آموزش ریموور تاتو

آموزش ریموور تاتو

ریموور محلول اسیدی ضعیفی است که برای پاک کردن تاتو صورت و تاتو بدن‌های ریز و ظریف کاربرد دارد. هر ریمووری دستور استفاده ویژه‌ای دارد ولی در نهایت کلیت استفاده و عملکرد همه آنها مشابه است. در این نوشتار اطلاعاتی در رابطه با آموزش ریموور تاتو در اختیارتان گذاشته‌ایم.

ریموور تاتو چیک

آموزش استفاده از ریموور تاتو

۱- بعد از پاک کردن بی حسی با سوزن سه سر گرد (در صورتیکه پوست نرمال باشد) سطح آن را به اندازه نیم میل خراش می‌دهیم تا محفظه‌های پوست باز شود. برخی از تاتوکاران در مرحله‌ی اول روی سطح پوست به حالت دات ورک (سوزن زنی) کار می‌کنند.

۲- سپس سوزن را داخل ریموور تاتو می‌گذاریم و به صورت دورانی یا لوپ لوپ مواد را وارد پوست می‌کنیم. لازم به ذکر است که عمق سوزن باید بین ۱ تا ۱/۷ میل باشد. این مرحله را بسته به عمق و شدت تاتو می‌توان دو تا سه مرتبه تکرار کرد.

۳- اگر از همان ابتدا به ترکیب ریموور تاتو مواد کامو یا اسکین اضافه کنیم، خروجی رنگ بیشتر خواهد بود. در مواردی نیز می‌توان در یک مرحله مانده به پایان کار مواد اسکین را به تنهایی روی محل موردنظر به طور سطحی (با حرکات پرتابی) تاتو کرد.

رنگ تاتو سویس اسکین برای ترکیب با ریموور

۴- مکث مواد ریموور روی پوست را به مدت ۵ دقیقه انجام می‌دهیم. سپس پاک می‌کنیم و بسته به نوع ریموور مراقبت بعد از آن را به مشتری آموزش می‌دهیم.

نکته: سرعت دستگاه برای ریموور تاتو باید متوسط باشد.

موارد منع بعد از انجام ریموور تاتو

۱- در مدت ۷۲ ساعت اول، به هیچ عنوان نباید آب به پوست بخورد. در مورد ریموور چیک، بعد از اتمام کار بایستی به مدت سه روز محلول آب و الکل را روی موضع موردنظر زد.

۲- در مورد انواع ریموورهای دیگر، سه روز اول بایستی مشتری پمادهای آنتی‌بیوتیک مثل اریترومایسین یا جنتامایسین را روی محل ریموو شده استعمال نماید.

پماد اریترومایسین

۳- بعد از دوش گرفتن در روز چهارم، به مدت یک هفته الی ۱۰ روز استفاده از انواع پمادهای ترمیم‌کننده قوی مثل سیکالفیت یا میموزا سی‌گل و… الزامی است.

کرم ترمیم کننده میموزا سی گل

توجه: پاک کردن تاتو چه با مواد ریموور و چه با لیزر به دو تا سه جلسه تکرار نیاز دارد. بنابراین، هیچگاه وعده‌ی پاک شدن تاتو در یک جلسه را به مشتری ندهید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  Main Menu

  برو به واتس آپ
  1
  سلام
  چطور میتونم کمکتون کنم ؟