ابروهای پرتر با میکروبلیدینگ

ابروها در صورت تأثیر زیادی در زیبایی دارد؛ با دستکاری ابرو رفته رفته موهای آن نازک‌تر و شکننده‌تر می‌شود، همه به دنبال روشی برای پر کردن ابروها می‌باشند؛ امروزه ابروهای پرتر با میکروبلیدینگ امکان پذیر است.  

ابروهای پرتر با میکروبلیدینگ

  امروزه خانم‌ها در سن‌های مختلف برای زیبایی صورت خود از هیچ کاری دریغ نخواهند کرد و هر شیوه نوینی را برای بهتر نشان دادن خود بر روی صورتشان به عمل خواهند آورد. میکروبلیدینگ نامی است آشنا که این روزها قاعدتاً زیاد آن را در سالن‌های آرایشی معتبر و بزرگ شنیده‌اید. ابرو یکی از اصلی‌ترین اجزای صورت است که با پرتر بودن می‌تواند نصف زیبایی صورت یک زن را تکمیل کند، بسیارند افرادی که از کم پشت بودن ابروهای خود ناراضی‌اند و همیشه از این موضوع رنج می‌برند. امروزه با روی کار آمدن میکروبلیدینگ، باعث شده تا تحول عظیمی در زیبایی صورت زنان رخ دهد و خانم‌های جوانی که زیبایی صورت و از جمله ابرو بسیار برایشان مهم است برای ابروهای پرتر با میکروبلیدینگ به سالن‌های آرایشی مراجعه کنند و با دریافت کسب اطلاعاتی در این زمینه ابروهای خود را با این روش پرتر و جذاب‌تر نشان دهند. شایان است که بدانید این متود بسیار عملکرد مثبتی را به همراه داشته است و این روزها استقبال بسیار خوبی از آن شده و خانم‌های زیادی را راغب به انجام پرتر کردن ابرو با میکروبلیدینگ کرده است. شاید برایتان سؤال باشد، بدانید که میکروبلیدینگ چیست و یا چگونه باعث پرتر نشان دادن ابروها خواهد شد؟! هدف ما در این مقاله نشان دادن ارائه خدمات میکروبلیدینگ، فواید آن و نحوه عملکرد آن‌ها است به همین جهت در این راستا، مطالبی را برایتان به اختصار تهیه کرده‌ایم تا شما آشنایی کاملی با این روش مدرن که امروزه بسیار پر طرفدار است داشته باشید.ابروهای پرتر با میکروبلیدینگ ابروهای پرتر با میکروبلیدینگ ؛ ممکن است که پس از این عمل ابروهای شما به رنگ کاملاً تیره در بیاید که نگرانی در این رابطه وجود نخواهد داشت.

آشنایی با میکروبلیدینگ ابرو

  دیگر نیازی نیست که زمان‌های زیادی را صرف سایه زدن، مداد ابرو و یا ژل‌های مختلف برای پرتر نشان دادن ابرو کنید. اگر از ابروهای نازک و کم حجم خود رنج می‌برید دیگر احتیاجی به این موارد نخواهد بود شما می‌توانید برای مدت زمان به نسبت طولانی ابروهای پر و یک دست داشته باشید. ابروهای پرتر با میکروبلیدینگ زیبایی شما را تضمین خواهد کرد. لازم است بدانید که این روش مدرن به صورت دائمی بر روی صورتتان نخواهد بود بلکه پس از طی مدت زمانی محو خواهد شد و شما در صورت تمایل می‌توانید مجدداً آن را سر موعد ترمیم کنید تا دوباره به حالت اولیه باز گردد. در سالیان پیشین تاتو ابرو بسیار پر طرفدار بوده اما به دلیل دائمی بودن به مذاق کسی خوش نیامده است بلکه با پیشرفت روز افزون رفته رفته انسان با عوامل جدیدتری آشنا خواهد شد. یکی از مزیت‌های میکروبلیدینگ حالت طبیعی و عدم دائمی بودن آن‌ها است. اگر می‌خواهید صورت جذاب‌تر و جدیدتری را داشته باشید توصیه ما به شما، پرتر کردن ابروها با استفاده از دستگاه میکروبلیدینگ خواهد بود. ابروهای پرتر با میکروبلیدینگ سبب شده تا این روزها همه افراد از این شیوه برای زیبایی خود استفاده کنند و نتایج حاصل شده از این عمل نشان داده است که حداکثر افراد راضی از انجام این عمل هستند و برایشان بسیار خوشایند بوده است‌.  

میکروبلیدینگ ابرو

  به واقع می‌توان گفت که ابرو یکی از بخش‌های اصلی صورت به حساب می‌آید. به همین دلیل راه‌های زیادی برای بهتر نشان دادن آن‌ها وجود خواهد داشت، برای اینکه ابروهای زیباتر، پرتر و یک دست تری داشته باشید می‌توانید از میکروبلیدینگ استفاده کنید. ابروهای پرتر با میکروبلیدینگ این روزها سبب شده تا خانم‌ها اعتماد به نفس از دست رفته خود را در این حیطه دوباره به دست آورند. نظر برخی از افراد بر این است که میکروبلیدینگ در اصطلاح یک نوع کار نقاشی شده خواهد بود اما در واقع این طور نیست بلکه یک چیز ورای تصور شما خواهد بود. ابروهای پرتر با میکروبلیدینگ همچون موهای طبیعی ابرو به نظر خواهند رسید و یک جلوه طبیعی را از خود به نمایش خواهد گذاشت.   ابروهای پرتر با میکروبلیدینگ ابروهای پرتر با میکروبلیدینگ ؛ ممکن است که پس از این عمل ابروهای شما به رنگ کاملاً تیره در بیاید که نگرانی در این رابطه وجود نخواهد داشت.

پرتر شدن ابروها و طبیعی شدن آن‌ها با میکروبلیدینگ

   شما برای این‌که ابروهای یک دستی داشته باشید و آن را پرتر نشان دهید می‌توانید میکروبلیدینگ انجام دهید. این روش نسبت به سایر موارد بسیار طبیعی‌تر جلوه خواهد کرد خط‌های ریز و پیوسته‌ای که توسط سوزن‌ها بر روی سطح پوست ایجاد می‌شود منظره‌ای طبیعی‌تری را به نمایش خواهد گذاشت. هر چه جوهر ریخته شده و رنگ‌دانه‌ها بیشتر باشد زیبایی و کار عملکرد میکروبلیدینگ کمتر خواهد بود. یک تکنسین ماهر و با تجربه خودش از میزان رنگ‌دانه و یا ترکیب رنگ آن‌ها اطلاع دارد تا ابروهای طبیعی را به شما هدیه دهد.  

آشنایی با دستگاه میکروبلیدینگ

  میکروبلیدینگ را می‌توانید، روشی به نسبت نیمه دائمی دانست، دستگاهی که برای این عملکرد استفاده خواهد شد در مدل‌های مختلف می‌توانید مشاهده کنید؛ اما بهترین و پرکاربردترین آن‌ها به شکل نوعی قلم است که تعدادی سوزن در اندازه‌های یکسان و بسیار ریز بر روی آن‌ها نصب خواهد بود. برخلاف عقیده و تصور برخی از افراد، تصورشان بر این است که این سوزن‌ها و یا این شیوه با درد همراه است عملاً غلط خواهد بود؛ زیرا این سوزن‌ها هیچ گونه درد و یا آسیبی را برای پوست به همراه نخواهد داشت حتی پوست‌هایی که بسیار حساس و آسیب پذیر هستند. این سوزن‌ها با فرو رفتن مداوم در منافذ پوست و عملکرد سریعی که دارند دردی را از خود به جا نخواهند گذاشت. ابروهای پرتر با میکروبلیدینگ را می‌توانید این روزها بر چهره بسیاری از افراد مشاهده کنید و خودتان از نزدیک ببینید. این دستگاه به شکلی پیشرفته خط‌های بسیار نازکی همانند تارهای ابرو در لابه لای ابروهای شما به وجود خواهد آورد و با استفاده از رنگ‌دانه‌های مختلف که متناسب با ابروهای شما است در زیر پوست تزریق می‌کنند. پخش این رنگ‌دانه‌ها در زیر پوست حالت و شکل زیبایی را به وجود خواهد آورد. شما می‌توانید از این طریق ابروهای زیبا تر و یک دستی را در حالت صورت خود داشته باشید. در ادامه مطالب جهت آشنایی بیشتر با ما همراه باشید.   مقاله ای مرتبط : پر کردن ابروها با میکروبلیدینگ   ابروهای پرتر با میکروبلیدینگ ابروهای پرتر با میکروبلیدینگ ؛ ممکن است که پس از این عمل ابروهای شما به رنگ کاملاً تیره در بیاید که نگرانی در این رابطه وجود نخواهد داشت.

موارد مهمی که قبل از میکروبلیدینگ ابرو باید به آن‌ها توجه کرد

  موارد مهمی که قبل از انجام عمل میکروبلیدینگ باید به آن‌ها توجه شود و بسیار حائز اهمیت است عبارت‌اند از:

 • انجام عمل هرگونه ورزش‌های سنگین و سبک ممنوع است.
 • قبل از مراجعه به کلینیک و یا سالن‌های آرایشی و بهداشتی برای ابروهای پرتر با میکروبلیدینگ مستقیماً زیر نور آفتاب قرار نگیرید.
 • برخی از داروهایی که قبل از انجام این فرایند نباید مصرف کنید و به دستور پزشک کاملاً غدغن است عبارنند از: آسپرین، ویتامین ای و ایبوپروفن از معروف‌ترین داروهایی هستند که حتماً باید رعایت شود.
 • مواد کافئین داری همچون قهوه، نسکافه و… مصرف نشود تا زیانی برای شما وجود نداشته باشد.
 • رنگ نکردن آبروها یکی دیگر از عواملی است که باید به آن‌ها بسیار توجه شود؛ و سعی کنید قبل از میکروبلیدینگ ابروهایتان را رنگ نکنید.
 • و در آخر مهم‌ترین چیزی که هر شخص باید بداند این است که در مدت دوران قاعدگی هرگز به این مراکز مراجعه نکنید زیرا ممکن است آسیب‌ها و حساسیت‌هایی را با خود به همراه داشته باشد.

رعایت این موارد قبل از میکروبلیدینگ ابرو بسیار مهم است. شما با رعایت و اصول این چند مورد می‌توانید به راحتی و با خیالی آسوده به زیبایی ابروهای خود بپردازید.  

موارد مهمی که بعد از انجام میکروبلیدینگ باید به آن‌ها توجه کرد

  همان طور که قبل از انجام میکروبلیدینگ به مواردی باید توجه کرد پس از آن هم مواردی وجود دارد که شما ملزم به دانستن آن‌ها هستید و باید تک‌تک موارد گفته شده را بر طبق اصول خود از همه جهات رعایت کنید. مراقبت هایی که بعد از میکروبلیدینگ باید به آن‌ها توجه داشت باعث خواهد شد تا از آسیب‌های احتمالی پوستی جلوگیری شود پس در ادامه با مطالعه مطالب مراقبت‌ها و موارد مهم را در رابطه با میکروبلیدینگ بیشتر بدانید.

 • یک سرم نمکی از داروخانه تهیه کنید و اطراف ابروهایتان را پس از فرایند با استفاده از یک پنبه و سرم تمیز کنید.
 • پس از انجام این عملیات تکنسین‌ها کرم‌ها و پمادهایی را تجویز خواهند کرد که لازم است حتماً به طور متداول از آن‌ها استفاده کنید.
 • لازم است بدانید که ابروهایتان را آب نزنید و یا از عرق کردن صورتتان جلوگیری کنید تا مانع از رسیدن به ابروهایتان شود.
 • ابروهای پرتر با میکروبلیدینگ ؛ ممکن است که پس از این عمل ابروهای شما به رنگ کاملاً تیره در بیاید که نگرانی در این رابطه وجود نخواهد داشت؛ زیرا ابروها پس از گذشت چند ساعت رفته رفته بسیار تیره‌تر خواهد شد و حداکثر تا ۴۰ درصد از حالت تیرگی در خواهد آمد.
 • بعد از میکروبلیدینگ استحمام نکنید. همان‌طور که در بالا اشاره شد نفوذ آب به پوست ابرو و آن ناحیه غدغن است.

رعایت و مراقبت از ابروها مستلزم احتیاط است. پس حتماً به آن‌ها توجه شود تا از هرگونه احتمالاتی جلوگیری شود.  width=”1600″]ابروهای پرتر با میکروبلیدینگ ابروهای پرتر با میکروبلیدینگ ؛ ممکن است که پس از این عمل ابروهای شما به رنگ کاملاً تیره در بیاید که نگرانی در این رابطه وجود نخواهد داشت.

هزینه میکروبلیدینگ ابرو

  به دلیل دائمی نبودن و کیفیت بهتر از میکروپیگمنتیشن هزینه به نسبت کمتری نیز دارد. میکروبلیدینگ با توجه به کارکردی که بر روی ابروها دارد هزینه‌ای در نظر گرفته خواهد شد. سبک طراحی‌ها بر روی ابروها با یکدیگر بسیار متفاوت خواهد بود و با توجه به همین تفاوت‌ها نرخی معین و کاملاً مقرون به صرفه تعیین خواهد شد.  

ابروهای پرتر با میکروبلیدینگ و مدت زمان ماندگاری

  میکروبلیدینگ برخلاف سایر روش‌ها تزریقی عمیق بر روی پوست برجا نخواهد گذاشت بلکه با روشی سطحی این عمل انجام می‌شود و همین سطحی بودن رنگ‌دانه‌ها باعث خواهد شد که ماندگاری کمتری داشته باشد و شما می‌توانید طی مدت زمانی تغییر حالت دهید و یا ابروهایتان را به حالت اولیه در بیاورید پس نگرانی از جانب ماندگاری طولانی مدت ابروهای پرتر با میکروبلیدینگ نداشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در خصوص رنگ ابروها و یا مدت زمان ماندگاری آن‌ها می‌توانید در سالن‌های میکاپ از تکنسین‌ها اطلاعات بگیرید.   مطلبی با عنوان میکروبلیدینگ خط چشم را نیز برای شما دوستان آورده ایم. ابروهای پرتر با میکروبلیدینگ ابروهای پرتر با میکروبلیدینگ ؛ ممکن است که پس از این عمل ابروهای شما به رنگ کاملاً تیره در بیاید که نگرانی در این رابطه وجود نخواهد داشت.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟