از مزوتراپی چه میدانید

مزوتراپی استفاده از دوزهای کم دارو با تزریق‌های مکرر، در ناحیه مورد نظر است. اطلاعاتی در مورد مزوتراپی باعث میشود تا در این روش سوزن‌های ظریفی در بافت فرو کنند که باعث تحریک فرآیندهایی می‌شود که به ترمیم کمک می‌کنند البته این مورد با طب سوزنی کاملاً متفاوت است. این روش امروز در درمان لک و جوان‌سازی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد که به آن تکنیک درمارولینگ ( استفاده از رول‌هایی روی پوست )‌ می‌گویند. اما در مزوتراپی بدون سوزن از امواج RF برای جذب مواد توسط پوست کمک می‌گیرند و بدون استفاده از سوزن مواد به بافت نفوذ داده می‌شود.      

اطلاعاتی در مورد مزوتراپی

مزوتراپی در واقع یک تکنیک و روش استفاده از داروست که برای درمان موضعی ابداع شده و برای درمان بیماری‌های عمومی و کل بدن به کار نمی‌رود. با توجه به محل مورد درمان و داروی خاص موارد استفاده آن با توجه به نتایج مؤثر و عوارض ناچیز مزوتراپی تاکنون کاربردهای متعددی برای این تکنیک شناخته شده و روز به روز به کاربردهای آن اضافه می‌شود.  

بازگشت دوباره موهای ریخته شده :

در درمان ریزش مو به وسیله این تکنیک، دارویی که بیمار باید به صورت خوراکی مصرف کند، به صورت موضعی و در محل مورد نظر به فولیکول‌های مو تزریق می‌شود. در ریزش موی هورمونی و ریزش موی آقایان چون عامل این بیماری برای همیشه باقی می‌ماند و از بین نمی‌رود. در این افراد از روش مزوتراپی به عنوان روش کمکی در کنار دیگر روش‌های درمانی می‌توان کمک گرفت. ولی در ریزش مو ناشی از رژیم طولانی مدت یا اعمال جراحی که جذب دارو مختل می‌شود ( مثل جراحی روده که بخشی از روده را از مسیر جذب خارج می‌کنند و به همین علت بعد از مدتی دچار کمبود ویتامین به علت عدم جذب می‌شوند و از راه خوراکی قابل جبران نیست )‌ مزوتراپی می‌تواند به این دسته از بیماران کمک بسیار زیادی در جلوگیری از ریزش مو بکند چون علت به وجود آورنده ریزش مو قابل درمان است.     اطلاعاتی در مورد مزوتراپی  

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟