آموزش استفاده از ریموور تاتو

در این نوشتار اطلاعاتی در رابطه با آموزش استفاده از ریموور تاتو در اختیارتان خواهیم گذاشت.

 

آموزش استفاده از ریموور تاتو

۱- بعد از پاک کردن بی حسی با سوزن سه سر گرد یا پنج سر گرد سطح پوست را به اندازه ۵ میل خراش میدهیم تا محفظه های پوست باز شود.

۲- سپس با سوزن یک سر مواد به صورت دورانی یا ضربه ای وارد پوست میشود. لازم به ذکر است که عمق سوزن باید بین ۵/۱ تا ۵/۲ میل باشد. و هر قسمتی که سوزن قرار است وارد پوست شود باید یک قطره از مواد ریموور تاتو برداشته شود. آموزش استفاده از ریموور تاتو

۳- در این مرحله سوزن یک سر را از دستگاه برمیداریم و سوزن سه سر گرد روی دستگاه قرار میدهیم اینبار مواد  ریموور تاتو را به صورت توپر وارد پوست میکنیم. مجدد عمق سوزن باید ۵/۱ تا ۵/۲ میل باشد.  

۴- بعد از این مرحله با پد آغشته به سرم شستشو آن ناحیه پاک میشود و با میکروبراش مواد را به صورت خمیر دندانی روی ناحیه ای که ریموور شده قرار میدهیم و ۳۰ دقیقه مکث میکنیم و سپس با پد آغشته به سرم شستشو سطح را پاک میکنیم. ۵- بعد از آن از پماد زینک اکساید، پماد ضد التهاب و آنتی بیوتیک به مدت ۷۲ ساعت حداقل روزی یک بار از این سه پماد استفاده میشود.

 

موارد منع بعد از انجام ریموور تاتو

 

۱. در مدت ۷۲ ساعت به هیچ عنوان آب به پوست نباید بخورد. 

۲. بعد از ۴۸ ساعت که از ریموور تاتو کردن گذشت باید مجدد به تاتوکار مراجعه شود تا ناحیه ریموو شده کاملا چک شود.

۳. بعد کافی است با میکرو براش از مواد ریمور روی آن ناحیه قرار داد مدت زمانیکه لازم است مواد در روی موضع مورد نظر قرار بگیرد ۳۰ دقیقه است. بعد سطح مورد نظر را با پد آغشته به سرم شستشو پاک میکنیم. 

۴. به مدت ۱۰ روز روزی یکبار از پماد زینک اکساید برای ترمیم پوست استفاده شود.

 

نکته مهم درباره استفاده از ریموور تاتو

نکته: قبل از کار مواد باید کاملا تکان داده شود. در صورتی که ریموور خشک شد از ۱ الی ۳ سی سی از آب مقطر استفاده شود. به مدت ۵ الی۷ دقیقه کاملا تکان داده شود.

 

 

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟