انجام میکرودرم ابریژن در خانه

امروزه انجام میکرودرم ابریژن در خانه نوعی دیگر از ده‌ها روش جوان سازی پوست به شمار می‌رود که خانم‌ها از آن بسیار استفاده می‌کنند و جواب قابل قبولی نیز از این طریق بر روی پوست خود دریافت خواهند کرد.  

انجام میکرودرم ابریژن در خانه

  جوان سازی و پاک سازی پوست راه‌هایی با هزینه‌های متفاوتی دارد که میکرودرم ابریژن را می‌توان یکی از آن‌ها نام برد. شما می‌توانید از این طریق تمامی سلول‌های مرده منافذ پوستی خود را از این طریق به راحتی از بین ببرید و پوستی شفاف و سالم داشته باشید. تکنیک میکرودرم ابریژن به گونه‌ای معروف شده است که طرفداران زیادی را در همه سالن‌های آرایشی، سلامتی و بهداشتی جذب خود کرده است. ما در این مقاله سعی داریم تا انجام میکرودرم ابریژن در خانه را به شما عزیزان آموزش دهیم و از فواید و مزایای آن‌ها مطالبی را برایتان به اشتراک بگذاریم. دستگاه میکرودرم ابریژن را از بهترین مارک می‌توانید خریداری کنید و در خانه از آن به صورت مجزا بر روی پوستتان استفاده نمایید. برای تحلیل و بررسی این شیوه مدرن می‌توانید تا پایان مقاله در این وب‌سایت با ما همراه باشید. پس لطفاً ما را دنبال کنید.  

زیبایی و جوان سازی پوست

  این موضوع یک امری کاملاً طبیعی است که هر فردی با توجه به شکل ظاهری که دارد دلش می‌خواهد پوست زیبا و صاف داشته باشد. یکی از مواردی که این روزها خانم‌های جوان و میان‌سال به این موضوع بسیار واکنش خوبی نشان خواهند داد استفاده از میکرودرم ابریژن خواهد بود که انجام میکرودرم ابریژن در خانه باعث شده تا طرفداران زیادی مجذوب این فرایند نوین و پیشرفته در طی چند سال اخیر شوند. رفته‌رفته با پیشرفته شدن روش‌های آرایشی و پاک‌سازی، افراد بدون در نظر گرفتن هزینه راغب به انجام این عملکرد خواهند شد. قطعاً شما هم جزو افرادی هستید که زیبایی و پاک‌سازی پوست از جمله پوست صورت برایتان بسیار مهم و حائز اهمیت است. شما می‌توانید به راحتی در منزل و یا در کلینیک‌های درمانی این کار را انجام دهید و هر از چند گاهی حداقل هر یک ماه به پوست خود رسیدگی کنید و با استفاده از این دستگاه سلول‌های خشک و مرده‌ای که در زیر پوست وجود دارند را از بین ببرید. در ادامه مباحثی که در رابطه با امر به این موضوع به اشتراک گذاشته شده است و اطلاعات وسیع و گسترده‌تری را برایتان مطرح کرده‌ایم تا پاسخ به همه‌ی سؤال‌های شما درباره انجام میکرودرم ابریژن در خانه خواهد بود.   انجام میکرودرم ابریژن در خانه انجام میکرودرم ابریژن در خانه نوعی دیگر از ده‌ها روش جوان سازی پوست به شمار می‌رود که خانم‌ها از آن بسیار استفاده می‌کنند و جواب قابل قبولی نیز از این طریق   

جوان سازی و پاک سازی پوست با انجام میکرودرم ابریژن در خانه

 

میکرودرم ابریژن در مواردی همچون:

 • کم کردن چروک‌های صورت
 • کمتر شدن خط‌های پوست صورت و بدن
 • از بین رفتن آکنه‌های پوستی
 • از بین بردن جای لک و جوش
 • روشن تر شدن پوست
 • زنده کردن سلول‌های پوست جهت شادابی

  مطلبی درباره تاتو نیز برای شما عزیزان آورده ایم.  

جوان سازی پوست در خانه

  در این موارد بسیار کارآمد و تأثیرگذار خواهد بود. در اکثر مواقع خانم‌ها از میکرودرم ابریژن برای زیبایی و پاک‌سازی پوست صورت خود استفاده می‌کنند و کمتر کسی به دنبال جوان سازی پوست در دیگر نقاط بدن است و امروزه این مورد بیشتر از مابقی مشاهده خواهد شد. دیگر نیازی نیست که مدت زمان‌های طولانی را در سالن‌های آرایشی به انتظار بایستید و یا وقت خود را در این مجموعه صرف نمایید شما می‌توانید با انجام میکرودرم ابریژن در خانه به راحتی پوستی سالم و جوان داشته باشید و در هر زمان و وقتی که دلخواهتان است به سلامت پوست خود برسید.  

روش انجام جوان سازی پوست با میکرودرم ابریژن

  در این فرایند از ذرات ریز گرانول‌های کریستالی که به شکل دایره یا کروی هستند و آلومینیوم‌های سفید و بی رنگ که حالت‌ها و اندازه‌های ریز در ابعاد مختلفی هستند استفاده خواهد شد. گرانول‌ها دارای لبه‌هایی هستند که این لبه‌ها بر روی سطح پوست اثر خواهد کرد و با کشیده شدن بر روی پوست، باعث ایجاد پوستی صاف و شفاف خواهد شد. با انجام این عملکرد شما پوستی صاف و شفاف خواهید داشت. تأثیرگذاری این دستگاه به گونه‌ای است که پس از انجام، شما بلافاصله با درخشندگی و شفافیت پوست خود مواجه خواهید شد و احساس سبکی را به راحتی حس خواهید کرد. گرانول‌ها تأثیرگذاری بالایی در از بین بردن سلول‌ها دارند و پاک‌سازی پوست را به مراتب هر بار بهتر از سری قبل انجام می‌دهند.  

روش‌های انجام میکرودرم ابریژن در خانه

  برای انجام میکرودرم ابریژن در خانه دو روش وجود دارد که شما می‌توانید هر دو مورد را به شکلی کاملاً ساده در منزل انجام دهید بدون ایجاد هیچ گونه آسیب و یا مشکل و عوارضی بروی سطح پوست. در روش اول که بسیار ساده و آسان است استفاده از کرم‌های میکرودرم ابریژن است که اکثر خانم‌ها از آن برای پاک‌سازی و مراقبت از پوست خود استفاده خواهند کرد؛ و در روش دوم نیز دستگاه میکرودرم ابریژن خواهد بود. با تهیه دستگاه میکرودرم می‌توانید با انجام میکرودرم ابریژن در خانه در مدت زمان بسیار کم از تمیزی و شفافیت پوست خود بهره ببرید. هم در روش اول یعنی کرم‌ها و هم در استفاده از دستگاه از نوعی کریستال مخصوص و کوچک استفاده نمایید که اغلب در فروشگاه‌های معتبر و یا داروخانه‌ها تهیه کنید. همچنین برای دریافت این دو فرایند شما می‌توانید به صورت اینترنتی نیز از سایت‌های معتبر ثبت و سفارش خود را به اشتراک بگذارید.   انجام میکرودرم ابریژن در خانه انجام میکرودرم ابریژن در خانه نوعی دیگر از ده‌ها روش جوان سازی پوست به شمار می‌رود که خانم‌ها از آن بسیار استفاده می‌کنند و جواب قابل قبولی نیز از این طریق  

کرم‌ها و انواع اسکراب‌هایی که در هنگام انجام میکرودرم ابریژن در خانه باید از آن‌ها استفاده کرد

  کرم‌های میکرودرم ابریژن به گونه‌ای ساخته شده‌اند که می‌توانید در هر قسمت از بدن از آن‌ها استفاده کنید. کرم‌های ابریژن بدن نیز به شکل‌هایی هستند که چندان مناسب برای صورت و یا قسمت‌های حساس نخواهند بود. انواع تمامی کرم‌های میکرودرم ابریژن کریستالی با تمامی کرم‌های اسکراب و دیگر تمیزکننده‌های پوستی متفاوت هستند. این اسکراب ها که دارای ذرات ریز شن مانند و ماسه‌ای، کریستال‌های ریز، حاوی ذرات نمک و دیگر مواد کریستالی هستند. مدل‌ها و مارک و برندهای متنوعی از کرم‌های مخصوص میکرودرم ابریژن را در سایت‌های اینترنتی، فروشگاه‌ها و یا داروخانه‌ها مشاهده خواهید کرد. شما باید قبل از اقدام به خرید این کرم‌ها از آن‌ها آشنایی کامل داشته باشید و زیرا اغلب این کرم‌های تولید شده دارای مواد شیمیایی هستند که ممکن است آسیب‌ها و یا مضراتی برای قسمت‌های حساس پوست داشته باشد.  

دستگاه‌های مناسب انجام میکرودرم ابریژن در خانه

  دستگاه‌های میکرودرم ابریژن در خانه، امروزه به صورت جامع‌تری در اختیار شما قرار خواهد گرفت زیرا به دلیل استقبال زیاد از این دستگاه‌ها و کیفیت بالای کار آن‌ها تولید و فروش آن‌ها بسیار زیاد شده است.

دستگاه‌های میکرودرم ابریژن کریستالی از سبک معمولی به شیوه‌های زیر دسته بندی خواهند شد:

 • وجود یک اهرم قوی نصب شده بر روی دستگاه که به راحتی بر روی سطح پوست صورت در حال گردش است.
 • یک وسیله یا تیوپ که به حالت قلم و یا استوانه و ایستاده که به راحتی در دست قرار می‌گیرد.
 • وجود پمپ قوی و کوچک که دارای فشار بسیاری است دانه‌ها و ذرات مواد کریستالی را بر روی پوست صورت و یا بدن می‌غلتاند.
 • و در آخر ملزم و احتیاج به یک مکنده که ذرات و سلول‌های مرده پوست را از بین ببرد تا پوستی شفاف برایتان رقم بزند.

دستگاه میکرودرم ابریژن در اندازه‌های مختلف در بازار عرضه خواهند شد که از نظر قیمتی با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند و به صرفه تر نیز هستند. شانه و یا برس های یک دستی که در زیر این دستگاه‌ها وجود دارد اهمیت استفاده از کار را بسیار بالا خواهند برد. دستگاه نوتروجینا و اولی پراکس را می‌توان از مهم‌ترین دستگاه‌ها و برندهای انجام میکرودرم ابریژن در خانه دانست.   مقاله مرتبط: بهبود پوست مرده با میکرودرم ابریژن  

تفاوت انجام میکرودرم ابریژن در خانه و در کلینیک‌ها و سالن‌های آرایشی

  دستگاه‌های میکرودرم ام دی و میکرودرم ابریژن دو دستگاه پیشرفته ای است که بهترین عملکرد را از خود به نمایش خواهند گذاشت. این دستگاه‌ها اغلب در خانه مورد استفاده خانم‌ها قرار می‌گیرند اما توجه به این امر ضروری است که بدانید مکش این دستگاه‌ها نسبت به میکرودرم ابریژن در سالن‌های آرایشی و یا مراکز درمانی بهداشتی بسیار کمتر خواهد بود. شما در کلینیک‌ها توسط تکنسین‌های ماهر می‌توانید سطح پوست را تا اندازه دلخواه و مورد نظر پاک‌سازی نمایید و تکنسین‌ها با توجه به تجربه‌ای که در این زمینه دارند عمق مورد نظر را مورد بررسی خود قرار خواهند داد. اگر می‌خواهید میکرودرم ابریژن را به صورت شیمیایی و یا نیمه شیمیایی انجام دهید میکروپیل بهترین گزینه یاد شده خواهد بود که در کلینیک‌ها به راحتی برایتان انجام داده می‌شوند. زمانی که این فرایند را بر روی پوست صورت و یا بدن انجام می‌دهید سلول‌های مرده در زیر پوست توسط مواد این دستگاه‌ها با مکشی قوی کشیده خواهند شد و باعث جوان سازی پوست صورت می‌شود و سلول‌های مرده جای خود را به سلول‌های زنده خواهند داد. انجام میکرودرم ابریژن در خانه انجام میکرودرم ابریژن در خانه نوعی دیگر از ده‌ها روش جوان سازی پوست به شمار می‌رود که خانم‌ها از آن بسیار استفاده می‌کنند و جواب قابل قبولی نیز از این طریق

مقدار قابل استفاده میکرودرم ابریژن

  بسیاری از خانم‌ها تصور فرضی‌شان بر این است که برای پاک‌سازی پوست لازم است هر روز و یا زود به زود این عملکرد را بر روی پوست خود انجام دهند که یک تصور کاملاً اشتباه خواهد بود. انجام میکرودرم ابریژن در خانه به این منظور نمی‌باشد که در هر زمانی که دلتان می‌خواهد این فرایند را انجام دهید بلکه استفاده بیش از حد نیز باعث خواهد شد تا آسیب‌هایی به صورت و پوست وارد شود. انجام میکرودرم به صورت پیوسته و یا خیلی عمیق با مضراتی همچون: حساسیت‌ها، قرمزی و التهاب، سوزش و یا … همراه باشد. به توصیه پزشکان و تکنسین‌های معتبر بهتر است بدانید که انجام میکرودرم ابریژن در خانه در هفته بیشتر از یک مرتبه اصلاً توصیه نخواهد شد و سپس رفته‌رفته می‌توانید به مدت فاصله زمانی ۴ و یا ۵ هفته فاصله بیندازید.  

محدودیت سن در انجام میکرودرم ابریژن در خانه

  توصیه کلی بر این است که محدودیت سنی برای انجام پاک‌سازی در خانه و یا حتی در مراکز آرایشی و بهداشتی در نظر گرفته نشده است؛ اما با رعایت اصولی بهتر است به سلامت خود بیندیشید و افراد در سن خیلی پایین و یا خانم‌هایی با سن بالغ بر ۶۵ سال خیلی نباید این عمل و فرایند پاک‌سازی را به طور متداول انجام دهند زیرا به دلیل حساسیت‌های پوستی در سنین خیلی پایین و یا خیلی بالا مناسب نخواهد بود.  

دانستن نکات مهم میکرودرم ابریژن در خانه

 

 • میکرودرم ابریژن با درم ابریژن کاملاً متفاوت است و باید فرق این دو را از هم تشخیص دهید تا به دلیل عدم اطلاع دچار اشتباه نشوید. درم ابریژن نوعی جراحی سطحی خواهد بود که شیوه‌ای کاملاً متفاوت از میکرودرم ابریژن است. اغلب افرادی که قصد دارند چروک‌های زیاد خود را از بین ببرند و یا پوستی پر از لک‌ها و آکنه دارند می‌توانند از درم ابریژن که یک به صورت بی‌هوشی کامل است استفاده نمایند.
 • دانستن این نکته بسیار ضروری است که در حین انجام میکرودرم ابریژن در خانه از مواد کریستالی این دستگاه به شدت در برابر اجزای صورت خود مراقبت نمایید؛ زیرا ممکن است که این ذرات وارد گوش، بینی، چشم، دهان و… شود.

از نکات مهم دیگر :

 • دانستن این موضوع بسیار حائز اهمیت است و لازم است بدانید که قبل از انجام هر فرایند پوستی باید با آگاهی کامل و مشاوره از افراد و تکنسین‌ها کسب اطلاعات نمایید؛ زیرا پوست در هر قسمت از بدن که باشد بسیار دارای اهمیت است و اکثر افراد دارای پوست حساسی می‌باشند که بدون داشتن اطلاعات و دانشی با استفاده از آن‌ها عوارضی را برای شما در پی خواهند داشت که موجب زیان برای پوست خواهد بود. پس شما قبل از انجام و اقدام هر روشی برای پوست باید همه جهات را مورد بررسی قرار دهید و سپس اقدام به انجام آن روش کنید.

  در پایان مقاله ای متنوع با عنوان میکرودرم ابریژن برای قوزک پا مطالعه نمایید.   انجام میکرودرم ابریژن در خانه انجام میکرودرم ابریژن در خانه نوعی دیگر از ده‌ها روش جوان سازی پوست به شمار می‌رود که خانم‌ها از آن بسیار استفاده می‌کنند و جواب قابل قبولی نیز از این طریق

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  فروشگاه بر اساس گروه