میکرودرم ابریژن

microdermabrasion

بی شک می توان گفت که داشتن پوستی زیبا یکی از مهمترین موارد در زیبایی شخص می باشد , به طوری که یکی از مهمترین فاکتورهای زیبایی برای خانوم ها داشتن پوستی شفاف و زیبا می باشد , البته ناگفته نماند که پوست صورت نیز همانند سایر اجزای بدن مراقبت های خاص خود را دارد به طوری که اکثر خانومها برای داشتن پوستی زیبا از انواع کرم ها و محصولات آرایشی و بهداستی استفاده می کنند . البته این مراحل به صورت قطعی پاسخ نمی دهد ,از همین رو روش های جدیدتری برای از بین بردن مشکلات و عارضه های پوستی وجود دارد به عبارت دیگر این روش ها به صورت تهاجمی می باشد و سریع ترین جواب می دهد .میکرونیدلینگ ,میکرودرم ابریژن ,میکروبلیدینگ و .... همگی روش های پاکسازی پوست و زیبایی پوست می باشد در مقالات قبلی درباره سایر روش ها توضیحات مختصر و مفیدی ارائه شد در این متن نیز درباره روش میکرودرم ابریژن توضیح می دهیم .

 

روش میکرودرم ابریژن نیز همانند سایر روش ها دارای مزایا و معایبی می باشد اما مزایای این روش بسیار بالا می باشد , این روش در حذف آکنه های پوستی و جای جوش بسیار موثر است , میکرودرم ابریژن یکی از روش های غیر جراحی در درمان پوست می باشد .روش میکرودرم ابریژن با تحریک نمودن و تولید کلاژن در پوست برای پوست مفید است , بی شک می توان گفت ثابت شده است که میکرودرم ابریژن در کاهش یا حذف اسکارها و نشانه های کشش پوست درسراسر بدن بسیار موفق بوده است, روش میکرودرم ابریژن دارای چند نوع می باشد به طوری که روش کریستال ,الماس و روش خانگی شامل می شود.

 

درباره میکرودرم ابریژن

 

روش میکرودرم ابریژن روشی مناسب و کاربردی برای بازسازی پوست می باشد , به طوری که سلول های مرده پوست را از بین می برد, به طور واضح تر سلولهای مرده پوست شما مرتبا می ریزد و فضا را برای رشد و از بین بردن سموم باز می کند. به هر حال بعضی از سلول ها روی سطح پوست باقی می مانند و می توانند موجب تیرگی چهره یا زبری پوست شوند. میکرودرم  ابریژن با خراشیدن یا انفجار این سلول ها موجب پاکسازی و احیای پوست می شود,  در واقع یک لایه زائد بر روی پوست شما وجود دارد, این لایه که لایه شاخی نامیده می شود همانجایی است که چروک ها و خطوط ریز قبل از عمیق تر شدن و رسیدن به لایه های زیرین در آن شکل می گیرد.

 

توضیحات کامل در مورد محصولات مرتبط