انواع رنگ تاتو

رنگدانه های موجود در رنگ تاتو می توانند از طیف وسیعی از منابع مختلف شامل رنگدانه های آلی صنعتی مدرن، رنگدانه های معدنی، رنگدانه های مبتنی بر سبزی و پلاستیک استفاده کنند. اکثر این رنگدانه ها ترکیبی از عناصر فلزی و ارگانیک هستند. تولید کنندگان رنگدانه ها معمولا اطلاعات در مورد هر یک از مواد تشکیل دهنده ای که آنها برای استفاده از پایه های رنگدانه استفاده می کنند زا نشان نمی دهندو همچنین آزمایش برای ایمنی آن نیز انجام نمیشود. از این رو، بسیاری از دستور العمل های اختصاصی هستند و می توانند از اکسید آهن (زنگ)، پلاستیک، نمک های فلزی، دوده و غیره استفاده کنند. در عوض، بسیاری از تولید کنندگان جوهر فلزات سنگین را در رنگدانه های خود با عوامل روشن کننده ترکیب می کنند تا هزینه های تولید خود را کاهش دهند. شاید بزرگترین مشکل با رنگدانه های تاتو این است که آنها در داخل درم (یا قسمت فوقانی پوست) باقی نمی مانند. در عوض، مواد مختلفی که برای تولید این رنگها به تدریج شروع به انتقال به گره های لنفاوی منطقه در سراسر کشتی ها می کنند، و منجر به مشکلات جدی می شود. در حقیقت، شواهدی وجود دارد که رنگدانه های جوهر در گره های لنفاوی ممکن است مشکلات ایجاد کنند و تفسیر های پزشکی را در طی مراحل جراحی و تشخیصی تحت تأثیر قرار دهند. به عنوان مثال، این مطالعه نشان می دهد که رنگدانه تاتو می تواند نتایج مثبت را برای ملانوم تقلید کند. خطرات ناشی از رنگدانه های تاتو معمولا شناخته نمی شوند، اما تحقیقات زیادی در این زمینه وجود دارد که نشان می دهد که چطور این مواد می تواند در طول زمان خطرناک باشد.

انواع رنگ تاتو

  ما دو نوع رنگ تاتو داریم سرد و گرم

 • رنگ گرم برای پوست سبزه هست
 • رنگ گرم تیره برای هاشور و دکاپاژ
 • رنگ گرم روشن برای هاشور و سایه

اصولا رنگهای گرم رنگهایی هستن که قرمزی داخل رنگ انها وجود دارد. اگر قرمزی تن آلبالویی و بنفش داشته باشد رنگ سرد و اگر قرمزی تن نارنجی و دانه اناری داشته باشه رنگ گرم.  

 

رنگ تاتو قرمز اناری: مناسب برای رژلب رنگ تاتو سرد قهوه ای روشن: برای سایه زدن ابرو و روشن تر کردن ابروهای تیره رنگ تاتو گرم قهوه ای تیره: برای تکنیک هاشور، سایه زدن ابرو و ترکیب با دیگر رنگ ها به ویژه رنگ های روشن رنگ تاتو سرد قهوه ای تیره: جهت هاشور و ترکیب با دیگر رنگ ها و از بین بردن قرمزی ابروهایی که قبلاً تاتو شده اند رنگ تاتو خنثی قهوه ای روشن: برای سایه زدن و تکنیک های گوناگون رنگ تاتو خنثی قهوه ای متوسط: جهت سایه زدن و هاشور زدن رنگ تاتو خنثی قهوه ای تیره: جهت هاشور زدن و سایه زدن رنگ تاتو گرم قهوه ای روشن: جهت سایه زدن و همچنین تیره کردن رنگ های لایت رنگ تاتو بسیار گرم قهوه ای متوسط:برای سایه زدن و ترکیب با رنگ های روشن رنگ تاتو قهوه ای گرم با تناژ قرمزی: برای سایه زدن و دیگر تکنیک ها رنگ تاتو قهوه ای گرم تیره:جهت هاشور، خط چشم روشن و تیره کردن دیگر رنگ های گروه ابرو رنگ تاتو قهوه ای مایل به قرمز:پوست های سرد و جهت ایجاد رنگ گرم متوسط می باشد رنگ تاتو قهوه ای تیره قوی:برای پوست های روشن با ابروهای تیره و مناسب هاشورهای تیره و تقویت بن مژه رنگ تاتو شاه بلوطی روشن مناسب پوست های تیره و خنثی کردن قرمزی رنگ پوست می باشد. رنگ تاتو شاه بلوطی متوسط و رنگ تاتو قهوه ای با تناژ سرد  نیز برای پوست های تیره کاربرد دارد رنگ تاتو بلوند گرم روشن: برای سایه زدن و تکنیک های متنوع

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟