آموزش میکرونیدلینگ

آموزش میکرونیدلینگ

آموزش میکرونیلدینگ:  میکرونیلدینگ یکی از جدیدترین و بهترین روش ها برای درمان آسیب های پوستی و جوان سازی و بازسازی پوست می باشد. از بین روش های تقریبا جدید برای جوان سازی پوست ، روش میکرونیدلینگ با تحریک پوست به کلاژن سازی ، تائیرات خوب و مثبتی را روی پوست افراد می گذارد.

روش انجام میکرونیدلینگ:

در این روش پوست شما توسط دستگاهی که روی آن تعدادی سوزن های بسیار ریز تعبیه شده است، مورد اصابت قرار می گیرد. این دستگاه ها انواع مختلفی دارند. بعضی از آن ها ساده و بعضی به صورت غلتک می باشند و در قسمت سر دستگاه سوزن ها قرار گرفته شده اند ، که البته کارایی اسن دستگاه ها با هم تفاوتی ندارند. روش کار بدین صورت است که ، این دستگاه ها روی پوست بیمار حرکت می کنند و زخم و خراش های بسیار ریز و کوچک و البته سطحی را روی پوست ایجاد می کند. به عبارتی در این روش عمدا پوست را تخریب می کنند تا سیستم دفاعی بدن به طور خودکار اقدام به بازسازی دوباره و تولید کلاژن و الاستین کند. دکتران معمولا در حین انجام کار ، سرم ها و مواد دارویی و درمانی مخصوص را بر روی پوست بیمار می ریزند تا پوست به صورت طبیعی آن ها را جذب کند . در حین انجام میکرونیدلینگ هیچ گونه تزریقی به زیر پوست بیمار صورت نمیگیرد.

 

دوره درمان روش میکرونیدلینگ:

اصولا پوست اشخاص متفاوت است . معمولا طول درمان این روش بین ۳ تا نهایتا ۱ هفته است. بعد از انجام میکرونیدلینگ پوست بیمار ، فقط دارای خراش ها و قرمزی های ناشی از ضربات سوزن است و هیچگونه کبودی یا ورم ندارد.  

هزینه روش درمان با میکرونیدلینگ:

بسته به کلینیک و پزشکی که انتخاب میکنید هزینه ها متغیر است. ولی رنج طبیعی آن بین ۲۰۰ تا ۴۰۰ هزارتومان می باشد.    

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟