با ما تماس بگیرید

09129614010

دستگاه تاتو آزمایشی

انواع دستگاه تاتو

دستگاه تاتو يک دستگاه ساده است ( البته در این مقاله در مورد انواع دستگاه تاتو نیز توضیح داده شده است و در مورد انواع دستگاه تاتو نیز تصاویر و توضیحاتی اماده شده است که میتوانید از این مقاله استفاده کنید )  که براي ايجاد يک تاتو استفاده میشود .

گاهي اوقات به عنوان يک تفنگ يا يک دسته آهني مي باشد.  ماشين های تاتو اين امکان را براي تاتو کارها فراهم ميکند تا رنگدانه هارا به لايه هاي زيرين سطح پوست منتقل و طرح مورد نظر را ايجاد کند.

مدل هاي بسياري از دستگاه هاي تاتو را مي توان به راحتي مورد استفاده قرار داد. دستگاه هاي تاتو امروزي فراتر از از لوله ساده و سوزن معمولي بوده که در گذشته مورد استفاده قرار ميگيرد .

 

نحوه کار دستگاه های تاتو جدید به اینشکل است که با استفاده از يک سري سيم پيچ هاي الکترومغناطيسي که براي کمک به حرکت ميله سوزن و بالا و پايين شدن بر روي سطح پوست مي باشد. همانطور که ميله سوزن به سطح زيرين پوست وارد مي شود، جوهر به داخل پوست تزريق مي شود.

دستگاه تاتو جديد امکان تنظيم سرعت سوزن و همچنين کنترل مقدار جوهر را دارد در نتيجه تاتو کار مي تواند بيشتر توجه خود را طرح تاتو مورد نظر اختصاص دهد. در حالي که تاتو کاران حرفه اي در اغلب موارد استفاده از دستگاه تاتو حرفه اي استفاده ميکنند دستگاه هاي تاتو ساده با مدل هاي مختلف وجود دارد که در منزل مورد استفاده قرار مي گيرد.توصیه ما به شما عزیزان این است که در يک طراحي پيچيده براي تاتو از يک تاتو کار حرفه اي با دستگاه تاتو حرفه اي استفاده شود.

 

در بالا در مورد  دستگاه های تاتو توضیحی مختصر داده شد ، در ادامه چند مدل از انواع دستگاه تاتو توضیح داده شده است ، که به مرور زمان اضافه خواهد شد ، پس با ما باشید .

 

 

 

انواع دستگاه تاتو

 

کویل در مقابل ماشین های تاتو روتاری

ماشین آلات خال کوبی روتاری و کویل برای رسیدن به همان هدف قرار دادن رنگ تاتو در زیر سطح پوست ( یعنی اپیدرم )  و قرار دادن آن در لایه ثانویه پوست، به کار می روند.

 

مزایای دستگاه تاتو Rotary

 • کم صدا بودن
 • میزان آسیب زدنش به پوست کمتر از ماشین آلات کویل است
 • بدون در نظر گرفتن سطح مهارت برای استفاده نسبتا آسان است
 • سریع و مداوم برای حرکت سوزن
 • گروه های کوچکتر سوزن با بهترین دستگاه های تاتو روتاری بهترین نتیجه را به دست خواهند آورد.
 • تعمیر و نگهداری نسبتا کم

 

معایب  دستگاه تاتو Rotary

 • سایه زدن و ایجاد عمق خط مشکل تر است
 • بعلت حرکت سریع سوزن بخیه خطوط را ایجاد می کند
 • باید اقدامات کاملی را برای تکمیل حرکت روتاری انجام دهید
 • با گروه سوزن های بزرگ کارایی ندارد.

 

مزایای دستگاه تاتو Coil

 • خطوط صاف و خطی را ایجاد می کند
 • با گروه سوزن های بزرگ کارایی دارد.
 • امکان کنترل بیشتر تاتوکار
 • برای سایه زدن مناسب است

 

معایب  دستگاه تاتو  Coil

 • پر سر و صدا
 • نیاز به مهارت بیشتری نسبت به روتاری دارد.
 • می تواند به پوست بیشتر از Rotaries آسیب برساند
 • بیشتر قطعات متحرک هستند و هزینه تعمیر و نگهداری بالاتری نیز دارد.

 

هنگامی که تصمیم گرفتید که یک کوئیل یا یک دستگاه تاتو روتاری را بخرید، وقت آن است که نگاهی دقیق تر به مارک های دستگاه تاتو و مدل های موجود برای شما داشته باشیم. که در ادامه در مورد انواع دستگاه تاتو توضیحاتی داده شده است ، برای حمایت از ما صفحه انواع دستگاه تاتو را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 

 

دستگاه تاتو Baltimore Street Irons Coil

 

دستگاه تاتو  با سیم کشی بالتیمور Street Irons با مهارت بسیار عالی طراحی شده است. تمام قطعات ماشین و ماشین های تاتو که آنها تولید می کنند کاملا مورد آزمایش قرار می گیرند و تنظیم می شوند تا بتوانند از جعبه استفاده کنند.

 

 

 

 

Bishop Rotary Tattoo

ماشین های تاتو روتاری کاملا متعادل هستند و در دستان شما عملا بی وزن هستند. آنها درد مچ دست و علائم سندرم تونل مفاصل را کاهش می دهند و به هنرمندان اجازه می دهند سریعتر و طولانی تر کار کنند. هر دستگاه رویشی اسقف با یک موتور سوئیس ماکسون که در آلومینیوم هواپیما با بیل نصب شده است همراه است. هر دستگاه تاتو Bishop Rotary دستی مونتاژ شده و برای زندگی تضمین شده است.

 

 

دستگاه تاتو Borg Coil

این دستگاه تاتو کویل سنتی با مراقبت از دستان شما طراحی شده اند و در ایالات متحده آمریکا با دقت کار می کنند. ماشین های تاتو کوبی Borg با قاب های آلومینیومی سبک وزن خود، که این ماشین ها را به طرز باور نکردنی متعادل می کند، شناخته شده است. در ادامه در مورد انواع دستگاه تاتو و مدل های مختلف توضیح داده شده است .

 

 

Cheyenne Hawk Rotary Tattoo

یکی از سبک ترین دستگاه های خال کوبی در بازار می باشند که در حدود (110 گرم) وزن دارند. آنها سبک و انعطاف پذیر هستند و موتورهای با طول عمر بالا دارند. شما می توانید از این دستگاه های دوار پویا تقریبا برای هر منبع تغذیه متعارف استفاده کنید.

 

 

دستگاه تاتو CTPS Saveria Coil & Rotary

CTPS Saveria تولید کننده دستگاه تولید تاتو در آمریکای جنوبی است که بیش از 37 سال در آرژانتین در حال ساخت ماشین آلات خیاطی پیچیده بوده است. هر دستگاهی که تولید می کند، به مدت 8 ساعت با دقت دست جمع می شود. ماشین های خود را حتی در ولتاژ های پایین اجرا می کند و می توانند بلافاصله از جعبه استفاده شوند.

CTPS همچنین ماشین آلات تاتو کوئل دقیق را تولید می کند که به طور خاص برای Pleasures Painful استفاده می کنند. نام تجاری Precision شامل خطوط پزشکی، پر سر و صدا و لوازم خالکوبی با بالاترین کیفیت است.

 

دستگاه تاتو Dead Nuts Ink Coil

این شرکت در کالیفرنیا یک تیم ماشینکاری و جانبازان مهندسی را استخدام می کند تا ماشین آلات تاتو کویل خنثی خود را از مواد خام تهیه کند. ماشین های خالکوبی جوهر آجیل، تمام سخت افزار خود را در خانه می سازند و می توانند هر یک از دستگاه های خالکوبی خود را مطابق با نیازهای هنرمندان خاص سفارشی کنند.

 

Dragonfly Rotary Tattoo Machines by Ink Machines

این ماشین سبک با سیستم تعلیق قابل تنظیم است که به هنرمندان اجازه می دهد تا به راحتی نیروی ضربه سوزن را تنظیم کنند و با یک نگهدارنده نوار سوزنی همراه است.  با استفاده از دستگاه تاتو قطب نما بدون استفاده از هر گونه دستکاری، لوله، سوزن و قدرت خال کوبی استاندارد، از دستگاه استفاده کنید.

 

 

دستگاه تاتو Ego Rotary

Ego Little از پلاستیک های با کیفیت و بدون خراش ساخته شده است و دارای یک پوشش UV مخصوص است که تمیز کردن آن را آسان می کند.

Ego Apex Overkill ساخته شده از یک بلوک جامد از آلومینیوم هواپیما است که وزن آن کمتر از نصف پوند است و با موتور Maxon Overkill سوئیس ساخته شده است.

 

دستگاه تاتو FK Irons Coil

تمام دستگاه های آبی پوشان (FK Irons) AL13 ماشین های تاتو کویل با دقت ساخته شده از سخت ترین آلومینیوم موجود در هواپیما هستند، و آنها را بسیار سبک وزن و غیر قابل خراب شدن می کند.

 

 

دستگاه تاتو Godoy Machines Coil

دستگاه های Godoy متخصص در نوآوری از طریق آزمایشات!

Godoy معتقد است که شما بهتر می توانید هر خال کوبی را به کار ببرید، زمانی که شما به طور کامل درک کنید که چگونه دستگاه تاتو شما عمل می کند، که این اساس تلاش های آموزشی آنهاست.

 

دستگاه تاتو InkJecta Rotary

این دستگاه تاتو دوار سبک وزن و طولانی مدت دارای ساخت و ساز “فیبر” طولانی مدت هستند و به هنرمندان کمک می کنند تا خال کوبی های برتر را ایجاد کنند.آنها تنها دستگاه تاتو های دوار در بازار هستند که توانایی اجرا در سرعت های پایین را دارند بدون اینکه قدرت و یا کیفیت کار خود را کم کنند.

 دستگاه تاتو Pirat Coil

دستگاه تاتو Pirat در جمهوری چک از آهن و آلومینیوم با دوام ساخته شده است. این دستگاه تاتو دقیق، سبک وزن و با دوام است که در هر دو نوع لاینر و شیدر موجود می باشد.

Pirat دستگاه تاتو کویل خود را در 16 مدل استاندارد و مجموعه ای ویژه از دستگاه های “تک قطعه ای” ارائه می دهد.

دستگاه تاتو Skin 2 Rotary

دستگاه تاتو 2 دوار دارای قابلیت تنظیم منحصر به فردی است. این ماشین های سبک وزن باعث ایجاد لرزش کم می شود. هر خال کوبی 2 Skin 2 با یک موتور سوئیس ساخته شده ویک کلیپ سوزنی به جای نوار لاستیکی دارد.وزن آن فقط 90 گرم است. و تا 55 سوزن مغناطیسی را پشتیبانی می کند. این یک دستگاه تاتو سریع و با کیفیت بالا است که هر بار که از آن استفاده می کنید، یک خال کوبی عالی را برای شما فراهم می کند.

دستگاه تاتو Spektra Rotary

FK Irons علاوه بر دستگاه های کویل خود یک خط از دستگاه های تاتو روتاری ارائه می دهد. هر کدام از ماشینهای خیاطی روتاری Spektra Halo و Spektra Direkt را اگر انتخاب کنید مزایای منحصر به فرد خاص خود را دارند.

دستگاه تاتو Stigma-Rotary

دستگاه های تاتو گیاهی Stigma-Rotary براق به نظر می رسد با قدرتمندترین موتورهای Maxon سوئیس ساخته شده در بازار باشد. این نوع دستگاه تاتو قابل اعتماد، قدرتمند و شیک هستند که با گارانتی بی نظیر عرضه می شوند. و 4 سبک مختلف دارد از جمله Amen، The Beast، Hyper V3 و Prodigy، و همچنین دارای انتخاب وسیعی از قطعات چرخشی Stigma  است که می توانید از آن برای حفظ کارکرد دستگاه خود استفاده کنید.

 

دستگاه تاتو Tatmatic Mfg. Coil

دستگاه های تاتو کویل توسعه یافته توسط دیو ریچی، که ماشین آلات با کیفیت بالا را به طور انحصاری برای هنرمندان خال کوبی ارایه می دهد. کیفیت کار او در هر یک از دستگاه های تاتو کوال سخت کوشی، دقت و شیک بودن آن است.

دستگاه تاتو Valor Direct Rotary

دستگاه های خیاطی چرخشی با صنعت ساختمانی بی نظیر و با هدف ایجاد یک ماشین چرخشی طراحی شده است که از هر نظر ممکن است از دستگاه های خالکوبی دیگر برتر باشد. دستگاه تاتو روتاری  Direct Rotor دارای یک بدن شیک و در عین حال عملی است که قدرت و دوام آن را به آن منتقل می کند. هر دستگاه Valor Direct با دست تست شده و توسط تیم TatSoul در خانه تست شده است تا اطمینان حاصل شود که کامل و مناسب است. این دستگاه های قوی، سبک وزن و کاملا متعادل هستند که به صورت درخشان عمل می کنند.

دستگاه تاتو  Vital Machines Coil

ماشین های حیاتی برای بالاترین کیفیت ساخت در صنعت تلاش می کنند، آنها به طور مداوم ماشین های خود را بهبود می بخشند.

با استفاده از این استانداردها، Vital Machines یک خط از دستگاه های تاتو کویل همه کاره ایجاد کرده است که سبک، چابک، قابل تنظیم، قدرتمند، با دوام و قادر به کار با شما در تمام روز است. ماشین های حیاتی در ایالات متحده از آلومینیوم هواپیما ساخته شده اند، و بی نظیرهستند.داخل آنها با بالاترین درجه از فولاد مغناطیسی عایق ساخته شده از کامپوزیت هواپیما بادوام است که ترک خوردن در انها وجود ندارد.

دستگاه تاتو Welker Coil & Rotary

هر دستگاه تاتو دقیق Welker از یک قطعه 1018 فولاد نورد سرد در ماشین آلات پیشرفته Welker ساخته شده است. ماشین های خالکوبی کویل Welker با انتخاب شما از یک “آلیاژ” آبی “یا” اکسید سیاه “ساخته شده اند که هر کدام از آن ها دارای پست های متصل به برنج و پیچ های تماس هستند. Welker علاوه بر دستگاه های کویل خود نیز در حال حاضر ارائه می دهد هر دو دستگاه تاتو دوار و دوار استاندارد قابل تنظیم است.

 

اگر در مورد انواع دستگاه تاتو عکس و توضیحات بیشتری لازم داشتید کافیت در همین پست ینی ( انواع دستگاه تاتو ) کامنت بگذارید ، در اولین فرصت نوعی که لازم دارید توضیحاتی اضافه خواهد شد .

با ما تماس بگیرید

09129614010

23 دیدگاه

به گفتگو بپوندید و نظر خود را به ما بگویید.

انواع دستگاه تاتو 2 – تاتو مرکزیپاسخ
دی 18, 1396 در 3:54 ب.ظ

[…] برای دیدن دستگاه تاتو های بیشتر لطفا کلیک کنید […]

بهترین دستگاه تاتو و میکروپیگمنتیشن – تاتو مرکزیپاسخ
بهمن 1, 1396 در 11:55 ق.ظ

[…] انواع دستگاه تاتو […]

دستگاه تاتو ارزان – خرید دستگاه تاتو ارزان – فروش لوازم مربوط به تاتوپاسخ
تیر 14, 1397 در 7:01 ق.ظ

[…]  انواع دستگاه تاتو : […]

سعیدپاسخ
مرداد 29, 1397 در 3:46 ب.ظ

سلام دستگاه تتو ورساچ کاراییش چطوره میشه روی بدن باهاش تتو انجام داد واینکه سوزنهایی ک دستگاه روتاری دارن بدون سرپلاک هستن و این دستگاه سوزناش با سرپلاکه سوالم اینه انواع سوزن ورساچ رو میشه برای تتو بدن بکار برد ممنون میشم جواب بدین

تاتومرکزیپاسخ
شهریور 7, 1397 در 12:37 ب.ظ
– در پاسخ به: سعید

ورساچه دستگاه های مختلفی دارد. دستگاهی که شما مدنظرتون هست نمیدونم که کدوم مدل از دستگاه ورساچه هست. ولی در کل اگر دستگاه مخصوص بدن باشه سوزن های مخصوص خودش هم داره. برای راهنمایی بیشتر و سفارش محصول مناسب نیازتون با شماره تماس 09129614010 تماس بگیرید یا پیغام دهید.

فاطمهپاسخ
مهر 23, 1397 در 11:02 ق.ظ
– در پاسخ به: تاتومرکزی

سلام من دنبال یه دستگاه هستم که هم قیمتش مناسب باشه هم کاراییش بالا ونسوزه‌.ی چندسالی حداقل کار کنه‌.دستگاه تتو تبلت دار چارمنت مدنظرم هست خواستم بدونم کاراییش چطور هستش وچه مدت میشه رو عمر کاریش حساب کرد.ممنون میشم اگه جواب بدین.باتشکر.

تاتومرکزیپاسخ
بهمن 28, 1397 در 11:58 ق.ظ
– در پاسخ به: فاطمه

چارمنت دستگاه خیلی خوبیه . ولی دستگاه های دگ هم هست اگ تبلت دار میخواید ورساچه بگیرید ک قدرتش خیلی بالتر

شهریور 4, 1397 در 8:16 ق.ظ

با سلام ودرود
من یه دستگاه تتو کارتریجی میخوام که برای لاین قوی باشه و یکی برای سایه ورنگ کردن.وآیا امکان داره که من به دستگاه بگیرم هر سه کار رو خوب جواب بده.لطفا اگر امکان داره چنتا مارک خوب بهم معرفی کنید.قیمتش هم زیاد مهم نیست فقط عالی باشه.با تشکر فراوان

تاتومرکزیپاسخ
شهریور 7, 1397 در 12:34 ب.ظ
– در پاسخ به: Ali

با سلام
برای سایه و رنگ کردن دستگاه روتاری مناسب است. برای لاین زدن هم از گان استفاده می شه معمولا. معمولا از دستگاه گان برای هر دوکار هم استفاده میشه. برای راهنمایی بیشتر و سفارش کالا با شماره 09129604010 تماس بگیرید یا پیغام دهید.

علیپاسخ
شهریور 13, 1397 در 10:03 ب.ظ

سلام دستگاه تاتو macو توضیع ندادین. خوبه دستگاهش؟ من برای تاتو ابرو گرفتم. به نظرتون چطوری. جواب میده؟

تاتومرکزیپاسخ
مهر 9, 1397 در 11:18 ق.ظ
– در پاسخ به: علی

سلام دوست عزیز
دستگاه تاتو مک دستگاه خوبیه به شرطی که اصلش رو تهیه کنید. ما در تاتو مرکزی تمام اجناسی که ارائه میدیم اصل هستن و از بابت کیفیت خیالتون رو راحت میکنیم که توی کار تاتو دیگه دغدغه وسایل تاتو رو نداشته باشید.

محسنپاسخ
شهریور 31, 1397 در 10:16 ق.ظ

با سلام.
بنده تازه میخوام کار تاتو رو شروع کنم. یه دستگاه ارزون قیمت میخواستم برای تمرین مبتدی روی پوست مصنوعی.
چه دستگاهی بگیرم برای نمرین جوابگو هستش.
منتظره پاسختون هستم.
با تشکر…

تاتومرکزیپاسخ
مهر 9, 1397 در 11:08 ق.ظ
– در پاسخ به: محسن

سلام، وقتتون بخیر دوست عزیز
برای تهیه محصول با بخش فروش به شماره 09129614010 تماس بگیرید کامل راهنماییتون میکنن و با توجه به نیازتون محصول مناسب معرفی می کنن

سالارپاسخ
مهر 22, 1397 در 11:11 ب.ظ

سلام من تازه شروع کردم دوتا گان خریدم یکی واسه سایه یکی واسه خط اما هردو کاملا شبیه به همن میشه لطفا تفاوتشونو بگید ممنون میشم ؟و بعد اینکه دستگاه روتاری واسه چه نوع تتویی بکار میره خیلی خیلی ممنونم

تاتومرکزیپاسخ
مهر 23, 1397 در 6:21 ق.ظ
– در پاسخ به: سالار

سلام دوست عزیز
اگر هردو شبیه به هم هستن پس کاربردشونم یکیه دیگه. در کل ما دو نوع دستگاه داریم برای بدن. یکی گان، یکی هم روتاری. گان برای خط انداختن و روتاری برای سایه زدن به کار میره. البته از گان برای سایه زدن هم استفاده می کنن. برای شروع می تونید هر کاری که میخواید با همون گان انجام بدید.

لیلا گروسیپاسخ
آذر 1, 1397 در 8:57 ق.ظ

با سلام خسته نباشید
ببخشید من در حال آموزش تاتو بدن هستم
میخوام دستگاه تهیه کنم
بین دستگاه گان و پن نمیدونم کدوم واقعاً بهتره
ممکنه راهنماییم کنین?
ممنون

تاتومرکزیپاسخ
بهمن 28, 1397 در 11:56 ق.ظ
– در پاسخ به: لیلا گروسی

دوگان خوبه
پن جدید ک نیاز ب ترانس نداره هم خیلی عالیه 09129614010

اسیپاسخ
بهمن 27, 1397 در 3:17 ب.ظ

سلام
خانوم من سالن داره واسه هاشور یه دستگاه سبک و کوچک و خوش رو بهم معرفی کنید لطفا مچ دستش ضعیف هستش و خیلی اذیت میشه

تاتومرکزیپاسخ
بهمن 28, 1397 در 11:51 ق.ظ
– در پاسخ به: اسی

سلام .دستگاه pmd7با قابلیت پیچی و تی

سامیارپاسخ
اسفند 23, 1397 در 8:11 ق.ظ

سلام.وقت بخیر
من تازه شروع به کار کردم.اگر بخوام یه پک کامل لوازم تاتو رو بگیرم که هم کیفیت داشته باشه و هم سبک و خوش دست باشه گان و روتاریش چقدر در میاد؟
و اینکه دو تا گان بگیرم بهتره یا یه گان واسه لتین و یه روتاری واسه شیدینگ و سایه؟
ممنون میشم جواب بدید.

تاتومرکزیپاسخ
فروردین 19, 1398 در 8:26 ق.ظ
– در پاسخ به: سامیار

اگ تنظیما گان بلد باشی برای سایه زدن نیازی به روتاری نداری

مارالپاسخ
اردیبهشت 23, 1398 در 7:56 ق.ظ

سلام ببخشید یه سوال. با دستگاه پن هم میشه هاشور ابرو زد ؟

تاتومرکزیپاسخ
اردیبهشت 30, 1398 در 8:43 ق.ظ
– در پاسخ به: مارال

بله میتونید با پن روتاری برند ایزد ک هم برای صورت هم برای بدن

نظری دهید