشن

شایع‌ترین انواع مختلف رنگ تاتو ، رنگ‌های مورد استفاده در تاتو سبز، قهوه‌ای و مشکی است البته رنگ‌های دیگری مانند سفید و قرمز هم ممکن است در تاتو استفاده شود. رنگ های مورد استفاده و منابع تولیدی این رنگ ها عبارتند از: رنگ سیاه یا آبی تیره از کربن، قرمز از رنگ های گیاهی یا جیوه، آبی روشن از آلومینات کبالت، سبز از اکسید جیوه یا کروم، زرد از سولفید کادمیوم و رنگ قهوه ای از اکسید آهن یا گل اخری. عمده ترین موادی که در رنگهای ترکیبی که برای رسیدن به رنگ دلخواه در انواع مختلف رنگ تاتو مورد استفاده قرار می گیردند عبارتند از : اکسید آهن – دی اکسید تیتا نیوم – جوهرسیاه ( کربن ) – جوهرآبی – جوهر سبز – جوهر زرد – جوهر نقره ای تاتو هایی که کربن و جوهر سیاه در آن بکار رفته عمدتاً تاتو را به رنگ تیره و سیاه در می آوردند . تاتو هایی که توسط رنگدانه های حاوی اکسید آهن و دی اکسید تیتانیوم ( Flesh ) رنگی شده اند ، تیره نوک مدادی خواهند بود و چنانچه جوهر آبی یا سبز یا زرد بکار رود رنگ تاتو نیز به همان شکل به آبی یا سبز یا زرد تمایل می شود   انواع مختلف رنگ تاتو  

انواع مختلف رنگ تاتو pm

رنگ تاتو خوب  با ماندگاری طولانی و کیفیت بالا و بدون تغییر توناژ در زیر پوست می باشد. این رنگ تاتو در ۷۳ رنگ متنوع می‌باشد و ساخته شده از مواد ارگانیک و  مناسب برای انواع پوست است و  کاربرد آن در دو زمینه میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ می‌باشد.  

کاربرد انواع مختلف رنگ تاتو

 رنگ تاتو زرد نارنجی رنگ تاتو زرد نارنجی جهت دکوپاژ ابروهای خاکستری ، مناسب ترکیب با رنگ تاتوهای لب ، از بین برنده خاکستری لب های تیره  رنگ تاتو قرمز اناری رنگ تاتو قرمز اناری مناسب رژلب می باشد.  رنگ تاتو قهوه ای شکلاتی رنگ تاتو قهوه ای شکلاتی مناسب پوست های سرد می باشد همچنین جهت ایجاد رنگ قهوه ای متوسط بدون ایجاد رنگ خاکستری.  رنگ تاتو قهوه ای متوسط (سرد و گرم) رنگ تاتو قهوه ای متوسط رنگ پایه و اصلی است و برای ترکیب با رنگ ها و ایجاد پایداری رنگ تاتو می باشد.  رنگ تاتو کرم روشن  رنگ تاتو کرم روشن جهت ترکیب با رنگ تاتوهای لب برای ایجاد رنگ کالباسی می باشد.

 

 

انواع مختلف رنگ تاتو

 

رنگ تاتو ایمن

انواع مختلف رنگ تاتو ها تنوع رنگی بسیاری دارند برای مثال :

 رنگ تاتو شاه بلوطی روشن مناسب پوست های تیره و خنثی کردن قرمزی رنگ پوست می باشد.  رنگ تاتو شاه بلوطی متوسط و رنگ تاتو قهوه ای با تناژ سرد  نیز برای پوست های تیره کاربرد دارد.  رنگ تاتو شاه بلوط قوی مناسب پوست های گرم و تقویت بن مژه است.  رنگ تاتو قرمز تیره مناسب پوست های روشن می باشد.  رنگ تاتو قهوه ای سرد مناسب پوست های گرم می باشد.  رنگ تاتو قهوه ای مایل به قرمز مناسب پوست های سرد و جهت ایجاد رنگ گرم متوسط می باشد.  رنگ تاتو زرد خردلی برای دکوپاژ ابروهای قرمز و خنثی کردن رنگ قرمز کاربرد دارد و مناسب ترکیب با رنگ های پوست های گرم می باشد.  رنگ تاتو قهوه ای تیره قوی برای پوست های روشن با ابروهای تیره و مناسب هاشورهای تیره و تقویت بن مژه می باشد.  رنگ تاتو قرمز مناسب تاتو رژلب می باشد.  رنگ تاتو قهوه ای روشن رنگ تاتو پایه می باشد و مناسب پوست های تیره است.  رنگ تاتو کرم روشن جهت ترکیب با رنگ های لب، برای ایجاد رنگ کالباسی.  رنگ تاتو کامو ۴۰  (camo 40) جهت پوشاندن رنگ های تیره ومناسب پوستهای تیره.  رنگ تاتو کامو ۳۰  (camo 30) جهت پوشاندن رنگ های تیره ومناسب پوستهای روشن.   انواع مختلف رنگ تاتو  

نام رنگ های تاتو ابرو و کاربرد انواع مختلف رنگ تاتو

انواع مختلف رنگ تاتو  Pearly Blond

این رنگ تاتو رنگی سرد و قهوه ای روشن است و برای  سایه زدن ابرو روشن کردن ابرو های تیره می تواند کاربرد داشته باشد.

رنگ تاتو  Slate

این رنگ تاتو قهوه ای تیره و گرم است و بسیار مناسب است برای استفاده در ترکیب رنگ تاتو ابرو به خصوص هنگامی که با رنگهای تاتو روشن ترکیب می شود.

رنگ تاتو  Areola 100

قهوه ای سرد تیره با تناژخاکستری و زیتونی است این رنگ تاتو مناسب جهت تاتو به سبک هاشور است و در ترکیب با دیگر رنگ های تاتو هم کاربرد دارد به خصوص برای خنثی کردن رنگ تاتو ابروهایی که به قرمزی می زنند.

رنگ تاتو  Pebble

کاربرد بعضی از رنگ های تاتو بیشتر به منظور اصلاح رنگهای تاتو قدیمی است یا در تغییر رنگ تاتو و خنثی سازی ها کاربرد دارد. رنگ تاتو Pebble از دسته رنگ های تاتو بلوند روشن است و کاربرد آن در خنثی کردن رنگ تاتو های پر رنگ قدیمی است و  برای روشن کردن تاتو ابروهای تیره در مرحله ترمیم مناسب است.

رنگ تاتو  Fawn Brown

این رنگ تتو قهوه ای روشن است بیشتر برای خانم هایی با پوست های روشن کاربرد دارد و  مناسب برای سایه ابرو است. این رنگ تاتو را به خوبی برای اجرای تاتو ابرو آمبره یا تاتو ابرو سایه روشن در قسمت تاج ابرو استفاده کرد.

رنگ تاتو  Mocha

رنگ تاتو موکا یکی از پر کاربردترین رنگ های تاتو ابرو است که قهوه ای متوسط خنثی است و هم جهت تاتو هاشوری کاربرد دارد و هم سایه زدن ابرو  

انواع مختلف رنگ تاتو

 

رنگ تاتو  Cocoa

این رنگ تاتو قهوه ای تیره خنثی است و مناسب جهت هاشور زدن ابرو و سایه زدن ابرو است. انتخاب بین رنگهای تاتو با طیف قهوه ای به سلیقه مشتری هم بر می گردد که مشتری شما می خواهد تا چه حد تاتو ابروهایش پر رنگ باشد.

رنگ تاتو  Maroon

یکی از رنگ های تاتو که در خنثی سازی و تغییر رنگهای ناخواسته تاتو ابرو بسیار پرکاربرد است رنگ تاتو Maroon است .در واقع این رنگ قهوه ای کرم با تناژ قرمزی است و برای اصلاح رنگ تاتو ابروهایی که به خاکستری گرایش پیدا کرده اند بسیار مناسب است.

رنگ تاتو  Cashmere

این رنگ تاتو بلوند کرم روشن است و شاید برای تاتو ابرو خانم های آسیایی خیلی کاربرد نداشته باشد اما برای تاتو ابرو افرادی با پوست های سفید و روشن در ترکیب با سایر رنگ های تاتو می تواند مناسب باشد. البته برای روشن کردن رنگ های ترکیبی تاتو هم به خوبی می تواند کاربرد داشته باشد.

رنگ تاتو  Cognac

رنگ تاتو قهوه ای کرم روشن مناسب جهت سایه زدن ابرو و همچنین تیره کردن رنگ های لایت که قبلاً در ابرو ایجاد شده.

رنگ تاتو  Tobacco

انواع مختلف رنگ تاتو پرطرفدار Tobacco که  قهوه ای متوسط بسیار گرم است و مناسب برای تاتو ابرو افراد سبزه است و برای سایه زدن ابرو کاربردی است  و همچنین در ترکیب با رنگ های روشن می توان نتیجه رضایت بخشی را ایجاد کرد.

انواع مختلف رنگ تاتو Granite

رنگ تاتو قهوه ای گرم تیره است و برای تاتو کردن ابرو به سبک هاشور کاربرد دارد. البته این رنگ تاتو را برای تاتو خط چشم روشن هم استفاده می کنند. اگر ترکیب رنگی آماده کردید و دوست داشتید مقداری تیره تر باشد یک قطره از رنگ تاتو Granite می تواند برای تاتو ابروهای شما نتیجه خوبی را به ارمغان بیاورد.   انواع مختلف رنگ تاتو

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    فروشگاه بر اساس گروه