همانطور که همه دوستان میدانند عده ای از دوستان بنا به دلایلی سعی در پاک کردن تاتوهای قدیمی دارند این تاتوها ممکن است بد رنگ یا بد حالت یا تغییر مد زیبایی در صورت ایجاد نکنند و شکل آزار دهنده داشته باشند. اولین کاری که به ذهن خطور میکرد کاور قسمتهایی از ابرو یا خط چشم بود که متأسفانه با رنگ بژ نزدیک به پوست مراجعه کننده انجام میشد و نتیجۀ آن پدیدار شدن ابرویی با دو دم میشد که یکی از آنها به رنگ کرم یا سفید بود. ونه تنها اشکال ابروی قبلی رو بر طرف نمیکرد بلکه یک مشکل به مشکل قبلی اضافه میشد. متأسفانه یکی دیگر از معایب این کار این است که لیزر روی رنگ بژ تأثیری نداشته و در بعضی موارد باعث بدتر شدن آن هم میشود. بهترین روش ریموور تاتو برای قسمتهای نامتعارف ابرو در درجه اول لیزر و در درجه دوم استفاده از ریموورهای مناسب توسط شخصی که در این کار تبحر لازم را داراست میباشد. در کل پاک کردن تاتوهای قدیمی به دو صورت کار میکنیم.

آموزش پاک کردن تاتوهای قدیمی

۱ _  تزریق ریموور توسط کارتریج مناسب به محل مورد نظر ۲ _  ایجاد خراش در ناحیه و بعد مالیدن ریموور به ناحیه

تزریق ریموور :

این ریموورها خیلی اسیدی نیستند و بافت پوست را خیلی تخریب نمیکنند و با سیستم اثرگذاری روی مولکولهای رنگ تأثیرگذارند و لازمه رسیدن به نتیجه مطلوب در آنها تکرار در فواصل زمانی معین میباشد. بدین ترتیب که ابتدا کارتریج را در محلول فرو برده و ابتدا بصورت ضربه ای محل را خراش میدهیم و ۵ دقیقه مکث و محل را با کلرور سدیم پاک میکنیم و کارتریج را در محلول فرو برده و با عمق بیشتر بصورت دورانی کار میکنیم و ۵ دقیقه مکث بعد از پاک کردن محل کارتریج در محلول فرو برده و اینبار بصورت پرتابی به سمت بیرون و ۵ دقیقه مکث

نکته مهم :

بعد از هر مرحله خونابه داخل کارتریج کاملاً تخلیه شود این کار فقط تا دو مرحله تکرار شود. مدت مکث حتماً حتماً رعایت شود.

نوع دوم کار با ریموور :

این نوع ریموورها بعلت قوی بودن نباید تزریق شوند در صورت تزریق مستقیم خوردگی بافت باعث ایجاد اسکار خواهد شد و در موارد زیاد عفونت و التهاب زیادی تولید خواهد کرد. پس ابتدا ناحیه مورد نظر را بصورت رفت و برگشتی کاملاً زخم کرده و بخون میندازیم وسپس با سواپ مواد را دورانی روی ناحیه مورد نظر میمالیم و دفعات مجاز انجام اینکار دو مرحله میباشد. بعلت قوی بودن مواد نتیجه مطلوب زودتر حاصل خواهد شد. دوستان توجه کنند هر ریمووری دستور کار خاص خودش را دارا میباشد به نحوه کار و دستور العمل شرکت سازنده توجه فرمایید.

مراقبتهای لازم بعد از ریموو

مراقبتهای بعد از ریموو حایز اهمیت زیادی هستند. از سه پماد کالاندولا، تترا سایکلین، بتامتازون به اندازه یک نخود سینرژی میکنیم و بمدت سه روز روی محل زخم شده قرار میدهیم، در طی سه روز شستشو با آب گرم و صابون بلامانع است ولی بلافاصله از ترکیب سه پماد استفاده شود. بعد از سه روز تا یکماه از پماد ترمیم کننده بصورت یک لایه روی محل زخم استفاده شود.    

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟